Krupówki mieszkanie do remontu i rozbudowy.

małopolskie, tatrzański, Zakopane, ul. Krupówki

1 250 000 zł

25 917 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż - 48,23 m2, 1 pokój

Powierzchnia:
48,23 m2
Liczba pokoi:
1 pokój
Piętro:
3 / 3
Czynsz:
250,00 zł
Dostępne od:
10-02-2025
Powierzchnie dodatkowe:
  • balkon klasyczny
  • piwnica
Udogodnienia:
Numer oferty:
61948/MS/MAX

Pomieszczenia

Wysokość:
280 cm
Powierzchnia salonu:
35,00 m2
Rodzaj kuchni:
Aneks
Liczba łazienek:
0
Liczba toalet:
0
Garderoba:
Nie

Budynek

Rodzaj budynku:
Kamienica
Rok budowy:
1960

Opis

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Zakopanego, przy słynnej ulicy Krupówki! To przestronne mieszkanie o powierzchni 48 m² znajduje się na 3. piętrze budynku, co zapewnia niepowtarzalny widok na malownicze Tatry i centrum miasta.
Mieszkanie posiada już pozwolenie na remont, rozbudowę oraz nadbudowę, co oznacza ogromny potencjał dla przyszłego właściciela. Dzięki planowanej rozbudowie powierzchnia mieszkania może wzrosnąć do imponujących 125 m², co daje możliwość stworzenia luksusowej przestrzeni do życia lub inwestycji na wynajem.
Dzięki doskonałej lokalizacji przy Krupówkach, masz blisko do wszystkich atrakcji turystycznych, restauracji, sklepów oraz innych punktów usługowych. To idealne miejsce zarówno na inwestycję, jak i na komfortowe mieszkanie w jednym z najpiękniejszych polskich miast.
Zapraszam do kontaktu, by poznać szczegóły oferty!

Budynek

Kamienica

Lokalizacja

Zakopane, ul. Krupówki
Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Plan

Zapraszamy do kontaktu

Arkadiusz Lipiec

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

Tylko u nas
1 128 400 zł

12 999 zł/m2

87 m2

3 pokoje

965 000 zł

11 959 zł/m2

81 m2

3 pokoje

0%
1 050 000 zł

8 754 zł/m2

120 m2

4 pokoje

0%
Julianów - 3 pokoje w spokojnej okolicy
Julianów , ul. Urbanistów
748 143 zł

12 100 zł/m2

62 m2

3 pokoje

0%
2 pokoje Julianów !
Julianów , ul. Urbanistów
602 542 zł

14 600 zł/m2

41 m2

2 pokoje

1/1