Mieszkanie na osiedlu Ostoja

Warszawa, Wilanów, Hlonda

5 500 zł

65 zł/m2

Mieszkanie na wynajem - 84,00 m2, 3 pokoje

Powierzchnia:
84,00 m2
Liczba pokoi:
3 pokoje
Piętro:
1 / 4
Typ mieszkania:
Rozkładowe
Stan wykończenia:
Bardzo dobry
Ogrzewanie:
CO miejskie
Dostępne od:
18-05-2026
Powierzchnie dodatkowe:
  • balkon klasyczny
Udogodnienia:
  • winda
Parking:
  • podziemny 1x
Numer oferty:
28510/MW/MAX

Struktura kosztów

Czynsz administracyjny
Dodatkowo płatny (1 200 zł)
Miejsce postojowe
Dodatkowo płatny (300 zł)
Kaucja:
7000

Pomieszczenia

Wysokość:
265 cm
Powierzchnia salonu:
28,00 m2
Rodzaj kuchni:
Aneks
Liczba łazienek:
2
Liczba toalet:
0
Garderoba:
Nie

Wyposażenie

Umeblowanie:
Tak
Wyposażenie kuchni:
lodówka, meble w zabudowie kuchennej, płyta indukcyjna, zamrażarka, zlewozmywak, zmywarka
Wyposażenie łazienki:
grzejnik drabinkowy, podgrzewane podłogi, prysznic, umywalka, wanna, wc

Budynek

Rodzaj budynku:
Apartamentowiec
Rok budowy:
2009

Opis

Przestronne mieszkanie usytuowane na wyjątkowym osiedlu "Ostoja Wilanów" w budynku o podwyższonym standardzie z prywatnym parkiem, placem zabaw przeznaczonym dla mieszkańców. Mieszkanie dwustronne z dwoma balkonami. Bezpośrednio po odnowieniu i częściowej wymianie wyposażenia.

Mieszkanie znajduje się na pierwszym w budynku z windą. Widok z okien na pięknie zagospodarowany teren zielony z kwitnącymi drzewami o oczkiem wodnym. Kameralne osiedle, niedaleko zamykany park dla mieszkańców.

Składa się z:

  • salonu częściowo połączonego z kuchnią. Z salonu wyjście na dużą loggię, wyposażoną w funkcjonalny schowek,
  • oddzielnej otwartej kuchni w pełni umeblowanej i wyposażonej w sprzęt AGD. W kuchni przystosowane jest miejsce do spożycia małych posiłków
  • dwóch sypialni, w każdej podwójne łóżko oraz dwudrzwiowa szafa. Z jednej sypialni wyjście na balkon z pięknym widokiem na otaczającą zieleń.
  • korytarza z podwójnymi, pojemnymi szafami oraz
  • dwóch łazienek - jedna z wanną i pralką automatyczną, druga z prysznicem.

Dla kogo: idealne dla pary, dwóch osób pracujących zarówno stacjonarnie, jak i zdalnie.

Warunki: czynsz najmu 5500 złotych + czynsz do administracji 1200 złotych + 300 złotych miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz energia elektryczna według zużycia. Najem na minimum 1 rok w formie umowy najmu okazjonalnego.

Lokalizacja: W okolicy pełna infrastruktura - szkoły, przedszkola (polskie oraz międzynarodowe), restauracje, placówki medyczne czy sklepy spożywcze.
Komunikacja:  Dojazd samochodem do Śródmieścia zajmuje około 25 minut. W bliskiej okolicy znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe umożliwiające dojazd do centrum z pominięciem korków.

Tylko u nas
3 pokojowy apartament w Miasteczku Wilanów
Warszawa, Wilanów , al. Aleja Rzeczypospolitej
5 900 zł

74 zł/m2

79 m2

3 pokoje

Miasteczko Wilanów 2 parkingi w garażu
Warszawa, Wilanów , ul. Sarmacka
5 000 zł

60 zł/m2

83 m2

3 pokoje

3-pokojowy apartament w Miasteczku Wilanów
Warszawa, Wilanów , ul. Sarmacka
6 900 zł

82 zł/m2

84 m2

3 pokoje

Słoneczne mieszkanie z dużą loggią
Warszawa, Wilanów , ul. Sarmacka
3 700 zł

60 zł/m2

62 m2

2 pokoje

6 500 zł

68 zł/m2

96 m2

3 pokoje

1/24