WYGODNE, 2 POKOJE, M.POSTOJOWE - ul.PUSTUŁECZKI

Warszawa, Ursynów, ul. Pustułeczki

2 800 zł

60 zł/m2

TYLKO U NAS

Mieszkanie na wynajem - 46,50 m2, 2 pokoje

Powierzchnia:
46,50 m2
Liczba pokoi:
2 pokoje
Piętro:
2 / 3
Typ mieszkania:
Rozkładowe
Stan wykończenia:
Dobry
Ogrzewanie:
CO miejskie
Dostępne od:
10-05-2026
Powierzchnie dodatkowe:
  • balkon klasyczny
Udogodnienia:
  • winda
  • klimatyzacja
Parking:
  • podziemny 1x
Numer oferty:
28500/MW/MAX

Struktura kosztów

Czynsz administracyjny
Dodatkowo płatny (700 zł)
Ogrzewanie
W czynszu administracyjnym
Woda
W czynszu administracyjnym
Prąd
Dodatkowo płatny (150 zł)
Internet
Indywidualna umowa
TV kablowa / sat.
Indywidualna umowa
Miejsce postojowe
Dodatkowo płatny (300 zł)
Kaucja:
jednomiesięczny koszt najmu

Pomieszczenia

Wysokość:
b.d.
Powierzchnia salonu:
16,00 m2
Rodzaj kuchni:
Otwarta
Liczba łazienek:
1
Liczba toalet:
0
Garderoba:
Tak

Wyposażenie

Umeblowanie:
Tak
Wyposażenie kuchni:
lodówka, meble w zabudowie kuchennej, okap, piekarnik, płyta grzewcza elektryczna, zlewozmywak, zmywarka
Wyposażenie łazienki:
grzejnik drabinkowy, pralka, prysznic, umywalka, wc

Budynek

Rodzaj budynku:
Niski blok
Rok budowy:
2002

Opis

   Polecam funkcjonalne, jasne mieszkanie w niskim, zadbanym budynku z windą, z widokiem na przepiękne drzewa!
Kameralna lokalizacja w rejonie Starego Imielina na Ursynowie, z dobrymi połączeniami autobusowymi pozwala korzystać ze wszystkich atrakcji dzielnicy i miasta, a cicha uliczka odchodząca od ruchliwej ul. Puławskiej to zaleta! Idealne mieszkanie dla pary czy rodziny, ludzi aktywnych ceniących sobie również spokój.

MIESZKANIE SKŁADA SIĘ Z:

  • obszernego, dobrze doświetlonego salonu połączonego z wydzieloną przestrzenią kuchni, oddzieloną od salonu stołem. W rogu salonu air condition i wyjście na duży, ustawny i otoczony zielenią balkon
  • sypialni o pow. ok. 8,5 mkw. z bezpośrednim wyjściem na balkon
  • niemałej łazienki z dużym prysznicem typu walk in, umywalką, pralką i WC
  • przedpokoju z garderobą i lustrzaną szafą z przesuwanymi drzwiami.

DODATKOWE INFORMACJE:

  • czynsz najmu: 2800,00 zł/mies.,
  • czynsz administracyjny: 700,00 zł/mies. (w tym zaliczki na wodę i ogrzewanie),
  • energia elektryczna - zaliczka 150,00 zł/mies.,
  • miejsce postojowe w garażu pod budynkiem (dodatkowo płatne 300,00 zł/mies.),
  • kaucja gwarancyjna: 4000,00 zł,
  • koszty Internetu i TV ponosi Najemca,
  • najem okazjonalny na minimum 12 miesięcy.

Budynek

Kameralny, zadbany budynek z windą, w otoczeniu zieleni i zadbanego patio, ogrodzony i  monitorowany.

Lokalizacja

Ursynów, a w tym jego część Stary Imielin to dzielnica ceniona za:

  • dobrą komunikację z centrum Warszawy (często kursujące autobusy, 6 min. samochodem do stacji metra, a 5 przystanków autobusem 179)
  • rozwiniętą infrastrukturę (sklepy, usługi, restauracje, markety)
  • spokojne, zielone otoczenie, liczne ścieżki rowerowe, parki.

To mieszkanie łączy wygodę życia w mieście z komfortem i spokojem prywatnej przestrzeni. Polecam, bo dobrze się tu mieszka.
📞 Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji!

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Zapraszamy do kontaktu

Katarzyna Słupińska

Starszy Specjalista ds. Nieruchomości

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

Tylko u nas
3 pokoje | 2 balkony | 2 miejsca w garażu Ursynów
Warszawa, Ursynów , Wilhelma Konrada Roentgena
4 999 zł

75 zł/m2

66 m2

3 pokoje

Klimatyczne, wygodne mieszkanie 3-pokojowe
Warszawa, Ursynów , ul. Jana Cybisa
3 500 zł

55 zł/m2

64 m2

3 pokoje

Tylko u nas
3 pokoje na Kazury po remoncie pierwszy najemca
Warszawa, Ursynów , ul. Stanisława Kazury
3 500 zł

56 zł/m2

62 m2

3 pokoje

Garaż | ogród 150 mkw | dostępne od zaraz
Warszawa, Ursynów , ul. Rumby
7 000 zł

62 zł/m2

113 m2

4 pokoje

Piękny apartament mieszkanie lub biuro
Warszawa, Ursynów , ul. Gawota
10 500 zł

48 zł/m2

220 m2

5 pokoi

1/18