Od zaraz, ciche, w doskonałej lokalizacji

Warszawa, Mokotów, Sadyba, ul. Konstancińska

2 900 zł

60 zł/m2

Mieszkanie na wynajem - 48,00 m2, 3 pokoje

Powierzchnia:
48,00 m2
Liczba pokoi:
3 pokoje
Piętro:
2 / 4
Typ mieszkania:
Rozkładowe
Stan wykończenia:
Dobry
Ogrzewanie:
CO miejskie
Dostępne od:
01-07-2026
Powierzchnie dodatkowe:
  • loggia
Udogodnienia:
Numer oferty:
28357/MW/MAX

Struktura kosztów

Czynsz administracyjny
Dodatkowo płatny (1 000 zł)
Kaucja:
1 mies

Pomieszczenia

Wysokość:
250 cm
Powierzchnia salonu:
12,00 m2
Rodzaj kuchni:
Aneks
Liczba łazienek:
1
Liczba toalet:
0
Garderoba:
Nie

Wyposażenie

Umeblowanie:
Tak
Wyposażenie kuchni:
kuchenka gazowa, lodówka, mikrofalówka, okap, piekarnik, pralka, zamrażarka
Wyposażenie łazienki:
umywalka, wanna, wc

Budynek

Rodzaj budynku:
Blok
Rok budowy:
1972

Opis

Wygodne i przestronne mieszkanie w spokojnej i zielonej okolicy, dostępne od zaraz.

Na powierzchni 48 m2 znajdziemy:

  • 2 pokoje z ekspozycją południowo/zachodnią. 
    sypialnia z wyjściem na balkon, dużą szafą oraz łóżkiem.
    pokój dzienny z dużymi oknami, bardzo słoneczny z rozkładana, wygodna kanapą oraz regałami i komodą.
  • duża, otwarta na przedpokój kuchnia z wygodną jadalnią oraz dużą szafą,
  • łazienka z wanną.

W mieszkaniu duże szafy i szafki w zabudowie.
Mieszkanie jest słoneczne, ciepłe, okna wychodzące na dwie strony budynku, na zielone, zadbane tereny osiedla.

Dodatkowo płatne media: prąd, gaz, oraz czynsz administracyjny.

Budynek

Kameralny blok 4 piętrowy, w cichej, pełnej zieleni okolicy tuż przy Parku im. Stanisława Dygata i Centrum Handlowym Sadyba.
Budynek ocieplony, klatki schodowe po generalnym remoncie. Sąsiedztwo bardzo spokojne.

Pod budynkiem liczne miejsca postojowe w niepłatnej strefie.

📞 Zadzwoń, umów się na prezentację i przekonaj się, że takie miejsca naprawdę istnieją!

Lokalizacja

Mokotów - Sadyba, w pobliżu CH BEST MALL z kinem i restauracjami, placówki oświatowe min. Szkoła Francuska oraz British School.

Doskonała lokalizacja pod względem komunikacyjnym. Liczne autobusy oraz nowa linia tramwajowa pozwoli szybko dostać się do Centrum.
Kilka minut nad jeziorko czerniakowskie oraz Wilanowa czy Ogrodu Botanicznego w Powsinie.

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia mieszkania.

Tylko u nas
Pierwszy najemca, wysoki standard, lokalizacja
Warszawa, Mokotów , ul. Powsińska
4 700 zł

85 zł/m2

55 m2

2 pokoje

3 pokoje | 75 m² | 2 balkony Mokotów ul.Powsińska
Warszawa, Mokotów , ul. Powsińska
6 200 zł

84 zł/m2

74 m2

3 pokoje

4 pokoje Mokotów
Warszawa, Mokotów , ul. Bernardyńska
7 000 zł

66 zł/m2

107 m2

4 pokoje

Mokotów, 2 pok Ciche
Warszawa, Mokotów , ul. Ludwika Idzikowskiego
4 400 zł

80 zł/m2

55 m2

2 pokoje

Kawalerka po remoncie na Czerniakowskiej
Warszawa, Mokotów , ul. Czerniakowska
2 400 zł

86 zł/m2

28 m2

1 pokój

1/15