Słoneczne, 2 pokoje z klimatyzacją, Wilanów

Warszawa, Wilanów, ul. Franciszka Klimczaka

3 300 zł

79 zł/m2

Mieszkanie na wynajem - 41,67 m2, 2 pokoje

Powierzchnia:
41,67 m2
Liczba pokoi:
2 pokoje
Piętro:
1 / 4
Typ mieszkania:
Mieszkanie
Stan wykończenia:
Bardzo dobry
Ogrzewanie:
CO miejskie
Dostępne od:
01-04-2025
Powierzchnie dodatkowe:
  • loggia
Udogodnienia:
  • winda
  • klimatyzacja
Parking:
  • podziemny 1x
Numer oferty:
26941/MW/MAX

Struktura kosztów

Czynsz administracyjny
Dodatkowo płatny (700 zł)
Kaucja:
4000

Pomieszczenia

Wysokość:
b.d.
Powierzchnia salonu:
20,00 m2
Rodzaj kuchni:
Aneks
Liczba łazienek:
1
Liczba toalet:
0
Garderoba:
Nie

Wyposażenie

Umeblowanie:
Tak
Wyposażenie kuchni:
lodówka, meble, meble w zabudowie kuchennej, okap, piekarnik, płyta indukcyjna, zamrażarka, zlewozmywak, zmywarka
Wyposażenie łazienki:
grzejnik drabinkowy, pralka, prysznic, umywalka, wc

Budynek

Rodzaj budynku:
Apartamentowiec
Rok budowy:
2019

Opis

Klimatyczne mieszkanie w pełni wyposażone o powierzchni 41,67 mkw. do wynajęcia z miejscem garażowym w cenie. Doskonała lokalizacja przy ul. Klimczaka z bardzo dobrym dojazdem do Centrum Warszawy.

Mieszkanie jest bardzo dobrze doświetlone dzięki dużym oknom panoramicznym, znajduje się na 1 piętrze w monitorowanym budynku z 2019 roku wraz z ochroną i windą.

W skład mieszkania wchodzą:

  • salon,
  • aneksem kuchenny,
  • sypialnia,
  • hol,
  • łazienka,
  • loggia.

Niesamowicie słoneczny salon wyposażony w rozkładaną kanapę, stoliczki kawowe oraz szafkę pod telewizor. Z salonu wyjście na balkon. Istnieje możliwość doposażenia w szklany stół oraz przeźroczyste krzesła.

Aneks kuchenny w pełni wyposażony we wszystkie sprzęty AGD (duża zmywarka, lodówka, płyta indukcyjna, okap, piekarnik). Dodatkowo dwa hokery przy blacie kuchennym. 

Łazienka wyposażona w WC, umywalkę z szufladami i lustrem, prysznic oraz pralkę. W łazience jest bardzo dużo miejsca do przechowywania.

Holu duże szafy wnękowe na całej wysokości ściany, które z pewnością pomieszczą dużą ilość rzeczy codziennego użytku.

W sypialni duże łóżko sypialniane oraz pojemne szafy. Dodatkowo mała komoda.

Opłaty:

  • Czynsz 3300 zł,
  • Czynsz administracyjny 700 zł,
  • Kaucja 4000 zł.

Dodatkowo płatne:

  • Prąd 
  • Internet oraz telewizja we własnym zakresie.
  • Okresowe rozliczenia za media.

Umowa na minimum na rok w oparciu o najem okazjonalny.

Mieszkanie dostępne od 01 kwietnia 2025 r.

Zwierzęta są akceptowane.

Zapraszam na prezentację.

Budynek

Budynek apartamentowy wykonany z najwyższej jakości materiałów w niezwykle spokojnej i cichej okolicy. Piękne patio z niewielkim placem zabaw. 

Lokalizacja

Bezpośrednie sąsiedztwo ścieżek rowerowych i biegowych. Centrum handlowe Royal Wilanów minutę od mieszkania.

Bardzo dobrze zlokalizowany, w spokojnej okolicy.

W najbliższej okolicy: szkoły, przedszkola, sklepy spożywcze, przychodnia lekarska, apteki, kluby fitness, salony urody oraz inne potrzebne usługi.

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Zapraszamy do kontaktu

Gabriela Oraczewska

Specjalista ds. Nieruchomości

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

Tylko u nas
3 pokojowy apartament w Miasteczku Wilanów
Warszawa, Wilanów , al. Aleja Rzeczypospolitej
5 900 zł

74 zł/m2

79 m2

3 pokoje

Miasteczko Wilanów 2 parkingi w garażu
Warszawa, Wilanów , ul. Sarmacka
5 000 zł

60 zł/m2

83 m2

3 pokoje

3-pokojowy apartament w Miasteczku Wilanów
Warszawa, Wilanów , ul. Sarmacka
6 900 zł

82 zł/m2

84 m2

3 pokoje

Słoneczne mieszkanie z dużą loggią
Warszawa, Wilanów , ul. Sarmacka
3 700 zł

60 zł/m2

62 m2

2 pokoje

6 500 zł

68 zł/m2

96 m2

3 pokoje

1/0