Działka z przepięknym widokiem na Tatry

małopolskie, tatrzański, Kościelisko

1 991 700 zł

450 zł/m2

Działka na sprzedaż

Podstawowe

Powierzchnia
4 426,00 m2
Ogrodzenie
Brak
Numer oferty
6010/GS/MAX
Szerokość działki
43,00
Długość działki
109,00

Opis

Działka rekreacyjna w Kościelisku - Kierpcówki o powierzchni 4.426 m2, w tym:

  • 120 m2 to grunty orne klasy VI - przedtem działka budowlana - odpowiednia dokumentacja ze starostwa tatrzańskiego z opisem geodety do wglądu;
  • 1.375 m2 - w części południowo-zachodniej działki to łąki i pastwiska;
  • resztę terenu - 2.931 m2 - stanowi las - właściciel prowadzi rozmowy z leśnictwem o legalna wycinkę lasu oraz przekształcenie tego gruntu w rolny.  

Kształt działki to trapez zbliżony do prostokąta. Wymiary działki wg. geoportalu: 109 m x 43 m x 104 m x 30 m. 

Prąd można podciągnąć od najbliższego domu (ok 100 m). Dojazd drogą gruntową. Do najbliższego sklepu ok. 1000 m. Do restauracji 1500 - 2000 m. Na sąsiadujących działkach głównie łąki z pięknymi widokami i las.

ATUTY: Cisza, zieleń, zapach lasu sosnowego i łąk. Przepiękny widok na panoramę Tatr.

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Zapraszamy do kontaktu

Tomasz Kujawa

Dyrektor Działu Sprzedaży Mokotów

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

2 350 000 zł

15 zł/m2

159 400 m2

79 000 zł

55 zł/m2

1 428 m2

Tylko u nas
1 700 000 zł

2 252 zł/m2

755 m2

Tylko u nas
0%
340 000 zł

76 zł/m2

4 500 m2

1 350 000 zł

307 zł/m2

4 395 m2

1/5