Nowoczesne 3 pokoje

Warszawa, Mokotów, Jana Pawła Woronicza

6 000 zł

86 zł/m2

Mieszkanie na wynajem - 69,90 m2, 3 pokoje

Powierzchnia:
69,90 m2
Liczba pokoi:
3 pokoje
Piętro:
3 / 12
Typ mieszkania:
Rozkładowe
Stan wykończenia:
Luksusowy
Ogrzewanie:
CO miejskie
Dostępne od:
11-05-2026
Powierzchnie dodatkowe:
  • balkon klasyczny
  • komórka
Udogodnienia:
  • winda
Parking:
  • podziemny 1x
Numer oferty:
28511/MW/MAX

Struktura kosztów

Czynsz administracyjny
Dodatkowo płatny (950 zł)
Kaucja:
12000

Pomieszczenia

Wysokość:
270 cm
Powierzchnia salonu:
29,00 m2
Rodzaj kuchni:
Aneks
Liczba łazienek:
1
Liczba toalet:
1
Garderoba:
Nie

Wyposażenie

Umeblowanie:
Tak
Wyposażenie kuchni:
lodówka, meble w zabudowie kuchennej, zmywarka
Wyposażenie łazienki:
prysznic, umywalka, wc

Budynek

Rodzaj budynku:
Apartamentowiec
Rok budowy:
2017

Opis

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Woronicza – świetna lokalizacja, funkcjonalny układ i komfort na co dzień

Do wynajęcia odświeżone, nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane przy ul. Woronicza – w jednej z najlepiej skomunikowanych i najbardziej komfortowych części miasta.

Mieszkanie zostało urządzone w nowoczesnym stylu, z dbałością o wygodę codziennego życia. Dwa pokoje są w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania, natomiast trzeci pokój można dowolnie zaaranżować – idealnie sprawdzi się jako gabinet do pracy zdalnej, pokój gościnny lub druga sypialnia.

Najważniejsze atuty mieszkania:
- funkcjonalny układ 3 pokoi,
- nowoczesny styl i komfortowe wykończenie,
- możliwość własnej aranżacji trzeciego pokoju,
- miejsce postojowe w cenie czynszu administracyjnego,
- opcjonalna komórka lokatorska - 200 zł
Lokalizacja – wygoda każdego dnia
Ul. Woronicza to miejsce, które łączy komfort mieszkania z szybkim dostępem do centrum miasta i biznesowych części Warszawy. W pobliżu znajdują się:
- liczne sklepy, restauracje i punkty usługowe,
- tereny spacerowe i rekreacyjne,
- siłownie i kawiarnie,
- bardzo dobra komunikacja miejska,
- szybki dojazd do centrum oraz lotniska.

Warunki najmu:
- czynsz najmu: 6000 zł,
- czynsz administracyjny: 950 zł (w tym miejsce postojowe),
- komórka lokatorska: 200 zł miesięcznie (opcjonalnie),
- kaucja: dwumiesięczna

Mieszkanie idealne dla pary lub osób pracujących zdalnie, które szukają komfortowej przestrzeni w świetnej lokalizacji.

Budynek

W budynku umeblowany klub dla mieszkańców przeznaczony na wspólne spotkania oraz do wynajęcia na prywatne imprezy.

Hol wejściowy i klatki schodowe wykończone w wysokim standardzie, w wejściu głównym recepcja.

Budynek jest chroniony, są videofony.

Pięknie zaaranżowane zielenią patio, z częścią rekreacyjną z fontannami i ławkami.

Lokalizacja

Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do różnych części miasta i na lotnisko. W pobliżu tereny rekreacyjne oraz Galeria Mokotów.
Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Zapraszamy do kontaktu

Ewa Stasikowska

Ekspert ds. Nieruchomości

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

NOWOCZESNE 3 POKOJE, M.POSTOJOWE-J.P.WORONICZA!
Warszawa, Mokotów , ul. Jana Pawła Woronicza
5 950 zł

73 zł/m2

82 m2

3 pokoje

Tylko u nas
2-pokojowe mieszkanie na Marinie Mokotów
Warszawa, Mokotów , ul. Żaglowa
3 500 zł

67 zł/m2

52 m2

2 pokoje

Apartament z widokiem na zieleń
Warszawa, Mokotów , ul. Wyględowska
4 100 zł

79 zł/m2

52 m2

2 pokoje

Tylko u nas
3 pokoje REZERWACJA
Warszawa, Mokotów , ul. Cybernetyki
4 000 zł

65 zł/m2

61 m2

3 pokoje

Tylko u nas
oddzielna kuchnia, klimatyzacja, dwustronne
Warszawa, Włochy , ul. 1 Sierpnia
3 800 zł

70 zł/m2

54 m2

3 pokoje

1/13