Zielony azyl pod Warszawą blisko Kampinosu

mazowieckie, warszawski zachodni, Leszno, Marianów, al. Kampinoska

1 400 000 zł

10 000 zł/m2

TYLKO U NAS

Dom na sprzedaż - 140,00 m2, 5 pokoi

Powierzchnia:
140,00 m2
Liczba pokoi:
5 pokoi
Numer oferty:
13547/DS/MAX

Pomieszczenia

Powierzchnia salonu:
16,00 m2
Rodzaj kuchni:
Oddzielna
Powierzchnia kuchni:
12,00 m2
Liczba łazienek:
2
Liczba toalet:
1
Garderoba:
Nie
Komórka:
Nie

Budynek

Rok budowy:
2006
Liczba kondygnacji:
1
  • loggia
  • taras 30,00 m2

Działka i otoczenie

Powierzchnia działki:
1 484,00 m2

Opis

Być może znalazłeś swoje miejsce na ziemi...

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w sielskim Marianowie, w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy Kampinoskiej. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowej przestrzeni do życia, ciszy oraz bliskości natury, z jednoczesnym dogodnym dostępem do miasta.

Dom o powierzchni 140 m² został zaprojektowany z dużą dbałością o funkcjonalność i wygodę mieszkańców.
Przemyślany układ pomieszczeń sprawia, że wnętrze jest przestronne, jasne i bardzo komfortowe w codziennym użytkowaniu.

Na parterze znajduje się przestronny salon z klimatycznym kominkiem, połączony z dużym ogrodem zimowym, który stanowi wyjątkowe miejsce do relaksu o każdej porze roku. Dodatkowym atutem jest gabinet lub sypialnia na dole — idealne rozwiązanie dla gości, pracy zdalnej lub osób ceniących wygodę mieszkania bez konieczności korzystania ze schodów.
Na poddaszu użytkowym mieszczą się trzy ustawne sypialnie oraz komfortowy pokój kąpielowy, tworząc wygodną strefę prywatną dla całej rodziny.
Nieruchomość usytuowana jest na pięknie zagospodarowanej działce z dużym ogrodem i dorosłymi nasadzeniami, które zapewniają prywatność oraz wyjątkowy klimat. Kameralna, spokojna ulica bez wyjazdu gwarantuje ciszę i bezpieczeństwo.

Najważniejsze atuty nieruchomości:

  • kominek,
  • duży ogród zimowy,
  • funkcjonalny układ pomieszczeń,
  • rolety antywłamaniowe,
  • spokojna, zielona okolica,
  • bliskość terenów rekreacyjnych i Puszczy Kampinoskiej.

Dojazd do posesji prywatną drogą (jest służebność).

To dom dla osób, które marzą o harmonii, przestrzeni i codziennym kontakcie z naturą, bez rezygnacji z wygody nowoczesnego życia.

Pełna własność, księga wieczysta, możliwość kredytowania.

Zapraszam na prezentację.

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Zapraszamy do kontaktu

Magdalena Stempniewicz

Ekspert ds. Nieruchomości

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

0%
860 000 zł

4 778 zł/m2

180 m2

4 pokoje

0%
777 000 zł

4 317 zł/m2

180 m2

4 pokoje

2 749 999 zł

9 483 zł/m2

290 m2

8 pokoi

0%
2 249 000 zł

9 371 zł/m2

240 m2

5 pokoi

Tylko u nas
Dom przy trasie S7 !
Kazuń Nowy , ul. Zielna
1 629 000 zł

3 223 zł/m2

506 m2

12 pokoi

1/44