Nowoczesna połowa bliźniaka | Klaudyn | 2022 r.

mazowieckie, warszawski zachodni, Stare Babice, Klaudyn

2 500 000 zł

14 045 zł/m2

Dom na sprzedaż - 178,00 m2, 4 pokoje

Powierzchnia:
178,00 m2
Liczba pokoi:
4 pokoje
Numer oferty:
13558/DS/MAX

Pomieszczenia

Powierzchnia salonu:
41,00 m2
Rodzaj kuchni:
Aneks
Powierzchnia kuchni:
10,89 m2
Liczba łazienek:
1
Liczba toalet:
1
Garderoba:
Tak
Komórka:
Nie

Budynek

Rok budowy:
2022
Liczba kondygnacji:
2
  • balkon francuski
  • taras 12,00 m2

Działka i otoczenie

Powierzchnia działki:
500,00 m2
Kształt działki:
Prostokąt
Szerokość działki:
16,00 m
Długość działki:
27,00 m

Opis

..:: dom w zabudowie bliźniaczej | 3 sypialnie | dwustanowiskowy garaż ::..

Na sprzedaż nowoczesna połowa bliźniaka położona w spokojnej i zielonej części Klaudyna, przy ul. Stefaniego – zaledwie kilka minut od granicy Warszawy.

NIERUCHOMOŚĆ

Nieruchomość o powierzchni całkowitej 178,30 m², użytkowej 137,18 m2, została wybudowana w 2022 roku i wykończona z dbałością o komfort codziennego życia. Dom znajduje się na działce o powierzchni ok. 1000 m² przeznaczonej do korzystania przez właścicieli obu lokali.
Budynek posiada dwie kondygnacje oraz nieużytkowe poddasze, a jego funkcjonalny układ idealnie sprawdzi się dla rodziny szukającej przestrzeni i wygody w podwarszawskiej lokalizacji.

ROZKŁAD
Na parterze znajduje się jasny, przestronny salon połączony z kuchnią i jadalnią. Kominek w salonie to serce domu, pełni funkcję nie tylko grzewczą, ale przede wszystkim reprezentacyjną i dekoracyjną. Duże przeszklenia w przedsionku oraz kuchni zapewniają doskonałe doświetlenie wnętrz i nowoczesny charakter domu. Z salonu prowadzi wyjście na taras oraz zadbany ogród z trawą z rolki i nasadzeniami z tui Szmaragd wzdłuż ogrodzenia, które zapewnią prywatność przez cały rok.

Na tej kondygnacji znajduje się również toaleta oraz wygodny przedsionek. W bryle budynku zaprojektowano garaż dwustanowiskowy oraz praktyczne pomieszczenie gospodarcze.

Piętro zostało zaplanowane jako komfortowa strefa prywatna domowników. Znajdują się tu trzy ustawne sypialnie, duża łazienka, osobne pomieszczenie przeznaczone na pralnię oraz funkcjonalna garderoba.

TECHNICZNIE

Dom ogrzewany jest piecem gazowym Junkers, który odpowiada również za przygotowanie ciepłej wody użytkowej.

Pozostałe media są miejskie. 

Dom posiada ogrzewanie podłogowe wodne.

Dodatkowym atutem jest klimatyzacja – jednostka w salonie oraz centralna klimatyzacja obsługująca piętro.

OKOLICA
Klaudyn to jedna z najbardziej cenionych lokalizacji pod Warszawą – kameralna, zielona i doskonale skomunikowana. Okolica ul. Stefaniego charakteryzuje się nową zabudową jednorodzinną oraz bezpośrednim sąsiedztwem terenów zielonych i Kampinoskiego Parku Narodowego. W pobliżu znajdują się sklepy spożywcze, m.in. Stokrotka i Lewiatan, oddalone o około 1–1,5 km, a także szkoła, przedszkole oraz przystanki autobusowe.

KOMUNIKACJA/LOKALIZACJA
Lokalizacja zapewnia bardzo wygodny dojazd do Warszawy – zarówno od strony Bemowa, jak i Bielan. Do stacji metra Bemowo można dojechać w około 15 minut, natomiast do centrum Warszawy w około 30 minut. Bliskość trasy S8 umożliwia szybki wyjazd w kierunku autostrady A2 oraz innych tras wylotowych z miasta.

 

Tylko u nas
50 m od Lasu Bemowo Wolnostojący
Warszawa, Bemowo , ul. Galileusza
2 890 000 zł

14 745 zł/m2

196 m2

8 pokoi

Tylko u nas
0%
przestrzeń funkcjonalność działka 232 mkw 0%
Zielonki-Parcela , ul. Południowa
1 250 000 zł

7 097 zł/m2

176 m2

5 pokoi

Tylko u nas
0%
Segment nowoczesny działka 224 mkw 0%
Zielonki-Parcela , ul. Południowa
1 200 000 zł

6 813 zł/m2

176 m2

5 pokoi

Tylko u nas
0%
1 380 000 zł

7 835 zł/m2

176 m2

5 pokoi

3 400 000 zł

10 625 zł/m2

320 m2

7 pokoi

1/9