2-odzielne pokoje ,obok CH Promenada, Gocław

Warszawa, Praga-Południe, ul. Tadeusza Rechniewskiego

2 900 zł

52 zł/m2

Mieszkanie na wynajem - 55,60 m2, 2 pokoje

Powierzchnia:
55,60 m2
Liczba pokoi:
2 pokoje
Piętro:
4 / 11
Typ mieszkania:
Mieszkanie
Stan wykończenia:
Bardzo dobry
Ogrzewanie:
CO miejskie
Dostępne od:
27-05-2024
Powierzchnie dodatkowe:
  • loggia
Udogodnienia:
  • winda
Numer oferty:
25495/MW/MAX

Struktura kosztów

Czynsz administracyjny
Dodatkowo płatny (750 zł)
Ogrzewanie
W czynszu administracyjnym
Woda
W czynszu administracyjnym
Prąd
Dodatkowo płatny (150 zł)
Internet
Indywidualna umowa
TV kablowa / sat.
Indywidualna umowa
Miejsce postojowe
Indywidualna umowa
Kaucja:
6400

Pomieszczenia

Wysokość:
270 cm
Powierzchnia salonu:
19,50 m2
Rodzaj kuchni:
Oddzielna
Liczba łazienek:
1
Liczba toalet:
0
Garderoba:
Nie

Wyposażenie

Umeblowanie:
Tak
Wyposażenie kuchni:
lodówka, meble, meble w zabudowie kuchennej, okap, płyta indukcyjna, pralka, zlewozmywak, zmywarka
Wyposażenie łazienki:
prysznic, umywalka, wanna, wc

Budynek

Rodzaj budynku:
Apartamentowiec
Rok budowy:
2010

Opis

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w Warszawie na Pradze-Południe przy ul. Rechniewskiego 11, obok CH Promenada.

Idealne dla rodziny z dziećmi, pracujących osób. 
Mieszkanie jest dwustronne, rozkładowe, usytuowane na czwartym piętrze, w budynku z 2011 roku.

Dwa oddzielne pokoje, przestronny, funkcjonalny układ pomieszczeń, całkowicie odświeżone, czeka na swojego Najemcę od zaraz.  

Mieszkanie wyposażone w meble i niezbędne sprzęty AGD.
Dodatkowo, w mieszkaniu znajduje się wszystko, co może być potrzebne w codziennym funkcjonowaniu m.in. zastawa stołowa, garnki, patelnie, ekspres do kawy, żelazko.

  • Na podłodze gres oraz drewniany parkiet.
  • Okna drewniane (nowy typ).
  • Drzwi wejściowe antywłamaniowe.
  • Wysokość pomieszczeń 280.

Mieszkanie składa się z:

  • salonu z wyjściem na dużą loggie,
  • sypialni,
  • oddzielnej kuchni,
  • łazienki z wanną oraz WC,
  • przedpokoju. 

Parking - ogólnodostępny przy budynku, istnieje możliwość wynajęcia miejsca parkingowego w garażu.

Kuchnia przestronna, w pełni wyposażona - aneks kuchenny zabudowany, płyta indukcyjna, zmywarka, okap, lodówka, stół obiadowy z krzesłami.

W pokoju dziennym: kanapa (rozkładana), duży stół z 2 krzesłami (typu biurko), regał na książki, duży regał. Wyjście na loggie (ok. 6 m2).

Sypialnia umeblowana w kanapę rozkładaną, regał, stolik, szafę i komodę.

W przedpokoju  pojemna szafa w zabudowie, komoda.

WC - wanna z słuchawką do prysznica, pralka, umywalka, szafki naścienne.

Czynsz administracyjny dodatkowo płatny ok. 750  (zawiera opłaty do wspólnoty, zimną, ciepłą wodę, ogrzewanie, śmieci).

Energia elektryczna wg zużycia. Niedopłaty z tytułu rozliczenia mediów.
Preferowany najem okazjonalny.

Zapraszam do zapoznania się z szczegółami oferty i na prezentacje nieruchomości.

Budynek

Nowoczesny Apartamentowiec z 2011 r. Całodobowa ochrona.  Budynek wyposażony w windę i garaż podziemny. Pośrodku osiedla zadbane, zielone patio z placem zabaw.
 Zapraszam do kontaktu ☎️📧

Lokalizacja

Gocław, osiedle - Przy Promenadzie, obok jeziorko Balaton.

Lokalizacja wprost doskonała - zieleń, usługi, restauracje, sklepy spożywcze, apteka, CH Promenada.
Bardzo dobry dostęp do komunikacji publicznej: 8 linii autobusowych. Łatwy dojazd do Centrum Warszawy.

W odległości mniej niż 1 km: 2 szkoły, 4 przedszkola, żłobek, przychodnia państwowa ok. 300 m.

W najbliższym sąsiedztwie znajdują się wszystkie potrzebne sklepy i usługi oraz bogata oferta gastronomiczna.

Warszawa, Praga-Południe , ul. Optyków
4 900 zł

68 zł/m2

72 m2

3 pokoje

Nowe 2-pok, klimatyzacja, od zaraz
Warszawa, Praga-Południe , ul. Marii Rodziewiczówny
4 300 zł

85 zł/m2

51 m2

2 pokoje

Tylko u nas
2 pokoje, balkon, garaż
Warszawa, Praga-Południe , ul. Motorowa
3 500 zł

63 zł/m2

55 m2

2 pokoje

Tylko u nas
Wynajmę 3 pokojowe po generalnym remoncie.
Warszawa, Praga-Południe , ul. Ostrobramska
3 500 zł

73 zł/m2

48 m2

3 pokoje

Tylko u nas
Dwa pokoje 50 mkw, 14 ipiętro - R.Wiatraczna
Warszawa, Praga-Południe , ul. Grochowska
3 200 zł

63 zł/m2

50 m2

2 pokoje

1/0