Studio 200 m od stacji metra.

Warszawa, Wola, ul. Jana Olbrachta

500 000 zł

20 475 zł/m2

TYLKO U NAS

Mieszkanie na sprzedaż - 24,42 m2, 1 pokój

Powierzchnia:
24,42 m2
Liczba pokoi:
1 pokój
Piętro:
2 / 3
Numer oferty:
60569/MS/MAX

Pomieszczenia

Wysokość:
b.d.
Powierzchnia salonu:
16,00 m2
Rodzaj kuchni:
Widna
Liczba łazienek:
1
Liczba toalet:
0
Garderoba:
Nie

Budynek

Rodzaj budynku:
Blok
Rok budowy:
1960

Opis

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową propozycją inwestycyjną - nowocześnie zaaranżowanym studiem z widokiem na zieleń, znajdującym się w bliskiej okolicy stacji metra.

To niezwykłe studio składa się z przestronnego pokoju z dużymi oknami w kierunku wschodnio-południowym, zapewniającymi mnóstwo naturalnego światła.

W pełni wyposażona kuchnia w meble w zabudowie oraz AGD sprawi, że codzienne gotowanie będzie czystą przyjemnością.

Łazienka z prysznicem i nowoczesnym panelem świetlnym, umożliwiającym dostosowanie atmosfery do własnych upodobań, dodaje uroku temu mieszkaniu.

Nie brakuje również praktycznych rozwiązań, takich jak szafy w zabudowie w przedpokoju i pokoju oraz przynależna piwnica.

Mieszkanie charakteryzuje się ciszą, a okna nie wychodzą na ruchliwą ulicę, co gwarantuje spokój i komfort. Dodatkowym atutem jest zielone otoczenie, które sprzyja relaksowi i odpoczynkowi.

Stan prawny nieruchomości to odrębna własność lokalu z księgą wieczystą, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie dla przyszłych właścicieli.

Budynek, w którym znajduje się oferta, posiada nowoczesne instalacje, takie jak wodno-kanalizacyjna i gazowa, co zapewnia bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Klatka schodowa jest przygotowywana do remontu, a efektywny administrator budynku dba o jego prawidłowe funkcjonowanie.

Lokalizacja nieruchomości jest doskonała - bliska Wola zapewnia łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, w tym stacji metra oraz kilku linii tramwajowych i autobusowych. W pobliżu znajduje się także park, idealny na spacery i rekreację.

To świetna propozycja dla osób poszukujących miejsca do życia oraz dla inwestorów, którzy szukają atrakcyjnej oferty na rynku nieruchomości.

 

Budynek

W budynku wymieniono instalacje wodno-kanalizacyjną i gazową w ostatnich latach.

Klatka schodowa przygotowywana do remontu.

Bardzo sprawny administrator budynku.

Lokalizacja

Bliska Wola, znakomita komunikacja i pełna infrastruktura miejska.

Stacja metra w odległości 200 m, kilka linii tramwajowych i autobusowych.

W pobliżu park.

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Zapraszamy do kontaktu

Ewa Stasikowska

Ekspert ds. Nieruchomości

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

Tylko u nas
419 000 zł

17 088 zł/m2

25 m2

1 pokój

Apartament inwestycyjny na Woli
Warszawa, Wola , ul. Wolska
499 000 zł

20 434 zł/m2

24 m2

1 pokój

Luksusowy
Warszawa, Wola , ul. Marcina Kasprzaka
864 000 zł

27 000 zł/m2

32 m2

2 pokoje

Luksusowy Apartament Bliska Wola
Warszawa, Wola , ul. Marcina Kasprzaka
840 000 zł

22 105 zł/m2

38 m2

1 pokój

Tylko u nas
Nowoczesne | tramwaj | garaż
Warszawa, Wola , Jana Kazimierza
960 000 zł

20 343 zł/m2

47 m2

2 pokoje

1/0