Nowy apartament na Mokotowie

Warszawa, Mokotów, Iwicka

4 300 zł

91 zł/m2

TYLKO U NAS

Mieszkanie na wynajem - 47,04 m2, 2 pokoje

Powierzchnia:
47,04 m2
Liczba pokoi:
2 pokoje
Piętro:
3 / 4
Typ mieszkania:
Apartament
Stan wykończenia:
Bardzo dobry
Ogrzewanie:
CO miejskie
Dostępne od:
07-05-2026
Powierzchnie dodatkowe:
  • balkon klasyczny
  • taras 13,00 m2
Udogodnienia:
  • winda
Parking:
  • podziemny 1x
Numer oferty:
28477/MW/MAX

Struktura kosztów

Czynsz administracyjny
Dodatkowo płatny (950 zł)
Ogrzewanie
W czynszu administracyjnym
Woda
W czynszu administracyjnym
Prąd
Dodatkowo płatny (150 zł)
Internet
Indywidualna umowa
TV kablowa / sat.
Indywidualna umowa
Miejsce postojowe
W czynszu najmu
Kaucja:
5000

Pomieszczenia

Wysokość:
280 cm
Powierzchnia salonu:
22,00 m2
Rodzaj kuchni:
Aneks
Liczba łazienek:
1
Liczba toalet:
0
Garderoba:
Nie

Wyposażenie

Umeblowanie:
Tak
Wyposażenie kuchni:
lodówka, meble w zabudowie kuchennej, płyta indukcyjna, zlewozmywak, zmywarka
Wyposażenie łazienki:
prysznic, umywalka, wc

Budynek

Rodzaj budynku:
Apartamentowiec
Rok budowy:
2022

Opis

Oferujemy do wynajęcia nowy, elegancki, dwupokojowy apartament na Mokotowie (Sielce)
Mieszkanie o powierzchni 47 mkw. składa się z:

-salonu z aneksem kuchennym, z którego prowadzi wyjście na bardzo duży balkon

- sypialni z wyjściem na mniejszy balkon,

- łazienki z WC

- oraz holu.

Mieszkanie jest w idealnym stanie. Zostało wykończone w wysokim standardzie przy użyciu najwyższej jakości materiałów i sprzętów (drewniana podłoga, meble na zamówienie itp.)
Apartament jest bardzo funkcjonalnie zaprojektowany, dzięki dużym oknom jest w nim bardzo jasno. Wysokość 280 cm. daje poczucie przestrzeni i sprawia, że wydaje się większy.
Apartament jest umeblowany i wyposażony.
W łazience znajduje się obszerna kabina prysznicowa, toaleta, umywalka.
W aneksie kuchennym znajdują się meble w zabudowie, lodówka, piekarnik, płyta indukcyjna, oraz zmywarka.
W przedpokoju zainstalowane zostały duże szafy.
W mieszkaniu jest instalacja do podłączenia internetu i telewizji.

Do mieszkania przynależy wygodne miejsce parkingowe w garażu podziemnym,
Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym apartamentowcu.
Budynek apartamentowy, został oddany do użytku w 2022 roku. Jest bardzo dobrze zaprojektowany i wykończony w podwyższonym standardzie. Znajduje się na nowym osiedlu, składającym się niskich, nowoczesnych budynków, między którymi zaprojektowano dużo zieleni.

Osiedle jest ogrodzone i strzeżone całodobowo – na klatce schodowej znajduje się portiernia.

Lokalizacja jest jednym z największych atutów prezentowanej nieruchomości. Można zamieszkać w środku miasta z doskonałym dojazdem do centrum, zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską i jednocześnie cieszyć się ciszą i zielenią. Dodatkową atrakcją jest park łazienkowski, który znajduje się w odległości kilkuminutowego spaceru. Mokotów jedną z najatrakcyjniejszych dzielnic w Warszawie. Znajdują się tu liczne sklepy, punkty usługowe, kawiarnie i restauracje.
OPŁATY:

Czynsz najmu wynosi 4300 zł. miesięcznie. Oprócz tego najemca ponosi następujące koszty:
- czynsz administracyjny z zaliczkami na wodę i ogrzewanie, obecnie jest to ok. 950 zł.

Opłata ta jest niezależna od wynajmującego i może ulegać zmianie.
- energia elektryczna zaliczkowo 120 zł.
- internet i TV. najemca sam zawiera umowę o dostarczenie tych usług.
Wymagana jest kaucja w wysokości 5000 zł.
Apartament szczególnie polecamy singlom i parom nieposiadającym zwierząt.
Umowa w formie najmu okazjonalnego.
Chętnie odpowiem na więcej pytań.
Zapraszam na prezentację.

Warszawa, Mokotów , Podchorążych
11 000 zł

85 zł/m2

130 m2

4 pokoje

Luksusowy apartament - Łazienki Residence
Warszawa, Mokotów , ul. Podchorążych
6 000 zł

55 zł/m2

109 m2

3 pokoje

2pok.Mokotów Gagarina garaż klimatyzacja
Warszawa, Mokotów , ul. Jurija Gagarina
3 500 zł

62 zł/m2

57 m2

2 pokoje

Kawalerka po remoncie na Czerniakowskiej
Warszawa, Mokotów , ul. Czerniakowska
2 400 zł

86 zł/m2

28 m2

1 pokój

Tylko u nas
Luksusowy apartament przy Łazienkach Królewskich,
Warszawa, Mokotów , ul. Sułkowicka
12 000 zł

95 zł/m2

126 m2

3 pokoje

1/17