Przytulny apartament z ogródkiem i kominkiem

Warszawa, Wawer, Kimontowska

1 650 000 zł

16 779 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż - 98,34 m2, 4 pokoje

Powierzchnia:
98,34 m2
Liczba pokoi:
4 pokoje
Piętro:
0 / 1
Dostępne od:
18-05-2026
Powierzchnie dodatkowe:
  • taras
  • taras 15,00 m2
  • ogród 150,00 m2
  • komórka
Udogodnienia:
Parking:
  • garaż 1x 1 zł
  • naziemny 1x 1 zł
Numer oferty:
64226/MS/MAX

Pomieszczenia

Wysokość:
b.d.
Powierzchnia salonu:
50,00 m2
Rodzaj kuchni:
Aneks
Liczba łazienek:
2
Liczba toalet:
0
Garderoba:
Nie

Budynek

Rodzaj budynku:
Inny
Rok budowy:
2002

Budynek

Kameralny budynek. W sąsiedztwie przeważa niska zabudowa oraz domy jednorodzinne. 

Lokalizacja

Szukasz idealnego balansu pomiędzy komfortem własnego domu a wygodą mieszkania w mieście? Poznaj tę wyjątkową nieruchomość w willowej, zielonej części Wawra. To starannie urządzone, bezczynszowe mieszkanie mieści się w kameralnym budynku i stanowi doskonałą alternatywę dla segmentu lub małego domu.

Największe atuty nieruchomości

  • Serce domu z klimatem: przestronny salon o powierzchni ponad 50 mkw z klimatycznym kominkiem i w pełni wyposażoną kuchnią.
  • Własny zielony azyl: prywatny ogródek idealny na poranną kawę, relaks po pracy lub bezpieczną zabawę dla dzieci.
  • Kameralny charakter: tylko niska zabudowa jednorodzinna w sąsiedztwie. Cisza, spokój i pełna prywatność.
  • Komfort parkowania: własny garaż w bryle budynku oraz drugie, dedykowane miejsce postojowe na podjeździe.
  • Świetna komunikacja: szybki dojazd do centrum Warszawy dzięki bliskości autobusów oraz stacji kolejowych (SKM i KM).

Funkcjonalny układ pomieszczeń (łącznie 113,43 mkw)
Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o maksymalnej wygodzie mieszkańców. Przestrzeń dzieli się na strefę dzienną oraz prywatną:

  • Strefa dzienna: salon z aneksem kuchennym i kominkiem (50,40 mkw) – idealne miejsce na spotkania z rodziną.
  • Sypialnia główna: przytulny pokój (12,15 mkw).
  • Sypialnia druga: doskonała dla dziecka lub jako pokój gościnny (11,39 mkw).
  • Gabinet: przestrzeń do pracy zdalnej, którą można zaaranżować na trzecią sypialnię (8,91 mkw).
  • Łazienka główna: komfortowy salon kąpielowy z wanną (4,95 mkw).
  • Druga łazienka: praktyczna i szybka w użyciu toaleta z prysznicem (1,80 mkw).
  • Gospodarność i logistyka: pomieszczenie gospodarcze z piecem CO (4,01 mkw), hol z pojemną szafą w zabudowie (2,75 mkw) oraz korytarz (1,98 mkw).

Garaż: Bezpieczne miejsce na samochód lub sprzęt sportowy (15,12 mkw).

Lokalizacja, która zachwyca.

Wawer to jedna z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy. Otoczenie willowe gwarantuje ciszę, czyste powietrze i odpoczynek od wielkomiejskiego zgiełku. Jednocześnie lokalizacja oferuje pełną infrastrukturę miejską w zasięgu ręki oraz bezproblemowe połączenie z kluczowymi punktami stolicy.
Ta nieruchomość to idealne miejsce dla rodziny lub pary szukającej przestrzeni i spokoju.

Skontaktuj się, aby umówić dogodny termin spotkania. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację!

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Plan

Zapraszamy do kontaktu

Marek Karolak

Ekspert ds. Nieruchomości

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

0%
2 poziomy - ogródek - las - poddasze
Warszawa, Wawer , ul.Wiązana
1 090 227 zł

13 066 zł/m2

83 m2

4 pokoje

0%
4 pokoje - ogródek - poddasze
Warszawa, Wawer , ul.Wiązana
1 213 836 zł

12 550 zł/m2

97 m2

4 pokoje

Tylko u nas
Dwu-poziomowy apartament z tarasem
Warszawa, Wawer , ul. Szumna
1 100 000 zł

11 579 zł/m2

95 m2

3 pokoje

Tylko u nas
3/4 pokoje | Tramwaj | Gocławek
Warszawa, Praga-Południe , ul. Grochowska
1 275 000 zł

14 206 zł/m2

90 m2

4 pokoje

0%
3 pokoje | 58,32 mkw | deweloperski | 1Q 2026
Warszawa, Praga-Południe , Precyzyjna
1 009 800 zł

17 315 zł/m2

58 m2

3 pokoje

1/23