REZERWACJA do 15.05.2026

Warszawa, Ochota, ul. Drawska

605 000 zł

19 019 zł/m2

TYLKO U NAS 0% PROWIZJI

Mieszkanie na sprzedaż - 31,81 m2, 1 pokój

Powierzchnia:
31,81 m2
Liczba pokoi:
1 pokój
Piętro:
0 / 5
Czynsz:
500,00 zł
Dostępne od:
01-05-2018
Powierzchnie dodatkowe:
  • brak
  • komórka
Udogodnienia:
  • winda
Parking:
  • naziemny 1x 0 zł
Numer oferty:
64301/MS/MAX

Pomieszczenia

Wysokość:
265 cm
Powierzchnia salonu:
25,00 m2
Rodzaj kuchni:
Aneks
Liczba łazienek:
1
Liczba toalet:
0
Garderoba:
Nie

Budynek

Rodzaj budynku:
Niski blok
Rok budowy:
2008

Opis

Nowoczesna kawalerka przy Parku Szczęśliwickim
Mieszkanie znajduje się w kameralnym 3 piętrowym budynku na Ochocie, monitorowanym osiedlu, urządzone w wysokim standardzie. W bezpośrednim sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego w cichej okolicy z widokiem na tereny zielone i nową niską zabudową.
Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, przedpokoju z szafą w zabudowie oraz łazienką z prysznicem.

- pralka
Mieszkanie położone jest w cichej, zielonej i spokojnej okolicy z nową niską zabudową. 

Dogodny dojazd do Centrum Warszawy (10 min. samochodem). 

Możliwość prezentacji mieszkania również w weekendy, po wcześniejszym umówieniu terminu.

Do mieszkania przynależy komórka lokatorska 2,74 mkw oraz miejsce naziemne do wyłącznego korzystania.

Tylko u nas
Penthouse z antresolą i tarasem 128 m² komfort
Warszawa, Ochota , ul. Włodarzewska
3 100 000 zł

24 211 zł/m2

128 m2

4 pokoje

Dwupoziomowy apartament blisko parku
Warszawa, Ochota , Włodarzewska
1 850 000 zł

16 434 zł/m2

113 m2

4 pokoje

0%
3 pokoje, duży balkon, zielone patio
Warszawa, Włochy , ul. Fajansowa
1 054 000 zł

18 198 zł/m2

58 m2

3 pokoje

ŚWIETNA LOKALIZACJA – wyjątkowa okazja !
Warszawa, Włochy , al. Aleja Krakowska
730 164 zł

14 300 zł/m2

51 m2

2 pokoje

5-pokojowy apartament Włochy
Warszawa, Włochy , ul. Jutrzenki
1 399 000 zł

13 961 zł/m2

100 m2

4 pokoje

1/15