Luksusowy 3 pokojowy apartament w sercu Mokotowa

Warszawa, Mokotów, Mariana Zdziechowskiego

12 000 zł

169 zł/m2

Mieszkanie na wynajem - 70,86 m2, 3 pokoje

Powierzchnia:
70,86 m2
Liczba pokoi:
3 pokoje
Piętro:
6 / 8
Typ mieszkania:
Apartament
Stan wykończenia:
Luksusowy
Ogrzewanie:
CO miejskie
Dostępne od:
10-05-2026
Powierzchnie dodatkowe:
  • taras
  • taras 15,00 m2
  • komórka
Udogodnienia:
  • winda
  • klimatyzacja
Parking:
  • podziemny 2x
Numer oferty:
28487/MW/MAX

Kaucja:
12000

Pomieszczenia

Wysokość:
270 cm
Powierzchnia salonu:
25,00 m2
Rodzaj kuchni:
Otwarta
Liczba łazienek:
2
Liczba toalet:
1
Garderoba:
Nie

Wyposażenie

Umeblowanie:
Tak
Wyposażenie kuchni:
lodówka, meble w zabudowie kuchennej, okap, piekarnik, płyta indukcyjna, zlewozmywak, zmywarka
Wyposażenie łazienki:
pralka, prysznic, umywalka, wc

Budynek

Rodzaj budynku:
Apartamentowiec
Rok budowy:
2018

Opis

Luksusowe, 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia – Warszawa, ul. Zdziechowskiego 7

Wyjątkowy apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych części Mokotowa, przy ul. Zdziechowskiego 7.

Eleganckie wnętrze zostało zaprojektowane z dbałością o każdy detal, łącząc komfort codziennego życia z ponadczasowym stylem glamour. To idealna propozycja dla osób ceniących wysoką jakość, estetykę oraz doskonałą lokalizację.
Mieszkanie składa się z przestronnej sypialni, dodatkowego pokoju mogącego pełnić funkcję gabinetu lub pokoju gościnnego, a także reprezentacyjnego salonu połączonego z otwartą kuchnią.

Funkcjonalny układ wnętrza zapewnia wygodę i poczucie przestrzeni.
Apartament wykończony został z wykorzystaniem szlachetnych materiałów – naturalnego kamienia, szkła, fornirów oraz eleganckich detali w kolorze złota i mosiądzu. Wnętrza utrzymane są w luksusowym stylu glamour, podkreślonym designerskim oświetleniem i starannie dobranymi dodatkami. Mieszkanie posiada klimatyzację.
Niewątpliwym atutem mieszkania jest efektowny przedpokój z piękną kryształową szafą, która nadaje wnętrzu wyjątkowego charakteru i elegancji.
Do dyspozycji najemcy pozostaje elegancka łazienka oraz osobna toaleta, co dodatkowo podnosi komfort użytkowania mieszkania.

Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum Warszawy, lotniska Chopina oraz biznesowej części Mokotowa.

W pobliżu znajdują się liczne restauracje, kawiarnie, sklepy premium oraz tereny zielone sprzyjające rekreacji i odpoczynkowi.

To mieszkanie dla osób poszukujących wyjątkowego miejsca do życia – eleganckiego, komfortowego i urządzonego w najwyższym standardzie.

Mieszkanie posiada recepcję w lobby, całodobową ochronę, monitoring.

Do mieszkania jest przypisana komórka lokatorska i miejsce w garażu podziemnym.

To mieszkanie  to idealna propozycja dla osób, które chcą mieszkać, pięknie, wygodnie i w najlepszym stylu.

Umowa najmu okazjonalnego na minimum rok.

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Zapraszamy do kontaktu

Krystyna Owcarz

Starszy Specjalista ds. Nieruchomości

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

Nowoczesne 2 pokoje | klimatyzacja |Domaniewska
Warszawa, Mokotów , ul. Domaniewska
3 500 zł

97 zł/m2

36 m2

2 pokoje

Tylko u nas
3 800 zł

68 zł/m2

56 m2

3 pokoje

2 pokoje , garaz, ciche
Warszawa, Mokotów , ul. Puławska
4 300 zł

67 zł/m2

64 m2

2 pokoje

Elegancki 3 pokojowy apartament z recepcją/Mokotów
Warszawa, Mokotów , ul. Adama Naruszewicza
7 500 zł

106 zł/m2

71 m2

3 pokoje

MOKOTÓW, 5 POKOI, METRO
Warszawa, Mokotów , ul. Niedźwiedzia
16 500 zł

91 zł/m2

181 m2

5 pokoi

1/24