Ursus, 2 pokoje gotowe do wprowadzenia

Warszawa, Ursus, ul. Karola Taylora

899 000 zł

17 108 zł/m2

TYLKO U NAS

Mieszkanie na sprzedaż - 52,55 m2, 2 pokoje

Powierzchnia:
52,55 m2
Liczba pokoi:
2 pokoje
Piętro:
5 / 6
Czynsz:
950,00 zł
Dostępne od:
22-05-2026
Powierzchnie dodatkowe:
  • balkon klasyczny
Udogodnienia:
  • winda
  • klimatyzacja
Parking:
  • podziemny 1x 50 000 zł
Numer oferty:
64431/MS/MAX

Pomieszczenia

Wysokość:
270 cm
Powierzchnia salonu:
18,00 m2
Rodzaj kuchni:
Aneks
Liczba łazienek:
1
Liczba toalet:
0
Garderoba:
Nie

Budynek

Rodzaj budynku:
Niski blok
Rok budowy:
2022

Opis

Na sprzedaż wyjątkowo estetyczne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 52,55 m², położone na 5. piętrze zadbanego, nowoczesnego budynku renomowanego dewelopera Ronson. To propozycja dla osób, które szukają nieruchomości gotowej do zamieszkania, dopracowanej wizualnie i funkcjonalnie, w atrakcyjnej, cenionej lokalizacji.
Apartament został urządzony w spójnym, nowoczesnym stylu, z dużą dbałością o estetykę i komfort codziennego życia. Jasna kolorystyka wnętrz, duże przeszklenia oraz ponadprzeciętne doświetlenie sprawiają, że mieszkanie prezentuje się niezwykle elegancko i przyjemnie. Wysokiej jakości wykończenie oraz bardzo dobry stan techniczny pozwalają wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów.
Przemyślany układ pomieszczeń obejmuje:
- przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon,
- komfortową sypialnię,
- nowoczesną łazienkę z WC i prysznicem,
- funkcjonalny przedpokój z pojemnymi szafami.
Dodatkowym atutem nieruchomości jest klimatyzacja, która znacząco podnosi komfort użytkowania, szczególnie w sezonie letnim.
Na uwagę zasługuje także sama inwestycja — nowoczesne osiedle, bardzo dobrze utrzymane, z rozwiniętą infrastrukturą i wygodnym dostępem do codziennych usług. To lokalizacja, która cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród osób kupujących na własne potrzeby, jak i inwestorów. Popularność tej części miasta wynika z połączenia wygody życia, nowoczesnej zabudowy i dobrej komunikacji z pozostałymi częściami Warszawy.
To mieszkanie będzie idealnym wyborem dla pary, singla ceniącego przestrzeń lub rodziny 2+1. Sprawdzi się również jako zakup inwestycyjny — zarówno ze względu na standard nieruchomości, jak i atrakcyjność lokalizacji.
Wraz z mieszkaniem sprzedawane jest wygodne miejsce parkingowe w garażu podziemnym w cenie 50 000 zł.
Istnieje możliwość zakupu nieruchomości z wykorzystaniem kredytu hipotecznego.
Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia prezentacji.

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Plan

Zapraszamy do kontaktu

Piotr Orłowski

Ekspert ds. Nieruchomości

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

0%
NOWE MIESZKANIA BEZ PROWIZJI BEZ PCC 0%
Warszawa, Ursus , ul. Posag 7 Panien
595 772 zł

18 800 zł/m2

32 m2

1 pokój

0%
NOWE MIESZKANIA BEZ PROWIZJI BEZ PCC 0%
Warszawa, Ursus , ul. Posag 7 Panien
989 859 zł

16 575 zł/m2

60 m2

4 pokoje

0%
NOWE MIESZKANIA BEZ PROWIZJI BEZ PCC 0%
Warszawa, Ursus , ul. Posag 7 Panien
757 330 zł

17 450 zł/m2

43 m2

2 pokoje

1 680 000 zł

20 000 zł/m2

84 m2

4 pokoje

0%
3 POKOJE 58,26 mkw PARTER M1
Warszawa, Włochy , ul. Tumska
1 264 242 zł

21 700 zł/m2

58 m2

3 pokoje

1/31