2 pokoje miejsce postojowe Mokotów

Warszawa, Mokotów, Służew, Józefa Elsnera

3 800 zł

70 zł/m2

Mieszkanie na wynajem - 54,50 m2, 2 pokoje

Powierzchnia:
54,50 m2
Liczba pokoi:
2 pokoje
Piętro:
5 / 9
Typ mieszkania:
Rozkładowe
Stan wykończenia:
Bardzo dobry
Ogrzewanie:
CO miejskie
Dostępne od:
15-05-2026
Powierzchnie dodatkowe:
  • loggia
Udogodnienia:
  • winda
Parking:
  • garaż 1x
Numer oferty:
28463/MW/MAX

Struktura kosztów

Czynsz administracyjny
Dodatkowo płatny (1 000 zł)
Kaucja:
4000

Pomieszczenia

Wysokość:
270 cm
Powierzchnia salonu:
30,00 m2
Rodzaj kuchni:
Prześwit
Liczba łazienek:
1
Liczba toalet:
0
Garderoba:
Nie

Wyposażenie

Umeblowanie:
Tak
Wyposażenie kuchni:
lodówka, meble w zabudowie kuchennej, piekarnik, płyta indukcyjna, zmywarka
Wyposażenie łazienki:
grzejnik drabinkowy, pralka, umywalka, wanna, wc

Budynek

Rodzaj budynku:
Apartamentowiec
Rok budowy:
2012

Opis

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym na Mokotowie.
Mieszkanie jest wyremontowane i gotowe do wprowadzenia. 

Usytuowane jest na 5 piętrze z widokiem na drzewa i tereny zielone tuż przy Parku Dolinka Służewiecka.

Składa się z:

  • jasnego i dużego umeblowanego salonu z wyjściem na loggię,
  • otwartej na salon kuchni, wyposażonej w sprzęt AGD: lodówkę, piekarnik, płytę indukcyjną,
  • sypialni/gabinetu z wyjściem na loggię,
  • łazienki z wanną, pralką, umywalką i WC,
  • holu wejściowego z dużą szafą wnękową.

Miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie najmu.

Lokalizacja:

  • stacja metra "Służew" - tylko 10 min. pieszo lub 3 przystanki autobusowe,
  • tuz przy wyjściu z budynku zlokalizowany jest przystanek autobusowy z liniami autobusowymi nr: 189,193,317,402,N33,N50,N83, z których jest dogodne połączenie z linią tramwajową lub linią metra Służew (dojazd autobusem tylko 5 min.)
  • w okolicy pełna infrastruktura: sklep Biedronka w parterze budynku, w pobliżu pozostałe sklepy m. in. Lidl, a także szkoła, apteka, kościół i liczne punkty usługowe.

Warunki najmu:

  • Najem okazjonalny na min. 1 rok,
  • czynsz najmu: 3800,- PLN,
  • czynsz administracyjny: ok. 1000,- PLN + zużycie mediów,
  • kaucja: 4000,- PLN

Serdecznie zapraszam!
 

SERDECZNIE ZAPRASZAM

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Plan

Zapraszamy do kontaktu

Katarzyna Leśniak

Ekspert ds. Nieruchomości

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

0%
Apartament na Mokotowie blisko metra
Warszawa, Mokotów , al. Aleja Wilanowska
6 900 zł

56 zł/m2

123 m2

4 pokoje

3-pok Metro Ursynów
Warszawa, Ursynów , Koński Jar
4 300 zł

68 zł/m2

63 m2

3 pokoje

MOKOTÓW, 5 POKOI, METRO
Warszawa, Mokotów , ul. Niedźwiedzia
16 500 zł

91 zł/m2

181 m2

5 pokoi

2 pokoje , garaz, ciche
Warszawa, Mokotów , ul. Puławska
4 300 zł

67 zł/m2

64 m2

2 pokoje

Tylko u nas
Przy Metrze, budynek z basenem i garażem
Warszawa, Mokotów , ul. Pejzażowa
3 500 zł

109 zł/m2

32 m2

2 pokoje

1/15