APARTAMENT PREMIUM/TARAS/STARY MOKOTÓW

Warszawa, Mokotów, ul. Dominika Merliniego

11 000 zł

107 zł/m2

TYLKO U NAS

Mieszkanie na wynajem - 102,52 m2, 4 pokoje

Powierzchnia:
102,52 m2
Liczba pokoi:
4 pokoje
Piętro:
1 / 4
Typ mieszkania:
Apartament
Stan wykończenia:
Luksusowy
Ogrzewanie:
CO miejskie
Dostępne od:
16-03-2026
Powierzchnie dodatkowe:
  • brak
  • taras 20,00 m2
Udogodnienia:
  • winda
Parking:
  • podziemny 2x
Numer oferty:
28561/MW/MAX

Struktura kosztów

Czynsz administracyjny
Dodatkowo płatny (2 415 zł)
Kaucja:
15000

Pomieszczenia

Wysokość:
b.d.
Powierzchnia salonu:
30,00 m2
Rodzaj kuchni:
Otwarta
Liczba łazienek:
2
Liczba toalet:
0
Garderoba:
Tak

Wyposażenie

Umeblowanie:
Tak
Wyposażenie kuchni:
lodówka, meble w zabudowie kuchennej, okap, piekarnik, płyta indukcyjna, zlewozmywak, zmywarka
Wyposażenie łazienki:
grzejnik drabinkowy, prysznic, umywalka, wanna, wc

Budynek

Rodzaj budynku:
Apartamentowiec
Rok budowy:
2016

Opis

Są miejsca, które od pierwszego kontaktu budują poczucie jakości.

Merliniego 9 to jeden z tych adresów — dyskretny, elegancki i prestiżowy, położony w części Starego Mokotowa, a jednocześnie doskonale skomunikowany z centrum miasta.

W kameralnej inwestycji Villa Classica oferujemy do wynajęcia apartament o powierzchni 102,52 mkw., zaprojektowany z myślą o komforcie codziennego życia, prywatności i ponadczasowej elegancji.

To propozycja dla osób, które szukają nie tylko funkcjonalnego mieszkania, ale dobrze zaplanowanej, spokojnej przestrzeni do życia — w budynku o wysokim standardzie i w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Warszawy.

Apartament wyróżnia się bardzo wygodnym, rodzinnym układem.

Część dzienna obejmuje przestronny, jasny salon połączony z otwartą, w pełni wyposażoną kuchnią.

To reprezentacyjna, ale jednocześnie przyjazna strefa domu — idealna zarówno do codziennego odpoczynku, jak i kameralnych spotkań.

Z salonu prowadzi wyjście na duży taras, który stanowi naturalne przedłużenie wnętrza i pozwala cieszyć się dodatkową przestrzenią.

Strefa prywatna została wyraźnie oddzielona od części dziennej, co zapewnia mieszkańcom komfort i poczucie intymności.

Apartament oferuje:

  • master bedroom z prywatną łazienką z wanną,
  • dwie dodatkowe sypialnie,
  • drugą łazienkę z prysznicem,
  • przestronny salon z otwartą kuchnią,
  • duży taras,
  • dwa miejsca postojowe w hali garażowej.

Układ apartamentu sprawdzi się szczególnie dobrze dla rodziny, ale również dla osób, które potrzebują dodatkowego pokoju do pracy, gabinetu lub komfortowej przestrzeni dla gości.

Na wyjątkowy charakter oferty wpływa także sam budynek.

Villa Classica to kameralny apartamentowiec o eleganckiej, ponadczasowej architekturze.

Do dyspozycji mieszkańców pozostają recepcja, całodobowa ochrona, monitoring oraz garaż podziemny.

To miejsce stworzone dla osób, które cenią bezpieczeństwo, prywatność i bardziej butikowy standard zamieszkania.

W pobliżu znajdują się tereny zielone, parki, restauracje, kawiarnie, punkty usługowe oraz pełna infrastruktura potrzebna do komfortowego życia.

To adres, który pozwala korzystać z rytmu miasta, a jednocześnie daje poczucie spokoju i oddechu.

Ten apartament to propozycja dla najemcy, który szuka eleganckiego wnętrza, świetnego adresu i jakości, którą czuć w codziennym użytkowaniu.

Zapraszam do kontaktu i umówienia prywatnej prezentacji.

 

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Plan

Zapraszamy do kontaktu

Monika Serżysko

Ekspert ds. Nieruchomości

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

Komfortowy apartament w budynku z siłownią
Warszawa, Mokotów , ul. Puławska
3 500 zł

117 zł/m2

30 m2

1 pokój

Elegancki 3 pokojowy apartament z recepcją/Mokotów
Warszawa, Mokotów , ul. Adama Naruszewicza
7 500 zł

106 zł/m2

71 m2

3 pokoje

Tylko u nas
Luksusowy apartament przy Łazienkach Królewskich,
Warszawa, Mokotów , ul. Sułkowicka
12 000 zł

95 zł/m2

126 m2

3 pokoje

Tylko u nas
Park Morskie Oko | 2 pokoje | kamienica
Warszawa, Mokotów , ul. Dworkowa
3 900 zł

65 zł/m2

60 m2

2 pokoje

Tylko u nas
3 800 zł

68 zł/m2

56 m2

3 pokoje

1/21