Mieszkanie blisko Złotych Tarasów

Warszawa, Wola, ul. Chmielna

4 900 zł

65 zł/m2

TYLKO U NAS

Mieszkanie na wynajem - 75,70 m2, 3 pokoje

Powierzchnia:
75,70 m2
Liczba pokoi:
3 pokoje
Piętro:
1 / 10
Typ mieszkania:
Rozkładowe
Stan wykończenia:
Bardzo dobry
Ogrzewanie:
CO miejskie
Dostępne od:
11-05-2026
Powierzchnie dodatkowe:
  • balkon klasyczny
  • piwnica
Udogodnienia:
  • winda
Numer oferty:
28497/MW/MAX

Struktura kosztów

Czynsz administracyjny
Dodatkowo płatny (1 200 zł)
Kaucja:
6000

Pomieszczenia

Wysokość:
245 cm
Powierzchnia salonu:
25,00 m2
Rodzaj kuchni:
Widna
Liczba łazienek:
1
Liczba toalet:
1
Garderoba:
Nie

Wyposażenie

Umeblowanie:
Tak
Wyposażenie kuchni:
meble w zabudowie kuchennej, piekarnik, płyta indukcyjna, spiżarka, zlewozmywak, zmywarka
Wyposażenie łazienki:
grzejnik drabinkowy, pralka, prysznic, suszarka, umywalka, wc

Budynek

Rodzaj budynku:
Blok
Rok budowy:
1969

Opis

Funkcjonalne i rozkładowe mieszkanie obok nowej inwestycji Varso Tower. Bezpośrednio odświeżone - zostało odmalowane, a podłogi wycyklinowane. Mieszkanie jest z widokiem na dziedziniec, co zapewnia ciszę i spokój. Okna z ekspozycją na wschód. Jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD - gotowe do zamieszkania. Usytuowane w budynku z windą i na ogrodzonym terenie.

Składa się z:

  • dużego pokoju z wyjściem na mały balkon i bezpośrednim przejściem do kuchni,
  • oddzielnej widnej kuchni z wejściem z korytarza, ale i możliwością przejścia do dużego pokoju,
  • głównej sypialni z podwójnym łóżkiem, szafą i komodą i wyjściem na mały balkon
  • drugiej sypialni z pojedynczym łóżkiem, komodą i fotelem, mogącej służyć również jako pokój do pracy,
  • łazienki z prysznicem, pralką automatyczną i suszarką bębnową,
  • korytarza z dużą ilością szaf w zabudowie, które pomieszczą wszystkie rzeczy, bez konieczności wstawiania dodatkowych mebli do pokoi.

Warunki najmu: czynsz najmu 4900 złotych. Dodatkowo płatny czynsz do administracji w wys. 1210 złotych i energia według zużycia. Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.  Najem na minimum 1-2 lata w formie umowy najmu okazjonalnego.

Dla kogo: mieszkanie idealne dla pary ceniącej sobie bliskość centrum i doskonałą komunikację, dla osób pracujących zdalnie lub dla rodziny z dzieckiem.

Lokalizacja: położenie blisko centrum umożliwia korzystanie z dogodności miejsca. Dzięki lokalizacji zaoszczędza się czas na dojazdy. Niedaleko znajduje się centrum handlowe Złote Tarasy, sklepy, punkty usługowe i restauracje. W pobliżu przystanki autobusowe i tramwajowe, którymi można się dostać we wszystkie kierunki Warszawy, niecały przystanek do stacji metra ONZ oraz blisko stacji kolejki WKD/SKM

Warszawa, Śródmieście , ul. Sienna
13 400 zł

60 zł/m2

223 m2

7 pokoi

Mennica Residence - na biuro
Warszawa, Wola , ul. Waliców
4 300 zł

83 zł/m2

52 m2

2 pokoje

Mieszkanie niedaleko metra
Warszawa, Śródmieście , ul. Łucka
7 900 zł

75 zł/m2

105 m2

3 pokoje

Apartament z pieknym widokiem
Warszawa, Śródmieście , ul. Grzybowska
20 000 zł

86 zł/m2

232 m2

6 pokoi

Tylko u nas
Klimatyzowany komfortowy apartament z tarasem
Warszawa, Śródmieście , ul. Krochmalna
9 900 zł

124 zł/m2

80 m2

3 pokoje

1/16