Ostatnie piętro kamienicy w Alei Szucha!

Warszawa, Śródmieście, al. Jana Chrystiana Szucha

2 400 000 zł

17 381 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż - 138,08 m2, 4 pokoje

Powierzchnia:
138,08 m2
Liczba pokoi:
4 pokoje
Piętro:
6 / 5
Dostępne od:
03-12-2019
Powierzchnie dodatkowe:
  • taras
  • taras 5,00 m2
Udogodnienia:
  • winda
Numer oferty:
51392/MS/MAX

Pomieszczenia

Wysokość:
280 cm
Powierzchnia salonu:
20,00 m2
Rodzaj kuchni:
Aneks
Liczba łazienek:
2
Liczba toalet:
2
Garderoba:
Nie

Budynek

Rodzaj budynku:
Kamienica
Rok budowy:
1919

Opis

Słoneczny apartament z tarasem o powierzchni użytkowej ok. 138 m2 położony na dwóch ostatnich kondygnacjach pięknej kamienicy z początku XX wieku przy Placu Unii Lubelskiej. Na pierwszym poziomie znajduje się pokój dzienny połączony z kuchnią. W holu szafa wnękowa na ubrania wierzchnie oraz toaleta. Na wyższym poziomie mamy trzy duże ustawne sypialnie. Największa sypialnia posiada obszerną szafę wnękową oraz łazienkę z prysznicem. Druga z sypialni posiada osobną toaletę. Między pokojami obszerny pokój kąpielowy z prysznicem i wanną. Na podłodze drewniany parkiet w dobrym stanie, w pokoju dziennym gres. Kuchnia i łazienki w pełni wyposażone. Między piętrami ażurowe schody. Z pierwszego poziomu wyjście balkon z pięknym widokiem na Aleję Szucha oraz Plac Unii Lubelskiej. Wszystkie okna wychodzą na południowy-wschód. Stolarka okienna częściowo drewniana, częściowo PCV. Drzwi wewnętrzne z drewna. Drzwi wejściowe antywłamaniowe.

Link do wirtualnego spaceru

https://my.matterport.com/show/?m=sg8Q21tTuu3

Budynek

Secesyjna kamienica z początku XX wieku (ukończona ok. 1910r.) z pięknym reprezentacyjnym holem (stiuki, marmur, szkło) i windą. W 2012 roku wpisana do rejestru zabytków warszawskich. Budynek po renowacji, w bardzo dobrym stanie technicznym, wykończony w wysokim standardzie, strzeżony i monitorowany. Całodobowa ochrona na parterze budynku. Instalacje: wodno-kanalizacyjna (c.o., c.w.), elektryczna, gazowa, teletechniczna, domofonowa.

Lokalizacja

Ścisłe centrum zabytkowej Warszawy. Tuż obok Plac Unii Lubelskiej z Galerią Handlową Plac Unii City Shopping, kawałek dalej Plac Zbawiciela, kilka minut piechotą do Łazienek Królewskich. Doskonała komunikacja: tramwaje, autobusy, metro Politechnika. 

Serdecznie zapraszam na prezentację.

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Spacer 3D

Zapraszamy do kontaktu

Adam Krysiak

Specjalista ds. Nieruchomości

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

Tylko u nas
4 pokoje , Centrum, kamienica, klimatyzacja
Warszawa, Śródmieście , ul. Marszałkowska
2 250 000 zł

29 715 zł/m2

76 m2

4 pokoje

Tylko u nas
Klimatyczna kawalerka w Sercu Śródmieścia!
Warszawa, Śródmieście , ul. Koszykowa
670 000 zł

30 085 zł/m2

22 m2

1 pokój

0%
5 pokoi | Park Ujazdowski | PODZIAŁ NA 2
Warszawa, Śródmieście , Piękna
2 300 000 zł

20 587 zł/m2

112 m2

5 pokoi

Tylko u nas
Słoneczne, ciche mieszkanie / Metro Politechnika.
Warszawa, Śródmieście , ul. Ludwika Waryńskiego
690 000 zł

25 000 zł/m2

28 m2

2 pokoje

Tylko u nas
Apartament w kamienicy Trakt Królewski
Warszawa, Śródmieście , al. Aleje Ujazdowskie
2 450 000 zł

24 673 zł/m2

99 m2

4 pokoje

1/0