Panoramicznym Widok przy Dolince Służew. 1km Metro

Warszawa, Mokotów, ul. Zygmunta Noskowskiego

3 500 zł

54 zł/m2

Mieszkanie na wynajem - 64,90 m2, 3 pokoje

Powierzchnia:
64,90 m2
Liczba pokoi:
3 pokoje
Piętro:
9 / 10
Typ mieszkania:
Mieszkanie
Stan wykończenia:
Dobry
Ogrzewanie:
CO miejskie
Dostępne od:
18-05-2026
Powierzchnie dodatkowe:
  • balkon klasyczny
  • piwnica
Udogodnienia:
  • winda
Numer oferty:
28480/MW/MAX

Struktura kosztów

Czynsz administracyjny
Dodatkowo płatny (1 500 zł)
Kaucja:
5000

Pomieszczenia

Wysokość:
b.d.
Powierzchnia salonu:
15,00 m2
Rodzaj kuchni:
Oddzielna
Liczba łazienek:
1
Liczba toalet:
1

Rok budowy:
1978

Opis

Na wynajem przestronne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64,9 mkw, położone na 9. piętrze. Metro Służew znajduje się około 10 minut spacerem od mieszkania (1 km).

Dzięki ekspozycji okien na trzy strony świata wnętrze jest pełne naturalnego światła przez cały dzień, co daje wyjątkowe poczucie przestrzeni i komfortu. Prawdziwym atutem nieruchomości jest przepiękny, otwarty widok na panoramę Warszawy oraz zieleń — bez bezpośredniego zaglądania sąsiadów z okien innych budynków. To idealne miejsce, aby rozpocząć dzień przy kawie lub zjeść śniadanie, podziwiając widok z własnego mieszkania.

Lokal posiada bardzo funkcjonalny i wygodny rozkład pomieszczeń:

  • przestronny salon z dużymi możliwościami aranżacyjnymi,
  • dwa dodatkowe pokoje, które świetnie sprawdzą się jako sypialnie, pokój dziecięcy lub gabinet do pracy,
  • oddzielna kuchnia,
  • łazienka z prysznicem,
  • osobna toaleta.

Mieszkanie daje dużą swobodę urządzenia wnętrza według własnych potrzeb i stylu życia.

Budynek

Mieszkanie znajduje się w zadbanym, 10-piętrowym budynku z windą. Wejście do klatki zabezpieczone jest domofonem, a sam budynek utrzymany jest w dobrym stanie technicznym.

Dodatkowym atutem jest dostępność miejsc parkingowych wokół budynku — zarówno na parkingu przy osiedlu, jak i w bocznych zatoczkach parkingowych. Miejsca nie są przypisane do mieszkania, parkowanie odbywa się według bieżącej dostępności.

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty i na prezentacje nieruchomości.

Lokalizacja

Okolica łączy komfort miejskiego życia z dużą ilością zieleni i spokojnym charakterem osiedla.

Lokalizacja zapewnia bardzo dobrą komunikację z pozostałymi częściami Warszawy, a jednocześnie pozwala cieszyć się spokojniejszym, osiedlowym klimatem.

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Plan

Zapraszamy do kontaktu

Michał Gadziała

Starszy Specjalista ds. Nieruchomości

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

2 pokoje miejsce postojowe Mokotów
Warszawa, Mokotów , Józefa Elsnera
3 800 zł

70 zł/m2

55 m2

2 pokoje

0%
Apartament na Mokotowie blisko metra
Warszawa, Mokotów , al. Aleja Wilanowska
6 900 zł

56 zł/m2

123 m2

4 pokoje

3-pok Metro Ursynów
Warszawa, Ursynów , Koński Jar
4 300 zł

68 zł/m2

63 m2

3 pokoje

MOKOTÓW, 5 POKOI, METRO
Warszawa, Mokotów , ul. Niedźwiedzia
16 500 zł

91 zł/m2

181 m2

5 pokoi

2 pokoje , garaz, ciche
Warszawa, Mokotów , ul. Puławska
4 300 zł

67 zł/m2

64 m2

2 pokoje

1/13