Lokal w samym centrum

Warszawa, Śródmieście, Jana i Jędrzeja Śniadeckich

3 000 zł

71 zł/m2

Mieszkanie na wynajem - 42,00 m2, 1 pokój

Powierzchnia:
42,00 m2
Liczba pokoi:
1 pokój
Piętro:
5 / 5
Typ mieszkania:
Apartament
Stan wykończenia:
Dobry
Ogrzewanie:
CO miejskie
Dostępne od:
29-04-2026
Powierzchnie dodatkowe:
  • brak
Udogodnienia:
  • winda
  • klimatyzacja
Numer oferty:
28464/MW/MAX

Struktura kosztów

Czynsz administracyjny
Dodatkowo płatny (1 000 zł)
Kaucja:
7000

Pomieszczenia

Wysokość:
b.d.
Powierzchnia salonu:
30,00 m2
Rodzaj kuchni:
Aneks
Liczba łazienek:
1
Liczba toalet:
0

Rok budowy:
1950

Opis

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie na poddaszu o powierzchni całkowitej 70 m² (ok. 42 m² powierzchni użytkowej bez skosów).

Lokal charakteryzuje się otwartą przestrzenią, która daje duże możliwości aranżacyjne i poczucie przestronności.
Mieszkanie znajduje się w topowej lokalizacji przy ul. Śniadeckich – doskonały dostęp do komunikacji miejskiej, restauracji, sklepów oraz terenów rekreacyjnych.

Opis mieszkania:
- otwarta przestrzeń (możliwość wydzielenia stref)
- klimatyczne poddasze ze skosami
- funkcjonalny układ
- idealne na biuro lub jako mieszkanie dla singla lub pary

Koszty:
- czynsz najmu: 4000 zł (zawiera czynsz administracyjny)
- dodatkowo prąd według zużycia

- kaucja dwumiesięczny czynsz

- możliwość wystawienia faktury VAT

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Plan

Zapraszamy do kontaktu

Magdalena Kubów

Specjalista ds. Nieruchomości

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

Centrum, wygodne 3 pokoje
Warszawa, Śródmieście , ul. Hoża
4 800 zł

53 zł/m2

90 m2

3 pokoje

Tylko u nas
Kamienica przy Placu Unii | 3 pokoje po remoncie |
Warszawa, Śródmieście , ul. Marszałkowska
5 500 zł

77 zł/m2

71 m2

3 pokoje

Piękna Kamienica na biuro, kancelarię
Warszawa, Śródmieście , al. Aleje Jerozolimskie
17 730 zł

90 zł/m2

197 m2

7 pokoi

Tylko u nas
Mieszkanie na wynajem w sercu Śródmieścia
Warszawa, Śródmieście , ul. Marszałkowska
4 700 zł

62 zł/m2

75 m2

3 pokoje

Mieszkanie na wynajem - STARY MOKOTÓW
Warszawa, Śródmieście , al. Aleja Niepodległości
2 800 zł

56 zł/m2

50 m2

3 pokoje

1/4