Przestronny i słoneczny dom w Markach

mazowieckie, wołomiński, Marki, al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

2 500 000 zł

9 804 zł/m2

TYLKO U NAS

Dom na sprzedaż - 255,01 m2, 7 pokoi

Powierzchnia:
255,01 m2
Liczba pokoi:
7 pokoi
Numer oferty:
13450/DS/MAX

Pomieszczenia

Powierzchnia salonu:
45,18 m2
Rodzaj kuchni:
Otwarta
Powierzchnia kuchni:
17,56 m2
Liczba łazienek:
3
Liczba toalet:
0
Garderoba:
Tak
Komórka:
Nie

Budynek

Rok budowy:
2001
Liczba kondygnacji:
3
  • balkon klasyczny
  • 2 tarasy 35,00 m2

Działka i otoczenie

Powierzchnia działki:
922,00 m2

Opis

Do sprzedaży wyjątkowy, słoneczny dom w stylu klasycznym w podwarszawskich Markach.

Wolnostojący, o powierzchni użytkowej 255,01 mkw, posadowiony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 922 mkw. 

Dom bardzo zadbany, jest idealną propozycją dla rodziny lub pary szukającej domu w spokojnej okolicy.

Piętro:

  • główna sypialnia (z wyjściem na taras) z garderobą i łazienką (mieszczą się na półpiętrze, nad garażem i kotłownią)
  • 3 pokoje (jeden z nich pełni obecnie funkcję siłowni)
  • łazienka z kabiną prysznicową

Poddasze:

  • pokój - idealny do zabaw dzieci.

Szczególną uwagę zwraca spektakularna otwarta klatka schodowa o wysokości 7,20 m z pięknymi drewnianymi poręczami.

Dom urządzono w stylu klasycznym, z użyciem materiałów najwyższej jakości. W cenie elementy stałe i większość wyposażenia ruchomego. 

Dom pełen słońca i światła. Okna domu skierowane na trzy strony świata. Salon, tarasy i sypialnia na pd-zach, dwie sypialnie połączone balkonem na pd-wsch, gabinet - pn-wsch. 

Taras, ogród i jacuzzi zapraszają do odpoczynku na zewnątrz. W ogrodzie jest dużo roślin, które kwitną od wiosny do jesieni w różnych barwach. Ogród wyposażony w automatyczny system podlewania roślin. W ogrodzie są miedzy innymi drzewa (sosny, świerki, katalpy, magnolia, kalina, perukowiec, tuje), krzewy (cisy, rododendrony, hortensje ogrodowe i bukietowe, berberysy, azalie, róże), byliny (hosty, rozchodniki), trawy (rozpielnice, miskanty, lilie). 

Garaż - na dwa samochody, doświetlony luksferami. Piękny podjazd z kostki brukowej. W kotłowni - piec dwufunkcyjny gazowy, pralnia, stacja zmiękczania wody, odkurzacz centralny. 

Media:

  • woda miejska
  • kanalizacja
  • gaz (do ogrzewania wody i domu)
  • energia
  • światłowód

Koszty utrzymania obniża instalacja fotowoltaiczna. W ubiegłym roku wygenerowała 7,55 MWh energii elektrycznej.

Dom z 2001 roku, zbudowany w technologii tradycyjnej z pustaka ceramicznego, ocieplenie zewnętrzne styropian gr. 12 cm. Dostępna pełna dokumentacja budowlana. 

Zapraszam na prezentację.

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Plan

Zapraszamy do kontaktu

Marta Milligan

Specjalista ds. Nieruchomości

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

0%
999 000 zł

6 993 zł/m2

143 m2

5 pokoi

Tylko u nas
1 970 000 zł

6 195 zł/m2

318 m2

7 pokoi

Tylko u nas
1 690 000 zł

9 718 zł/m2

174 m2

5 pokoi

0%
1 186 000 zł

9 499 zł/m2

125 m2

6 pokoi

Tylko u nas
0%
Wolnostojący 3 min S8 dojazd do W-wy 15 min
Kobyłka , ul. Bolesława Prusa
2 599 000 zł

15 430 zł/m2

168 m2

4 pokoje

1/29