Piękne 3pokoje na jednym z lepszych osiedli Bemowa

Warszawa, Bemowo, ul. Powstańców Śląskich

782 000 zł

10 907 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż - 71,70 m2, 3 pokoje

Powierzchnia:
71,70 m2
Liczba pokoi:
3 pokoje
Piętro:
7 / 8
Czynsz:
645,00 zł
Parking:
  • podziemny 2x 0 zł
Numer oferty:
46857/MS/MAX

Pomieszczenia

Wysokość:
285 cm
Powierzchnia salonu:
25,00 m2
Rodzaj kuchni:
Aneks
Liczba łazienek:
1
Liczba toalet:
0
Garderoba:
Nie

Budynek

Rodzaj budynku:
Apartamentowiec
Rok budowy:
2008

Opis

Mieszkanie 3 pokojowe na prestiżowym osiedlu Ewen Shiraz.

Ta propozycja wyróżnia się wyjątkowo przemyślaną aranżacją, idealną dla pary lub singla.

Mieszkanie jest utrzymane w nowoczesnym stylu, kolory wnętrza i elementy wykończenia doskonale ze sobą współgrają. Bardzo dobry stan mieszkania pozwala na szybkie wprowadzenie - wystarczy domeblowanie i kilka dodatków.

Niewątpliwym atutem jest wysokość pomieszczeń - 285 cm - ciężko obecnie znaleźć nowoczesne mieszkanie o tej wysokości.

Mieszkanie jest bardzo jasne dzięki południowej ekspozycji okien oraz dobrze rozplanowanemu oświetleniu.

W środku jest również cicho - budynek znajduje się w drugiej linii zabudowy.

Podłogi w salonie, gabinecie oraz sypialni wykonane z bielonego jesionu w świetnym stanie, w pozostałych pomieszczeniach gres.

Lokalizacja w pobliżu zbiegu ulic Pełczyńskiego i Powstańców Śląskich zapewnia dobrą komunikacją (w niedalekiej przyszłości również II linia metra) i mnogość punktów usługowych i handlowych.

Samo osiedle Ewen Shiraz wyróżnia standard wykończenia, udogodnienia i jakość zarządzania (zadbane wnętrza i zieleń). W każdym z budynków znajduje się recepcja (obecnie odnawiane) oraz pomieszczenie dla mieszkańców do wspólnego spędzania czasu (z kuchnią i łazienką).

Powierzchnia mieszkania w KW to 71,7 m2, w tym wygodna komórka lokatorska ok. 3 m2 na tym samym piętrze

Mieszkanie można kupić z dwoma miejscami parkingowymi w cenie 35 000 zł każde (zakup jednego obligatoryjny).

Jeśli szukasz wygodnego, luksusowo urządzonego mieszkania w świetnym punkcie komunikacyjnym, to nie warto szukać dalej. Zapraszam do oglądania!

Zapraszam na prezentację.

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Zapraszamy do kontaktu

Renata Błońska

Ekspert ds. Nieruchomości

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

Tylko u nas
Metro 3 min 2-stronne pełna infrastruktura
Warszawa, Bemowo , ul. Łagowska
930 000 zł

14 155 zł/m2

66 m2

3 pokoje

Tylko u nas
Nowoczesne 2 pokoje z 12-metrową loggią, garaż.
Warszawa, Bemowo , ul. Górczewska
970 000 zł

23 430 zł/m2

41 m2

2 pokoje

Tylko u nas
Metro 7 min Panoramiczny widok Przestronne
Warszawa, Bemowo , ul. Pirenejska
914 000 zł

12 242 zł/m2

75 m2

4 pokoje

Mieszkanie z sauną i pokojem kąpielowym
Warszawa, Bemowo , Grodkowska
1 800 000 zł

18 184 zł/m2

99 m2

3 pokoje

Górczewska, Lazurowa, Narwik - miejsce postojowe.
Warszawa, Bemowo , ul. Górczewska
42 000 zł

3 231 zł/m2

13 m2

1/0