3 pokojowe mieszkanie Wilanów-Zawady

Warszawa, Wilanów, ul. Bruzdowa

5 400 zł

47 zł/m2

Mieszkanie na wynajem - 115,00 m2, 3 pokoje

Powierzchnia:
115,00 m2
Liczba pokoi:
3 pokoje
Piętro:
1 / 2
Parking:
  • podziemny 1x
Numer oferty:
28343/MW/MAX

Struktura kosztów

Czynsz administracyjny
Dodatkowo płatny (2 600 zł)
Kaucja:
8000

Pomieszczenia

Wysokość:
b.d.
Powierzchnia salonu:
50,00 m2
Rodzaj kuchni:
Aneks
Liczba łazienek:
2
Liczba toalet:
1
Garderoba:
Tak

Wyposażenie

Umeblowanie:
Tak
Wyposażenie kuchni:
kuchenka elektryczna, lodówka, piekarnik, zmywarka

Budynek

Rodzaj budynku:
Apartamentowiec
Rok budowy:
2010

Opis

Do wynajęcia przestronny apartament o powierzchni 115 mkw, położony w nowoczesnym budynku na warszawskich Zawadach, w spokojnej okolicy przy ul. Bruzdowej. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze.

Mieszkanie oferuje komfortowy układ pomieszczeń: jasny, duży salon połączony z kuchnią i częścią jadalnianą oraz dwie ustawne sypialnie. Główna sypialnia została dodatkowo wyposażona w dużą garderobę. Do dyspozycji są dwie łazienki oraz oddzielna toaleta.

Apartament jest w pełni umeblowany i wyposażony. Dodatkowym atutem jest przestronny taras oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym. Wnętrze jest dobrze doświetlone, a kominek w salonie pełni zarówno funkcję dekoracyjną, jak i praktyczną – zapewnia przyjemne ciepło.
W cenie najmu zawarte są telewizja kablowa oraz dostęp do Internetu.
Opłaty za energię elektryczną rozliczane są według prognozowanego zużycia.

Mieszkanie dostępne od zaraz.

Lokalizacja

W najbliższej okolicy znajdują się:
przedszkole i szkoła podstawowa
centra handlowe, m.in. Plac Vogla oraz MultiBox
nowoczesny klub fitness na Placu Vogla
Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Plan

Zapraszamy do kontaktu

Damian Walczuk

Ekspert ds. Nieruchomości

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

3 pokojowy apartament na wynajem od już
Warszawa, Wilanów , ul. Zaściankowa
6 400 zł

63 zł/m2

101 m2

3 pokoje

Tylko u nas
Miasteczko Wilanów / 2 pokoje / miejsce postojowe
Warszawa, Wilanów , Aleksandra Gieysztora
4 000 zł

86 zł/m2

46 m2

2 pokoje

6 500 zł

68 zł/m2

96 m2

3 pokoje

Słoneczne mieszkanie z dużą loggią
Warszawa, Wilanów , ul. Sarmacka
3 700 zł

60 zł/m2

62 m2

2 pokoje

3-pokojowy apartament w Miasteczku Wilanów
Warszawa, Wilanów , ul. Sarmacka
6 900 zł

82 zł/m2

84 m2

3 pokoje

1/19