Luksusowy Apartament, Solec, Bulwary Wiślane

Warszawa, Śródmieście, Solec

6 500 zł

81 zł/m2

Mieszkanie na wynajem - 80,00 m2, 3 pokoje

Powierzchnia:
80,00 m2
Liczba pokoi:
3 pokoje
Piętro:
2 / 6
Typ mieszkania:
Apartament
Stan wykończenia:
Idealny
Ogrzewanie:
CO miejskie
Dostępne od:
01-10-2021
Powierzchnie dodatkowe:
  • loggia
Udogodnienia:
  • winda
  • klimatyzacja
Parking:
  • podziemny 1x
Numer oferty:
20566/MW/MAX

Struktura kosztów

Kaucja:
7400

Pomieszczenia

Wysokość:
280 cm
Powierzchnia salonu:
35,00 m2
Rodzaj kuchni:
Otwarta
Liczba łazienek:
1
Liczba toalet:
2
Garderoba:
Tak

Wyposażenie

Umeblowanie:
Tak
Wyposażenie kuchni:
lodówka, meble, meble w zabudowie kuchennej, mikrofalówka, okap, piekarnik, płyta indukcyjna, spiżarka, zamrażarka, zlewozmywak, zmywarka
Wyposażenie łazienki:
grzejnik drabinkowy, podgrzewane podłogi, pralka, suszarka, umywalka, wanna, wc

Budynek

Rodzaj budynku:
Apartamentowiec
Rok budowy:
2017

Opis

Trzypokojowy apartament o powierzchni 80 m2 i o unikatowym stylu przy ulicy Solec. Unikatowe wyposażenie w meble i sprzęty dobrej jakości gwarantuje komfortowy pobyt w tym apartamencie.

Mieszkanie składa się z:

  • przedpokoju z dostępem do garderoby,
  • salonu z wygodną kanapą, stołem obiadowym, TV i dostępem do kuchni,
  • tarasu wyposażonego w stolik i krzesła,
  • sypialni z dostępem do odzielnej garderoby,
  • dodatkowego pokoju jako idealnego miesca do pracy zdalnej,
  • łazienki wyposażonej w wannę,
  • odzielnej toalety,
  • pomieszczenia gospodarczego wraz z pralkosuszarką.

Dodatkowe informację:

  • czynsz administracyjny zawiera zaliczki na poczęt mediów dodatkowo płatny 900zł.
  • kuchnia jest w pełni wyposażona,
  • dodatkowa aranżacja gabinetu pod potrzeby Najemcy,
  • w cenie najmu jest już wliczony pakiet Neostrady o prędkości 500 mbit/s,
  • 1 miejsce na parkingu podziemnym wliczone w czynsz najmu,
  • dostęp do dużego tarasu widokowego dła mieszkańców apartamentu,
  • preferowany wynajem długoterminowy,
  • możliwość wystawienia FV

Budynek

Solec Residence to luksusowy apartamentowiec w prestiżowej dzielnicy warszawskiego Śródmieścia, zlokalizowany dokładnie przy ulicy Solec 18/20.

W budynku oprócz punktu ochrony, windy oraz tarasu widokowego na dachu budynku do wykorzystania części wspólnej.Obok dostęp do restauracji hiszpańskiej oraz do innych lokali usługowych.

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty i na prezentacje nieruchomości.

Lokalizacja

Inwestycja usytuowana w pobliżu dużego węzła komunikacyjnego przy Bulwarach Wiślanych i Mostu Poniatowskiego.

Piękny, zakątek z dobrą infrastrukturą i komunikacją. W pobliżu znajdują się punkty usługowo-handlowe, restauracje, puby, sklepy. Mieszkanie jest przestronne.

Komunikacja:

  • Wisłostrada,
  • Aleje Jerozolimskie.
Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Zapraszamy do kontaktu

Michał Gadziała

Starszy Specjalista ds. Nieruchomości

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

Tylko u nas
Powiśle, 116 mkw na wynajem
Warszawa, Śródmieście , ul. Wilanowska
7 000 zł

66 zł/m2

106 m2

4 pokoje

Tylko u nas
Rodzinny apartament na Powiślu, przy parkach
Warszawa, Śródmieście , ul. Ludna
6 900 zł

76 zł/m2

91 m2

4 pokoje

Apartament, Powiśle
Warszawa, Śródmieście , ul. Górnośląska
6 900 zł

64 zł/m2

107 m2

2 pokoje

Tylko u nas
2-pok mieszkanie na Rozbrat – Świetna lokalizacja!
Warszawa, Śródmieście , Górnośląska
2 710 zł

75 zł/m2

36 m2

2 pokoje

️Apartament w stylu glamour na Powiślu ️
Warszawa, Śródmieście , ul. Juliana Smulikowskiego
9 500 zł

117 zł/m2

82 m2

3 pokoje

1/0