5-pokojowe mieszkanie/Osiedle Ogrody Jerozolimskie
Warszawa, Ochota, al. Aleje Jerozolimskie
2 116 290 zł
15 900 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż - 133,10 m2, 5 pokoi
Powierzchnia:
133,10 m2
Liczba pokoi:
5 pokoi
Piętro:
1 / 3
Dostępne od:
14-10-2024
Powierzchnie dodatkowe:
- taras 9,00 m2
- piwnica
Udogodnienia:
- winda
Parking:
- garaż 2x 70 000 zł
Numer oferty:
64403/MS/MAX
Pomieszczenia
Wysokość:
b.d.
Powierzchnia salonu:
1,00 m2
Rodzaj kuchni:
Otwarta
Liczba łazienek:
3
Liczba toalet:
0
Garderoba:
Nie
Budynek
Rodzaj budynku:
Blok
Rok budowy:
1997
Opis
Oferta sprzedaży wyjątkowo przestronnego 133,1 mkw. mieszkania znajdującego się na 2 piętrze bloku z windą. Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu "Ogrody Jerozolimskie" w dzielnicy Włochy.
Proponowana nieruchomość znajduje się na ogrodzonym osiedlu przy Alejach Jerozolimskich 198. Na osiedle prowadzą dwie drogi wjazdowe, jedna od Al. Jerozolimskich, druga zaś od ul. Kleszczowej. Przy każdym z wjazdów znajduje się portiernia.
Mieszkanie będące przedmiotem oferty znajduje się w budynku z 1997r., który poddany został pracom remontowym, w tym m.in. : odświeżona została elewacja, ocieplony strop. Jego niezwykle przemyślany rozkład zadowoli nawet najbardziej wymagających.
Na mieszkanie składają się :
- przestronny salon z kominkiem oraz wyjściem na oszklony balkon,
- kuchnia otwarta na salon,
- 3 duże sypialnie,
- łazienka z wanną,
- łazienka z prysznicem,
- pralnia,
- hol
Łączna powierzchnia wraz z pomieszczeniami przynależnymi (piwnica 1,7 mkw.) wynosi 134,8 mkw. Do mieszkania przynależą również 2 miejsca postojowe w garażu w cenie 70 000 PLN/szt.
Podsumowanie kosztów:
mieszkanie 133,1 mkw.: 2 116 290,00 PLN
piwnica 1,7 mkw.: 27 030,00 PLN
2 miejsca postojowe: 140 000,00 PLN
Łącznie: 2 283 320,00 PLN
Mieszkanie po wykonaniu remontu i dostosowaniu do własnych potrzeb będzie cieszyło swą przestronnością i charakterem. Nieruchomość jest świetnym rozwiązaniem dla ludzi szukających spokoju i przestrzeni, jak i dla rodzin z dziećmi
Dodatkowe zalety mieszkania:
atutem jest lokalizacja zaledwie 7,6 km od ścisłego Centrum, jak też rozwinięta komunikacja autobusowa oraz kolej:
- autobus: 127, 129, 178, 189,191, 228, 517, 401, 187, N01 oraz N85,
- kolej: PKP Warszawa Włochy.
- Lotnisko Chopina – 5,5 km
Nieopodal osiedla znajdują się piękne parki: Park Cietrzewia, Park Kombatantów, Stawy Koziorożca i przestrzeń rekreacyjna FORT V - Włochy, gdzie można spokojnie spacerować oraz odpocząć po ciężkim dniu.
W niedużej odległości znajdują się: Przedszkola prywatne i państwowe, Szkoły Podstawowe, Liceum, Centra handlowe, m. in.: Makro Cash & Carry, E-Leclerc, Castorama, Black Red White. Po przejechaniu zaledwie 3,9 km dotrzemy do Atrium Reduta czy C.H. Blue City, gdzie odnajdziemy zarówno sklepy spożywcze, odzieżowe, ale również kina, sale fitness, apteki, drogerie i wiele innych. Tuż obok Park Szczęśliwicki.
Służba zdrowia:
Zakład opieki zdrowotnej zlokalizowany jest przy ul. Cegielnianej, C.H. Blue City – Enel-med
Komunikacja samochodowa:
Osiedle znajduje się tuż przy dwóch drogach wylotowych z Warszawy: Al. Krakowska oraz Aleje Jerozolimskie.
Komunikację usprawniają ul. Nowolazurowa oraz Południowa Obwodnica Warszawy (S2).
Chętnych zapraszam do kontaktu i na prezentację.
Na mieszkanie składają się :
- kuchnia otwarta na salon,
- 3 duże sypialnie,
- łazienka z wanną,
- łazienka z prysznicem,
- pralnia,
- hol
Podsumowanie kosztów:
mieszkanie 133,1 mkw.: 2 116 290,00 PLN
piwnica 1,7 mkw.: 27 030,00 PLN
2 miejsca postojowe: 140 000,00 PLN
Łącznie: 2 283 320,00 PLN
Dodatkowe zalety mieszkania:
- kolej: PKP Warszawa Włochy.
- Lotnisko Chopina – 5,5 km
Służba zdrowia:
Komunikacja samochodowa:
Chętnych zapraszam do kontaktu i na prezentację.
Lokalizacja
Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona
Zapraszamy do kontaktu
0%
Wygodne, ciche, zadbane, 5 pokoi + garaż
Warszawa, Włochy , al. Aleje Jerozolimskie
1 840 000 zł
15 802 zł/m2
116 m2
5 pokoi
5-pokojowy apartament Włochy
Warszawa, Włochy , ul. Jutrzenki
1 399 000 zł
13 961 zł/m2
100 m2
4 pokoje
0%
3 pokoje, duży balkon, zielone patio
Warszawa, Włochy , ul. Fajansowa
1 054 000 zł
18 198 zł/m2
58 m2
3 pokoje
0%
3 POKOJE 57,78 mkw. PIERWSZE PIĘTRO M6
Warszawa, Włochy , ul. Tumska
1 253 826 zł
21 700 zł/m2
58 m2
3 pokoje
0%
2 POKOJE KOMPAKTOWE PIERWSZE PIĘTRO M5
Warszawa, Włochy , ul. Tumska
1 071 329 zł
21 700 zł/m2
49 m2
2 pokoje