Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe na Zaciszu

Warszawa, Targówek, Zacisze, Lewinowska

2 500 zł

58 zł/m2

TYLKO U NAS

Mieszkanie na wynajem - 43,15 m2, 2 pokoje

Powierzchnia:
43,15 m2
Liczba pokoi:
2 pokoje
Piętro:
3 / 4
Typ mieszkania:
Mieszkanie
Stan wykończenia:
Bardzo dobry
Ogrzewanie:
CO miejskie
Dostępne od:
15-05-2026
Powierzchnie dodatkowe:
  • balkon klasyczny
  • piwnica
Udogodnienia:
  • winda
Parking:
  • garaż 1x
  • podziemny 1x
Numer oferty:
28467/MW/MAX

Struktura kosztów

Czynsz administracyjny
Dodatkowo płatny (750 zł)
Miejsce postojowe
Dodatkowo płatny (150 zł)
Kaucja:
3000

Pomieszczenia

Wysokość:
270 cm
Powierzchnia salonu:
24,00 m2
Rodzaj kuchni:
Aneks
Liczba łazienek:
1
Liczba toalet:
0
Garderoba:
Nie

Wyposażenie

Umeblowanie:
Tak
Wyposażenie kuchni:
lodówka, meble, meble w zabudowie kuchennej, okap, piekarnik, płyta indukcyjna, zamrażarka, zlewozmywak, zmywarka
Wyposażenie łazienki:
grzejnik drabinkowy, pralka, umywalka, wanna, wc

Budynek

Rodzaj budynku:
Apartamentowiec
Rok budowy:
2005

Opis

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i miejscem w garażu podziemnym, położone na warszawskim Zaciszu przy ul. Lewinowskiej.

Mieszkanie o powierzchni 43 m² znajduje się na 3. piętrze w zadbanym, kameralnym budynku z windą z 2005 roku. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój, zieleń oraz dobrą komunikację z centrum miasta.

Układ i standard:
przestronny salon z aneksem kuchennym,
oddzielna, wygodna sypialnia,
łazienka z wanną i funkcją prysznica,
duże, pojemne szafy zapewniające komfort przechowywania,
duży, ustawny balkon,
miejsce postojowe w garażu podziemnym (dodatkowo płatne 150 zł/msc.).

 

Mieszkanie jest bardzo jasne i przytulne dzięki dużym oknom, a jego funkcjonalny układ zapewnia wygodę codziennego życia.

Lokalizacja:
Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej części dzielnicy Zacisze, z bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą:
szybki dostęp do metra oraz liczne linie autobusowe,
sprawny dojazd do centrum i innych dzielnic Warszawy,
w pobliżu galeria oraz liczne sklepy spożywcze znanych marek,
punkty usługowe, restauracje i lokalny targ,
siłownie oraz miejsca rekreacyjne,
tereny zielone, parki i ścieżki spacerowe.

To lokalizacja, która łączy ciszę i komfort życia z wygodnym dostępem do miejskich udogodnień.

 

Koszty i warunki najmu:
czynsz najmu: 2500 zł
czynsz administracyjny: 750 zł
dodatkowo płatne media według zużycia
ogrzewanie i woda z sieci miejskiej

miejsce postojowe w hali garażowej (dodatkowo płatne 150 zł/msc.)

najem okazjonalny na minimum rok.

Dla kogo:
Mieszkanie idealne dla singla lub pary, poszukujących wygodnej przestrzeni z oddzielną sypialnią w dobrze skomunikowanej, a jednocześnie spokojnej okolicy.

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Zapraszamy do kontaktu

Adam Ołdak

Specjalista ds. Nieruchomości

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

Tylko u nas
2 800 zł

56 zł/m2

50 m2

2 pokoje

3 POKOJE | TARAS | ODZIELNA KUCHNIA |
Warszawa, Białołęka , ul. Geodezyjna
3 500 zł

58 zł/m2

60 m2

3 pokoje

Tylko u nas
2 pokojowe z ogródkiem, garaż. REZERWACJA
Warszawa, Praga-Południe , ul. Wojciecha Chrzanowskiego
3 000 zł

64 zł/m2

47 m2

2 pokoje

Tylko u nas
Metro 2 min | Balkon | Komfort
Warszawa, Targówek , ul. Malborska
2 900 zł

60 zł/m2

48 m2

2 pokoje

Nowe mieszkanie na Pradze - Południe
Warszawa, Praga-Południe , ul. Żupnicza
5 000 zł

78 zł/m2

64 m2

3 pokoje

1/13