Zielone Bielany, oddzielna kuchnia, garaż

Warszawa, Bielany, ul. Aspekt

1 124 000 zł

15 989 zł/m2

TYLKO U NAS

Mieszkanie na sprzedaż - 70,30 m2, 3 pokoje

Powierzchnia:
70,30 m2
Liczba pokoi:
3 pokoje
Piętro:
3 / 6
Dostępne od:
11-05-2026
Powierzchnie dodatkowe:
  • balkon klasyczny
  • piwnica
  • komórka
Udogodnienia:
  • winda
Parking:
  • podziemny 1x 55 000 zł
Numer oferty:
64282/MS/MAX

Pomieszczenia

Wysokość:
275 cm
Powierzchnia salonu:
18,00 m2
Rodzaj kuchni:
Oddzielna
Liczba łazienek:
1
Liczba toalet:
1
Garderoba:
Nie

Budynek

Rodzaj budynku:
Blok
Rok budowy:
1999

Świadectwo charakterystyki energetycznej

Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię użytkową
68,55 kWh/(m2 rok)
Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię końcową
106,92 kWh/(m2 rok)
Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną
68,76 kWh/(m2 rok)
Jednostkowa wielkość emisji CO2
0,03 t CO2/(m2 rok)
Udział odnawialnych źródeł energii w rocznym zapotrzebowaniu na energię końcową
0,00 %

Opis

Mieszkanie na warszawskich Bielanach to spokój bielańskich osiedli, kameralna zabudowa z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej oraz licznymi terenami rekreacyjnymi.

Rozkład mieszkania:

  • pokój dzienny z wyjściem na słoneczny balkon 19 mkw.
  • sypialnia 12,5 mkw.
  • sypialnia 11,5 mkw.
  • kuchnia 9,4 mkw. z możliwością otwarcia na salon
  • WC 1,4 mkw.
  • łazienka 5 mkw.
  • przedpokój 11,5 mkw.

Mieszkanie jest dwustronne - doskonałe doświetlenie pomieszczeń przez cały dzień, funkcjonalny rozkład i ustawne pokoje to dobra przestrzeń dla rodziny, a także dla inwestora.

Osobna duża kuchnia jest często postrzegana jako dodatkowy atut.

Miejsce postojowe w garażu podziemnym płatne dodatkowo 55.000 zł,

Do dyspozycji właściciela piwnica ok. 3 mkw. oraz schowek na piętrze (wspólna przestrzeń do korzystania dla właścicieli 3 mieszkań). 

Stan prawny:

spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, można posiłkować się kredytem hipotecznym przy zakupie.

Budynek

Budynek z roku 1999 z windą i garażem podziemnym na terenie zamkniętym w otoczeniu pięknej i zadbanej zieleni.

Zarządzany jest przez Spółdzielnię Budowlano-Mieszkaniową "Chomiczówka".

Lokalizacja

W pobliżu:

Dużo zieleni, place zabaw dla dzieci, Park Chomicza, bliskość Puszczy Kampinoskiej i Las Bielański kształtują otoczenie oraz możliwość odpoczynku w komfortowych warunkach.

Infrastruktura:

Żłobki, przedszkola i szkoły a także piekarnia, małe osiedlowe sklepy, usługi, lokalny bazarek, ale również duże markety jak Lidl, Leclerc czy Carrefour.

Komunikacja:

Metro: stacja metra Wawrzyszew 20 minut pieszo lub krótki przejazd autobusem, czy tramwajem.

Autobusy/tramwaje: przystanki ZTM znajdują się w odległości 7 minut pieszo.

Samochód: bliskość trasy S8 umożliwia błyskawiczny wyjazd, a także komunikację z resztą miasta.

 

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Zapraszamy do kontaktu

Anna Staśkiewicz

Ekspert ds. Nieruchomości

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

Tylko u nas
BIELANY, DWUSTRONNE, 3 pokoje na sprzedaż
Warszawa, Bielany , ul. Wólczyńska
990 000 zł

16 176 zł/m2

61 m2

3 pokoje

Tylko u nas
Słoneczne, 4 pokoje, Metro, bazar
Warszawa, Bielany , ul. Dantego
1 150 000 zł

18 110 zł/m2

64 m2

4 pokoje

Tylko u nas
Cicha i spokojna okolica, dobra komunikacja
Warszawa, Bielany , Zgrupowania AK "Żmija"
849 500 zł

13 614 zł/m2

62 m2

2 pokoje

Tylko u nas
Atrakcyjne mieszkanie blisko Fortów Bema
Warszawa, Bemowo , ul. Mieczysława Wolfkego
1 160 000 zł

14 392 zł/m2

81 m2

4 pokoje

GOTOWIEC INWESTYCYJNY 5 pokoi
Warszawa, Bemowo , ul. Jana Blatona
895 000 zł

13 727 zł/m2

65 m2

5 pokoi

1/21