Działka inwestycyjna z gwarantowanym dochodem

Warszawa, Białołęka

2 650 000 zł

2 440 zł/m2

Działka na sprzedaż

Podstawowe

Powierzchnia
1 086,00 m2
Ogrodzenie
Siatka
Numer oferty
8874/GS/MAX
Szerokość działki
25,00
Długość działki
42,00

Opis

Działka inwestycyjna przy ul. Modlińskiej – z gwarantowanym dochodem z najmu
Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o doskonałej ekspozycji i bardzo dobrej widoczności z ul. Modlińskiej. Nieruchomość położona w dynamicznie rozwijającej się okolicy, w otoczeniu zabudowy usługowej oraz mieszkaniowej.

Bezpośrednio w sąsiedztwie znajdują się popularne obiekty handlowe i usługowe, m.in.:

  • Kaufland
  • Biedronka
  • Rossmann
  • Pepco

Najważniejsze atuty nieruchomości:

  • świetna lokalizacja przy ruchliwej ulicy,
  • bardzo dobra ekspozycja reklamowa,
  • teren przygotowany pod działalność gospodarczą,
  • możliwość prowadzenia różnorodnej działalności usługowej lub handlowej,
  • gwarantowany przychód z dzierżawy.

Aktualne zagospodarowanie:
Na terenie działki funkcjonuje nowoczesna, bezobsługowa myjnia samochodowa 5-stanowiskowa.
Podpisana została umowa dzierżawy na okres 8 lat, co zapewnia stabilny i przewidywalny dochód dla przyszłego właściciela.

Media i infrastruktura:

  • prąd (w tym siła),
  • wodociąg,
  • kanalizacja,
  • gaz,
  • pełna infrastruktura telekomunikacyjna.

Dodatkowe informacje:

  • dojazd drogą asfaltową,
  • działka ogrodzona ogrodzeniem z profili zamkniętych,
  • teren oświetlony nowoczesnym oświetleniem LED,
  • duży parking wyłożony kostką Bauma

Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla inwestora poszukującego gotowego produktu inwestycyjnego z najemcą, jak i dla firm planujących działalność w jednej z najlepiej widocznych lokalizacji w okolicy. Zdjęcia przedstawiają widok działki przed zagospodarowaniem. 

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Zapraszamy do kontaktu

Małgorzata Banaszyńska

Doradca ds. nieruchomości komercyjnych

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

2 400 000 zł

1 845 zł/m2

1 301 m2

Tylko u nas
DZIAŁKA POD DOM, BIZNES, przy ul. MODLIŃSKIEJ!
Warszawa, Białołęka , ul. Prząśniczek
1 250 000 zł

1 210 zł/m2

1 033 m2

Tylko u nas
0%
850 000 zł

433 zł/m2

1 962 m2

1 220 000 zł

596 zł/m2

2 048 m2

Tylko u nas
654 668 zł

360 zł/m2

1 818 m2

1/4