Apartament w kamienicy ⭐ Stary Mokotów

Warszawa, Mokotów, Antoniego Józefa Madalińskiego

6 500 zł

68 zł/m2

Mieszkanie na wynajem - 95,11 m2, 3 pokoje

Powierzchnia:
95,11 m2
Liczba pokoi:
3 pokoje
Piętro:
2 / 5
Typ mieszkania:
Apartament
Stan wykończenia:
Bardzo dobry
Ogrzewanie:
CO miejskie
Dostępne od:
01-05-2026
Powierzchnie dodatkowe:
  • balkon klasyczny
  • piwnica
Udogodnienia:
  • winda
Numer oferty:
28539/MW/MAX

Struktura kosztów

Czynsz administracyjny
Dodatkowo płatny (1 540 zł)
Kaucja:
2

Pomieszczenia

Wysokość:
300 cm
Powierzchnia salonu:
30,00 m2
Rodzaj kuchni:
Otwarta
Liczba łazienek:
1
Liczba toalet:
1
Garderoba:
Tak

Wyposażenie

Umeblowanie:
Tak
Wyposażenie kuchni:
lodówka, meble, meble w zabudowie kuchennej, okap, piekarnik, płyta grzewcza elektryczna, zamrażarka, zlewozmywak, zmywarka
Wyposażenie łazienki:
bidet, grzejnik drabinkowy, pralka, prysznic, umywalka, wanna, wc

Budynek

Rodzaj budynku:
Kamienica
Rok budowy:
1927

Opis

Elegancki apartament 95m2 , położony na 2 piętrze w pięknie odnowionej kamienicy z lat 20-tych, w samym sercu  Górnego Mokotowa, przy Madalińskiego, pomiędzy Al. Niepodległosci a Kazimierzowską.

Mieszkanie składa się z :

1.obszernego salonu z jadalnią oraz otwartą kuchnią, 

2.sypialni głównej z własnym balkonem

3.mniejszego pokoju/sypialni

4.pokoju kąpielowego z wanną i prysznicem

5.garderoby

6.oddzielnej toalety

Jest w całości umeblowane, w oryginalnym, eklektycznym stylu- tak różnym od mieszkań typowo "na wynajem"

Mieszkanie jest ciche (3 linia zabudowy od ulicy), jasne i słoneczne, dzięki licznym, dużym oknom i południowej ekspozycji, z widokiem na wewnętrzny, zadbany zielony dziedziniec. Całość posesji jest ogrodzona.

 

W okolicy znajdziemy wszystkie niezbędne sklepy, punkty usługowe, mokotowskie modne knajpki, 2 parki (Pole Mokotowskie i Morskie Oko), kultowe kino Iluzjon ale też szkoły i przedszkola.

Dogodny dojazd komunikacją z Al. Niepodległości lub Puławskiej, przystanek autobusowy w pobliżu, metro Pole Mokotowskie lub Racławicka.

Mieszkanie dla osób ceniących Stary Mokotów, zabytkowe budynki, niebanalny wystrój.

Zapraszam do kontaktu.

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Plan

Zapraszamy do kontaktu

Jakub Karpiński

Starszy Specjalista ds. Nieruchomości

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

Apartament 52 mkw | 3 pokoje | Po remoncie
Warszawa, Mokotów , al. Aleja Niepodległości
5 000 zł

96 zł/m2

52 m2

3 pokoje

Tylko u nas
Górny Mokotów, metro
Warszawa, Mokotów , Asfaltowa
7 000 zł

73 zł/m2

96 m2

4 pokoje

Tylko u nas
Kawalerka przy metrze Pole Mokotowskie
Warszawa, Mokotów , ul. Stefana Batorego
2 400 zł

128 zł/m2

19 m2

1 pokój

Mieszkanie na wynajem - STARY MOKOTÓW
Warszawa, Śródmieście , al. Aleja Niepodległości
2 800 zł

56 zł/m2

50 m2

3 pokoje

Tylko u nas
Park Morskie Oko | 2 pokoje | kamienica
Warszawa, Mokotów , ul. Dworkowa
3 900 zł

65 zł/m2

60 m2

3 pokoje

1/28