3-pokoje duży balkon metro Kabaty

Warszawa, Ursynów, Kabaty, Stryjeńskich

4 500 zł

69 zł/m2

Mieszkanie na wynajem - 64,93 m2, 3 pokoje

Powierzchnia:
64,93 m2
Liczba pokoi:
3 pokoje
Piętro:
8 / 11
Typ mieszkania:
Rozkładowe
Stan wykończenia:
Bardzo dobry
Ogrzewanie:
CO miejskie
Dostępne od:
15-05-2026
Powierzchnie dodatkowe:
  • balkon klasyczny
Udogodnienia:
  • winda
Numer oferty:
28462/MW/MAX

Struktura kosztów

Czynsz administracyjny
Dodatkowo płatny (800 zł)
Ogrzewanie
W czynszu administracyjnym
Woda
W czynszu administracyjnym
Prąd
Dodatkowo płatny
Kaucja:
4500

Pomieszczenia

Wysokość:
270 cm
Powierzchnia salonu:
30,00 m2
Rodzaj kuchni:
Otwarta
Liczba łazienek:
1
Liczba toalet:
0
Garderoba:
Nie

Wyposażenie

Umeblowanie:
Tak
Wyposażenie kuchni:
lodówka, meble, mikrofalówka, piekarnik, płyta indukcyjna, zmywarka
Wyposażenie łazienki:
grzejnik drabinkowy, prysznic, umywalka, wc

Budynek

Rodzaj budynku:
Apartamentowiec
Rok budowy:
2001

Lokalizacja

Wynajmę bardzo jasne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie z dużym balkonem.
Mieszkanie jest usytuowane na 8 piętrze w budynku z dwoma windami, jest bardzo słoneczne i rozpościera się z niego widok na panoramę Ursynowa.   

Mieszkanie jest po generalnym remoncie, w pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia.

Składa się z:

  • przestronnego salonu z wyjściem na duży balkon z miejscem do odpoczynku,
  • otwartej kuchni,
  • głównej sypialni z dwuosobowym łóżkiem i szafą,
  • sypialni/gabinetu,
  • łazienki z prysznicem i wc,
  • hallu z szafami wnękowymi.

Osiedle: posiada dużo miejsca do przechowywania rowerów, a wokół niego jest dużo wolnych miejsc postojowych dla samochodów.

Lokalizacja:

  • bliskość do metra-kabaty - tylko 10 min. pieszo, najbliższy przystanek autobusowy - w bliskim sąsiedztwie,
  • w okolicy  pełna infrastruktura: szkoły, przedszkola, kościół, apteka, sklepy i miejsca rekreacyjne: parki i las kabacki.

Warunki najmu:

  • najem okazjonalny na minimum 1 rok,
  • kaucja w wysokości: 4500,- PLN
  • dodatkowo płatny czynsz administracyjny w wysokości: ok. 800,- PLN + zużycie za media. 

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Tylko u nas
3 pokoje na Kazury po remoncie pierwszy najemca
Warszawa, Ursynów , ul. Stanisława Kazury
3 500 zł

56 zł/m2

62 m2

3 pokoje

Tylko u nas
3 pokoje na Kabatach wysoki standard
Warszawa, Ursynów , ul. Kazimierza Jeżewskiego
4 500 zł

64 zł/m2

70 m2

3 pokoje

Tylko u nas
3 pokoje | 2 balkony | 2 miejsca w garażu Ursynów
Warszawa, Ursynów , Wilhelma Konrada Roentgena
4 999 zł

75 zł/m2

66 m2

3 pokoje

Klimatyczne, wygodne mieszkanie 3-pokojowe
Warszawa, Ursynów , ul. Jana Cybisa
3 500 zł

55 zł/m2

64 m2

3 pokoje

Tylko u nas
3 pokojowy apartament w Miasteczku Wilanów
Warszawa, Wilanów , al. Aleja Rzeczypospolitej
5 900 zł

74 zł/m2

79 m2

3 pokoje

1/14