2 pokoje z kuchnią w kamienicy przy metrze

Warszawa, Praga-Północ, ul. Targowa

899 000 zł

22 347 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż - 40,23 m2, 2 pokoje

Powierzchnia:
40,23 m2
Liczba pokoi:
2 pokoje
Piętro:
3 / 4
Czynsz:
750,00 zł
Dostępne od:
20-12-2023
Powierzchnie dodatkowe:
  • brak
  • piwnica
Udogodnienia:
Numer oferty:
64416/MS/MAX

Pomieszczenia

Wysokość:
300 cm
Powierzchnia salonu:
18,70 m2
Rodzaj kuchni:
Aneks
Liczba łazienek:
1
Liczba toalet:
1
Garderoba:
Nie

Budynek

Rodzaj budynku:
Kamienica
Rok budowy:
1923

Opis

Oferujemy do sprzedaży wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w klimatycznej przedwojennej kamienicy tuż przy wejściu do stacji metra.
MIESZKANIE
Lokal o powierzchni 40,23 m² składa się z:
- salonu z aneksem kuchennym,
- sypialni,
- łazienki,
- osobnego WC,
- oraz przedpokoju.

Mieszkanie przeszło generalny remont, po którym nikt jeszcze w nim nie mieszkał. Wymienione zostały okna oraz wszystkie instalacje. Zamontowano nową zabudowę kuchenną wraz ze sprzętem AGD, a także nowe wyposażenie łazienki i toalety.
Wnętrze zostało urządzone w nowoczesnym stylu z zachowaniem klimatu przedwojennej kamienicy. Lokal jest bardzo jasny, przestronny i funkcjonalny. Dodatkowym atutem jest wysokość pomieszczeń wynosząca aż 3 metry, która daje poczucie wyjątkowej przestrzeni.
Do mieszkania przynależy duża piwnica o powierzchni około 10 m², która została również wyremontowana i stanowi nie tylko miejsce do przechowywania, ale może być np. pracownią– oczywiście w cenie nieruchomości.
BUDYNEK
Mieszkanie znajduje się w tzw. „kamienicy kolejowej” przy ul. Targowej 70. Budynek został wybudowany w 1923 roku równolegle z gmachem dawnej dyrekcji PKP znajdującym się po przeciwnej stronie placu Wileńskiego.
Kamienica jest w bardzo dobrym stanie technicznym – posiada wyremontowaną elewację oraz naprawiony dach. Klatki schodowe są czyste i zadbane, a teren posesji jest ogrodzony oraz monitorowany.
LOKALIZACJA I INFRASTRUKTURA
To jedna z najbardziej klimatycznych i najlepiej skomunikowanych części Warszawy – serce starej Pragi.
Ogromnym atutem nieruchomości jest bezpośrednie sąsiedztwo stacji metra. Od wyjścia z klatki schodowej do wejścia na metro dzieli zaledwie kilkadziesiąt kroków. W pobliżu znajdują się również tramwaje oraz autobusy, dzięki czemu dojazd do Śródmieścia zajmuje tylko kilka minut.
W najbliższej okolicy dostępne są:
galeria handlowa,
liczne sklepy i punkty usługowe,
modne restauracje, kawiarnie i klimatyczne lokale,
Centrum Praskie Koneser,
pełna infrastruktura miejska.
Mieszkanie stanowi doskonałą propozycję dla singla lub pary ceniących miejski styl życia oraz niepowtarzalny klimat starych kamienic.
To również świetna oferta inwestycyjna. Szczególnie pod najem krótkoterminowy.
Chętnie odpowiem na więcej pytań.
Zapraszam na prezentację.

Warszawa, Praga-Północ , Kępna
3 200 000 zł

13 913 zł/m2

230 m2

9 pokoi

Tylko u nas
Kawalerka | Okrzei | blisko Powiśla i metra
Warszawa, Praga-Południe , ul. Stefana Okrzei
790 000 zł

23 639 zł/m2

33 m2

1 pokój

Tylko u nas
46,34 mkw | Top lokalizacja | Gotowa inwestycja
Warszawa, Praga-Północ , Warszawa
898 000 zł

19 379 zł/m2

46 m2

2 pokoje

Tylko u nas
2 pokoje metro dw. Wileński REZERWACJA do 30.05
Warszawa, Praga-Północ , ul. Wiosenna
555 000 zł

15 000 zł/m2

37 m2

2 pokoje

Tylko u nas
Doskonałe na wynajem krótkoterminowy
Warszawa, Śródmieście , Dobra
739 900 zł

23 868 zł/m2

31 m2

2 pokoje

1/14