Ostatnie segmenty! BEZCZYNSZOWY. PKP 900m

mazowieckie, legionowski, Legionowo, ul. Aleja Legionów

899 000 zł

7 079 zł/m2

0% PROWIZJI

Mieszkanie na sprzedaż - 127,00 m2, 4 pokoje

Powierzchnia:
127,00 m2
Liczba pokoi:
4 pokoje
Piętro:
3 / 2
Czynsz:
0,00 zł
Dostępne od:
01-05-2026
Powierzchnie dodatkowe:
  • taras 1,00 m2
Udogodnienia:
Numer oferty:
62692/MS/MAX

Pomieszczenia

Wysokość:
b.d.
Powierzchnia salonu:
35,00 m2
Rodzaj kuchni:
Aneks
Liczba łazienek:
1
Liczba toalet:
1
Garderoba:
Nie

Budynek

Rodzaj budynku:
Segment
Rok budowy:
2025

• Kupujący nie płaci prowizji
  • Piec gazowy, podjazdy z kostki, ocieplenie dachu w cenie!

Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość idealną dla rodzin z dziećmi, położoną w Legionowie (Aleja Legionów). Zaledwie 10 minut spacerem do stacji kolejowej PKP Przystanek, skąd dojazd do centrum Warszawy zajmuje 25 minut

Inwestycja położona przy bardzo cichej ulicy asfaltowej. Otoczenie willowe. Do centrum Legionowa dojedziesz autobusem w 3 minuty. 

Jednocześnie 2 minuty spacerem do dużych lasów państwowych.

Budynek nowoczesny, w zabudowie szeregowej, wysoki standard. Stan deweloperski. Do każdego lokalu przynależy miejsce postojowe oraz ogródek. Inwestycja zakończona.

Zapraszam na prezentację oraz do zakupu tego wyjątkowego domu. 

ATUTY:

  • świetnie skomunikowane miejsce z Warszawą (PKP: 25 min. jazdy do centrum Warszawy, 45 min. do "mordoru", 55. min do Lotniska Chopina)
  • w pobliżu przystanek autobusowy - całe Legionowo w zasięgu ręki - pełna infrastruktura miejska - sklepy, baseny, kino, przedszkola, szkoły, parki, szpital
  • wysoki standard - w cenie podjazdy, piec gazowy, okna 3-szybowe, ocieplony dach
  • media: prąd, gaz miejski, woda miejska, kanalizacja
  • stand deweloperski - możliwość aranżacji według własnych potrzeb

BUDYNEK:

  • trzy kondygnacje
  • tynki, posadzki, instalacje wod-kan, gazowa, elektryczna
  • ogrzewanie podłogowe
  • docieplenie dachu pianą, docieplenie ścian szarym styropianem
  • okna PCV, trzyszybowe

OTOCZENIE:

  • dojazd do posesji drogą asfaltową
  • teren ogrodzony z bramą wjazdową
  • podjazd z kostki - indywidualne miejsce postojowe przy wejściu do domu
  • każdy segment posiada oddzielny ogródek od 25 mkw do 56 mkw z ekspozycją południową lub zachodnią (z widokiem na starodrzew)

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Plan

Zapraszamy do kontaktu

Marek Dawidowicz

Starszy Specjalista ds. Nieruchomości

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

Mieszkanie 4 pokojowe w centrum Legionowa
Legionowo , ul. marsz. Józefa Piłsudskiego
750 000 zł

9 577 zł/m2

78 m2

4 pokoje

0%
650 000 zł

10 147 zł/m2

64 m2

3 pokoje

0%
709 000 zł

10 678 zł/m2

66 m2

3 pokoje

0%
749 000 zł

10 816 zł/m2

69 m2

3 pokoje

Tylko u nas
Idealny stan: 3 pokoje, ogród 100m, garaż, komórki
Warszawa, Białołęka , ul. Dzikiej Kaczki
895 000 zł

14 917 zł/m2

60 m2

3 pokoje

1/6