Mieszkanie 1-pokojowe ul. Wiatraczna Praga- Połud.

Warszawa, Praga-Południe, ul. Wiatraczna

350 000 zł

15 646 zł/m2

TYLKO U NAS

Mieszkanie na sprzedaż - 22,37 m2, 1 pokój

Powierzchnia:
22,37 m2
Liczba pokoi:
1 pokój
Piętro:
3 / 4
Czynsz:
600,00 zł
Dostępne od:
01-03-2026
Powierzchnie dodatkowe:
  • brak
Udogodnienia:
Numer oferty:
64303/MS/MAX

Pomieszczenia

Wysokość:
270 cm
Powierzchnia salonu:
16,00 m2
Rodzaj kuchni:
Otwarta
Liczba łazienek:
1
Liczba toalet:
0
Garderoba:
Nie

Budynek

Rodzaj budynku:
Blok
Rok budowy:
1956

Opis

Prezentujemy funkcjonalne mieszkanie w dobrym stanie, zlokalizowane w kameralnym, 4-piętrowym budynku z 1956 roku na warszawskiej Pradze-Południe. 

Jest to idealna propozycja dla osób poszukujących pierwszego mieszkania na start, mieszkania na czas studiów lub inwestycyjnie pod wynajem. 

Mieszkanie ma powierzchnię 22,37 mkw., na którą składają się pokój o powierzchni ok. 16 mkw., otwarta kuchnia, przedpokój i łazienka z kabiną prysznicową. Mieszkanie jest umeblowane, wyposażone w sprzęty kuchenne takie jak lodówka, piekarnik, kuchnia gazowa, meble kuchenne. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. 

BUDYNEK

Budynek w kształcie litery L,  z cegły,  jest solidną konstrukcją z lat 50., gwarantującą trwałość, dobrą izolację i akustykę. Elewacja odświeżona, wejścia do budynku od strony dużego podwórka porośniętego ładnie utrzymaną zielenią. 

OKOLICA

Lokalizacja przy ul. Wiatracznej na Pradze-Południe to połączenie spokoju z doskonałą komunikacją.

Okolica jest cichą i zieloną sypialnią miasta, jednocześnie oferującą szybki dostęp do centrum Warszawy. Bliskość węzłów komunikacyjnych, tramwajów i metra (np. stacja Stadion Narodowy lub Rondo Wiatraczna po rozbudowie) zapewnia łatwe przemieszczanie się po mieście.

Po drugiej stronie ulicy znajduje się Szpital przy ul. Szaserów, co może być dodatkowym atutem dla najemców związanych z sektorem medycznym, szczególnie lekarzy rezydentów!

Pełna infrastruktura handlowo-usługowa, edukacyjna i rekreacyjna jest na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do kontaktu i na prezentację tej atrakcyjnej nieruchomości!

Tylko u nas
Inwestycja mieszkanie do własnej aranżacji.
Warszawa, Praga-Południe , ul. Grochowska
638 000 zł

12 684 zł/m2

50 m2

2 pokoje

Tylko u nas
Do wprowadzenia, dla rodziny, świetna komunikacja
Warszawa, Praga-Południe , ul. Igańska
750 000 zł

11 905 zł/m2

63 m2

3 pokoje

Tylko u nas
Przestronne 3 pokoje – idealne dla rodziny!
Warszawa, Praga-Południe , ul. Kobielska
819 000 zł

12 898 zł/m2

64 m2

3 pokoje

Tylko u nas
0%
0% PROWZIJI | 50,3mkw | Praga Południe
Warszawa, Praga-Południe , ul. Kobielska
765 000 zł

15 209 zł/m2

50 m2

2 pokoje

Kawalerka na Grochowie szuka Kawalera
Warszawa, Praga-Południe , ul. Grenadierów
479 900 zł

19 588 zł/m2

25 m2

1 pokój

1/17