Pierwszy najem, nowe mieszkanie

Warszawa, Włochy, al. Aleje Jerozolimskie

3 800 zł

106 zł/m2

Mieszkanie na wynajem - 35,79 m2, 2 pokoje

Powierzchnia:
35,79 m2
Liczba pokoi:
2 pokoje
Piętro:
1 / 4
Typ mieszkania:
Apartament
Stan wykończenia:
Bardzo dobry
Ogrzewanie:
CO miejskie
Dostępne od:
28-04-2026
Powierzchnie dodatkowe:
  • loggia
Udogodnienia:
  • winda
Parking:
  • platforma 1x
Numer oferty:
28479/MW/MAX

Struktura kosztów

Czynsz administracyjny
Dodatkowo płatny (700 zł)
Kaucja:
5000

Pomieszczenia

Wysokość:
270 cm
Powierzchnia salonu:
18,00 m2
Rodzaj kuchni:
Aneks
Liczba łazienek:
1
Liczba toalet:
0
Garderoba:
Nie

Wyposażenie

Umeblowanie:
Tak
Wyposażenie kuchni:
lodówka, mikrofalówka, okap, piekarnik, płyta indukcyjna, zamrażarka, zlewozmywak, zmywarka
Wyposażenie łazienki:
grzejnik drabinkowy, pralka, prysznic, umywalka, wc

Budynek

Rodzaj budynku:
Apartamentowiec
Rok budowy:
2025

Opis

Nowe, nigdy niezamieszkałe | Loggia | 1 piętro | Gotowe do wprowadzenia

Do wynajęcia wyjątkowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 35,79 mkw, zaprojektowane z myślą o maksymalnej funkcjonalności i komforcie codziennego życia. Lokal znajduje się na 1 piętrze w nowoczesnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu z infrastrukturą przyjazną mieszkańcom.

Przestronny salon z aneksem kuchennym i miejscem do wypoczynku oraz jadalni
Wydzielona, ustawna sypialnia
Łazienka z prysznicem
Przedpokój z szafą w zabudowie

Loggia o pow. 3,60 mkw
Przemyślany układ daje wyraźny podział na strefę dzienną i prywatną, co jest rzadkością przy tym metrażu.

Standard i wyposażenie:
Mieszkanie wykończone – gotowe do zamieszkania od zaraz
Nowe meble i sprzęt AGD (kuchnia w pełnej zabudowie)
Nowoczesna łazienka z wysokiej jakości armaturą
Estetyczne, spójne wykończenie w neutralnym, ponadczasowym stylu

Osiedle i otoczenie:
Teren zamknięty, monitorowany – bezpieczeństwo i prywatność
Plac zabaw dla dzieci na terenie 
Dużo zieleni i przestrzeni wspólnych
W najbliższej okolicy: sklepy, punkty usługowe, galerie handlowe

Dlaczego warto?
Mieszkanie nigdy nie było wynajmowane ani zamieszkane
Świetny, funkcjonalny rozkład
Loggia zwiększająca komfort użytkowania
Zapraszam do kontaktu i na prezentację !

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Plan

Zapraszamy do kontaktu

Andrzej Malatkou

Specjalista ds. Nieruchomości

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

Apartament - Włochy - 5 pokoi
Warszawa, Ochota , al. Aleje Jerozolimskie
5 900 zł

44 zł/m2

135 m2

5 pokoi

Włochy 5-pokojowe blisko WKD klimatyzacja
Warszawa, Włochy , ul. Budki Szczęśliwickie
8 500 zł

71 zł/m2

120 m2

5 pokoi

3 900 zł

103 zł/m2

38 m2

2 pokoje

0%
Włochy, 3 - pokojowe, nowe mieszkanie
Warszawa, Włochy , ul. Nasienna
5 900 zł

79 zł/m2

75 m2

3 pokoje

0%
Nowy apartament 5-pokojowy
Warszawa, Włochy , ul. Nasienna
7 900 zł

69 zł/m2

115 m2

5 pokoi

1/11