Działka z domem nad jeziorem

kujawsko-pomorskie, rypiński, Skrwilno, Urszulewo

695 000 zł

716 zł/m2

TYLKO U NAS

Działka na sprzedaż

Podstawowe

Powierzchnia
970,00 m2
Ogrodzenie
Siatka
Numer oferty
8859/GS/MAX
Szerokość działki
27,00
Długość działki
33,00

Opis

Zadbana działka o powierzchni 970 mkw. z domem letniskowym w Urszulewie, w odległości zaledwie 100 metrów od jeziora Urszulewskiego.

Polodowcowe jezioro ma powierzchnię 3,08 km2.

Doskonałe miejsce na prywatny krótszy lub dłuższy wypoczynek, jak również na prowadzenie mini biznesu polegającego na wynajmie domku.

Dom ma powierzchnię ok. 140 mkw. 

Zadbany ogród, liczne nasadzenia w postaci drzew (sosen, świerków) oraz krzewów ozdobnych, dają poczucie prywatności. W ogrodzie znajdują się:

  • kamienny grill,
  • drewniana altana, 
  • miejsce na ognisko.

Dom składa się z parteru oraz poddasza użytkowego.

Na parterze znajdują się 3 sypialnie, pokój dzienny z kominkiem, łazienka z prysznicem, kuchnia oraz zadaszona weranda.

Na poddaszu duży hol z wyjściem na zadaszony balkon, 3 sypialnie oraz toaleta.

Dom jest otynkowany, nieocieplony (możliwość docieplenia) - po dociepleniu, może pełnić funkcję domu całorocznego, dach pokryty blachodachówką.

Ogrzewanie kominkowe z rozprowadzeniem ciepła na poddasze. 

Parter jest klimatyzowany. Okna PCV, zabezpieczone roletami antywłamaniowymi. Grzanie wody za pomocą bojlera elektrycznego. Na tyłach domu komórka na sprzęt. 

Dojazd do posesji drogą asfaltową, brama wjazdowa z napędem elektrycznym. 

Wieś Urszulewo zlokalizowana jest ok. 140 km od Warszawy, 80 km od Torunia.

Dookoła lasy, cisza i spokój. Idealne miejsce na urlop, ale i aktywny wypoczynek wśród przepięknych krajobrazów - spacery, przejażdżki rowerowe, raj dla wędkarzy. 

W pobliżu również znajduje się ośrodek wypoczynkowy z wypożyczalnią sprzętów wodnych.

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Zapraszamy do kontaktu

Urszula Józefik

Ekspert ds. Nieruchomości

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

450 000 zł

101 zł/m2

4 449 m2

Tylko u nas
228 700 zł

165 zł/m2

1 386 m2

Tylko u nas
2 100 000 zł

183 zł/m2

11 482 m2

Tylko u nas
285 450 zł

165 zł/m2

1 730 m2

Tylko u nas
230 000 zł

165 zł/m2

1 394 m2

1/23