2 pokojowe, odnowione mieszkanie na Ochocie

Warszawa, Ochota, ul. Szczepana Grzeszczyka

3 500 zł

74 zł/m2

Mieszkanie na wynajem - 47,50 m2, 2 pokoje

Powierzchnia:
47,50 m2
Liczba pokoi:
2 pokoje
Piętro:
1 / 4
Typ mieszkania:
Rozkładowe
Stan wykończenia:
Bardzo dobry
Ogrzewanie:
CO miejskie
Dostępne od:
04-12-2025
Powierzchnie dodatkowe:
  • balkon klasyczny
  • piwnica
Udogodnienia:
Parking:
  • naziemny 1x
Numer oferty:
27949/MW/MAX

Struktura kosztów

Czynsz administracyjny
Dodatkowo płatny (700 zł)
Ogrzewanie
W czynszu administracyjnym
Woda
Dodatkowo płatny (250 zł)
Prąd
Dodatkowo płatny (100 zł)
Gaz
Dodatkowo płatny (25 zł)
Internet
Dodatkowo płatny (50 zł)
TV kablowa / sat.
Dodatkowo płatny (50 zł)
Kaucja:
3500

Pomieszczenia

Wysokość:
250 cm
Powierzchnia salonu:
15,00 m2
Rodzaj kuchni:
Oddzielna
Liczba łazienek:
1
Liczba toalet:
1
Garderoba:
Nie

Wyposażenie

Umeblowanie:
Tak
Wyposażenie kuchni:
kuchenka gazowa, lodówka, meble w zabudowie kuchennej, okap, piekarnik, zlewozmywak, zmywarka
Wyposażenie łazienki:
grzejnik drabinkowy, pralka, prysznic, umywalka, wanna

Budynek

Rodzaj budynku:
Niski blok
Rok budowy:
1972

Opis

Przytulne w idealnym stanie po generalnym remoncie mieszkanie 2 pokojowe na Ochocie.

Mieszkanie utrzymane jest w nowoczesnej biało - popielatej kolorystyce.

Wszystkie meble i urządzenia są nowe.

Mieszkanie składa się z :

- sypialni, z podwójnym łóżkiem, wbudowaną pojemną szafą i komodą,

- salonu z rozkładaną kanapą i stołem, z którego wchodzi się do małego ok. 6m2 pokoju z wbudowaną szafą oraz oknem. Ta dodatkowa przestrzeń może służyć jako pokój do pracy zdalnej lub pokój do spania z rozkładaną kanapą lub jednoosobowym łóżkiem.

- oddzielnej, widnej w pełni wyposażonej kuchni z lodówką, zmywarką , piekarnikiem, płytą gazową.

- oddzielne WC,

- łazienki - z wanną z funkcją prysznica, z pralką.

Mieszkanie jest usytuowane w niskim 4 piętrowym, kameralnym bloku w otoczeniu zadbanego osiedlowego parku z ławeczkami, placem zabaw oraz boiskiem na Ochocie.

Osiedle sąsiaduje z ulicą Grójecką, przy której znajdują się liczne sklepy , restauracje, centra rozrywki, kultury.

W niewielkiej odległości znajduje się Park Szczęśliwicki oraz Pola Mokotowskie, Galeria Mokotów, Okęcie oraz Warszawski Uniwersytet Medyczny.

Lokalizacja wyróżnia się doskonałą komunikacją : tramwaje, autobusy, kolej podmiejska.

Pod budynkiem zawsze są liczne miejsca do zaparkowania.

Umowa najmu okazjonalnego!

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA PREZENTACJĘ!!!!

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Zapraszamy do kontaktu

Krystyna Owcarz

Starszy Specjalista ds. Nieruchomości

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

Tylko u nas
Ochota - 2 pokoje, świeżo po remoncie.
Warszawa, Ochota , Wiślicka
2 800 zł

77 zł/m2

37 m2

2 pokoje

Tylko u nas
oddzielna kuchnia, klimatyzacja, dwustronne
Warszawa, Włochy , ul. 1 Sierpnia
3 800 zł

70 zł/m2

54 m2

3 pokoje

Tylko u nas
2 850 zł

78 zł/m2

37 m2

2 pokoje

Tylko u nas
Nowoczesna mieszkanie z garażem.
Warszawa, Włochy , Borsucza
3 500 zł

95 zł/m2

37 m2

2 pokoje

Apartament z widokiem na zieleń
Warszawa, Mokotów , ul. Wyględowska
4 100 zł

79 zł/m2

52 m2

2 pokoje

1/31