Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia

Warszawa, Mokotów, ul. Kłobucka

4 100 zł

103 zł/m2

TYLKO U NAS

Mieszkanie na wynajem - 40,00 m2, 2 pokoje

Powierzchnia:
40,00 m2
Liczba pokoi:
2 pokoje
Piętro:
7 / 10
Typ mieszkania:
Apartament
Stan wykończenia:
Luksusowy
Ogrzewanie:
CO miejskie
Dostępne od:
01-05-2025
Powierzchnie dodatkowe:
  • balkon klasyczny
  • komórka
Udogodnienia:
  • winda
Parking:
  • podziemny 1x
Numer oferty:
26684/MW/MAX

Kaucja:
4100

Pomieszczenia

Wysokość:
b.d.
Powierzchnia salonu:
20,00 m2
Rodzaj kuchni:
Otwarta
Liczba łazienek:
1
Liczba toalet:
0
Garderoba:
Nie

Wyposażenie

Umeblowanie:
Tak
Wyposażenie kuchni:
lodówka, meble w zabudowie kuchennej, okap, płyta grzewcza elektryczna, płyta indukcyjna, pralka, zamrażarka, zlewozmywak, zmywarka
Wyposażenie łazienki:
grzejnik drabinkowy, pralka, prysznic, umywalka, wanna, wc

Budynek

Rodzaj budynku:
Apartamentowiec
Rok budowy:
2024

Opis

Oferuję do wynajęcia komfortowe 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2.

 

Mieszkanie  położone jest przy ul. Kłobuckiej w dzielnicy Mokotów. Mieszkanie znajduje się w nowym apartamentowcu z recepcją, co  zapewnia wysoki standard życia i komfort.

W skład mieszkania wchodzą:

  • Salon z otwartą kuchnią – przestronny, jasny salon połączony z nowoczesną w pełni wyposażoną kuchnią, co tworzy idealną przestrzeń do wypoczynku oraz spotkań towarzyskich.
  • Drugi pokój – sypialnia – komfortowa z pojemną szafą oraz łóżkiem.
  • Łazienka - wyposażona w pralkę, gustownie urządzona, posiada wannę i prysznic.
  • Balkon z widokiem na tor Służewiec z dwoma wyjściami z sypialni oraz salonu.

Nowoczesny apartamentowiec – budynek z recepcją, zapewniający bezpieczeństwo i wygodę.
Dodatkowe udogodnienia: mieszkanie posiada garaż oraz komórkę lokatorską, co zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania.

Lokalizacja przy ul. Kłobuckiej w Mokotowie to idealne połączenie z centrum miasta oraz dostęp do licznych punktów usługowych, sklepów i komunikacji miejskiej.

Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, w pełni wykończone i wyposażone w wysokim standardzie, czeka na pierwszego lokatora.

Najem mieszkania na minimum rok. Najem okazjonalny.

Zapraszam serdecznie na prezentację

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Zapraszamy do kontaktu

Krystyna Owcarz

Starszy Specjalista ds. Nieruchomości

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

3 pokoje | 75 m² | 2 balkony Mokotów ul.Powsińska
Warszawa, Mokotów , ul. Powsińska
6 200 zł

84 zł/m2

74 m2

3 pokoje

Mokotów, 2 pok Ciche
Warszawa, Mokotów , ul. Ludwika Idzikowskiego
4 400 zł

80 zł/m2

55 m2

2 pokoje

Tylko u nas
APARTAMENT PREMIUM/TARAS/STARY MOKOTÓW
Warszawa, Mokotów , ul. Dominika Merliniego
12 500 zł

122 zł/m2

103 m2

4 pokoje

4 pokoje Mokotów
Warszawa, Mokotów , ul. Bernardyńska
7 000 zł

66 zł/m2

107 m2

4 pokoje

Luksusowy apartament - Łazienki Residence
Warszawa, Mokotów , ul. Podchorążych
6 000 zł

55 zł/m2

109 m2

3 pokoje

1/17