Ładne, trzypokojowe, ul. Bluszczańska

Warszawa, Mokotów, ul. Bluszczańska

5 500 zł

90 zł/m2

TYLKO U NAS

Mieszkanie na wynajem - 60,96 m2, 3 pokoje

Powierzchnia:
60,96 m2
Liczba pokoi:
3 pokoje
Piętro:
0 / 2
Typ mieszkania:
Mieszkanie
Stan wykończenia:
Bardzo dobry
Ogrzewanie:
CO miejskie
Dostępne od:
23-08-2022
Powierzchnie dodatkowe:
  • brak
  • taras 12,00 m2
  • ogród 50,00 m2
Udogodnienia:
  • winda
Parking:
  • podziemny 1x
Numer oferty:
22560/MW/MAX

Struktura kosztów

Kaucja:

Pomieszczenia

Wysokość:
270 cm
Powierzchnia salonu:
20,00 m2
Rodzaj kuchni:
Aneks
Liczba łazienek:
1
Liczba toalet:
0
Garderoba:
Tak

Wyposażenie

Umeblowanie:
Tak
Wyposażenie kuchni:
kuchenka elektryczna, lodówka, meble w zabudowie kuchennej, okap, zlewozmywak, zmywarka
Wyposażenie łazienki:
pralka, prysznic, umywalka, wc

Budynek

Rodzaj budynku:
Niski blok
Rok budowy:
2020

Opis

Ładne, trzypokojowe mieszkanie przy ul. Bluszczańskiej.

Usytuowane jest na parterze. Posiada taras i niewielki ogródek. Osiedle kameralne, z ograniczonym dostępem. Dużo zieleni.

Mieszkanie stanowią:

  • pokój dzienny z aneksem kuchennym, wyposażonym w niezbędne sprzęty AGD oraz sztućce, garnki, zastawę, itp.; wyjście z pokoju dziennego na taras oraz niewielki ogródek
  • mniejszy pokój (podój dziecka/gabinet)
  • sypialnie z dużym łóżkiem
  • łazienka z prysznicem, umywalką i WC
  • garderoba

W cenie najmu Internet.

Miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie najmu.

Czynsz najmu - 5 500 zł stanowią:

  • czynsz - 4 700 zł
  • czynsz administracyjny - 800 zł

Dodatkowo płatne:

  • energia elektryczna wg zużycia
  • niedopłaty z tytułu rozliczenia mediów zawartych w czynszu administracyjnym

Wysokość kaucji ustalana indywidualnie. Kaucja nie mniejsza niż jednomiesięczny czynsz.

Budynek

Nowoczesny, niski blok z 2020 roku. Domofon. Ochrona. Monitoring. 
Osiedle z ograniczonym dostępem.Zapraszam na prezentację!

Lokalizacja

Mokotów, ul. Bluszczańska 14.

W okolicy pełna infrastruktura: sklepy mniejsze i większe (Niedaleko Lidl, Biedronka, Piekarnia Grzybki,  Żabka) restauracje, knajpki, usługi, szkoły i przedszkola, itp.

Komunikacja: węzeł Al. Polski Walczącej oraz Trasy Siekierkowskiej.

Klimatyzacja garaż Os. Saska park
Warszawa, Praga-Południe , ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
5 700 zł

86 zł/m2

66 m2

3 pokoje

4 pokoje Mokotów
Warszawa, Mokotów , ul. Bernardyńska
7 000 zł

66 zł/m2

107 m2

4 pokoje

Dwupoziomowy apartament na Saskiej Kępie
Warszawa, Praga-Południe , Bajońska
18 000 zł

75 zł/m2

240 m2

5 pokoi

Kawalerka po remoncie na Czerniakowskiej
Warszawa, Mokotów , ul. Czerniakowska
2 400 zł

86 zł/m2

28 m2

1 pokój

Mokotów, 2 pok Ciche
Warszawa, Mokotów , ul. Ludwika Idzikowskiego
4 400 zł

80 zł/m2

55 m2

2 pokoje

1/0