Piękny dom na Grotach

Warszawa, Bemowo, Groty

2 590 000 zł

8 019 zł/m2

0% PROWIZJI

Dom na sprzedaż - 323,00 m2, 4 pokoje

Powierzchnia:
323,00 m2
Liczba pokoi:
4 pokoje
Numer oferty:
9222/DS/MAX

Pomieszczenia

Powierzchnia salonu:
43,00 m2
Rodzaj kuchni:
Oddzielna
Powierzchnia kuchni:
17,00 m2
Liczba łazienek:
2
Liczba toalet:
2
Garderoba:
Tak
Komórka:
Tak

Budynek

Rok budowy:
1981
Liczba kondygnacji:
1
Powierzchnie dodatkowe:
  • taras 25,00 m2

Działka i otoczenie

Powierzchnia działki:
533,00 m2
Kształt działki:
Prostokąt
Szerokość działki:
15,40 m
Długość działki:
34,70 m

Opis

Mam przyjemność zaprezentować Państwu uroczy dom na Grotach w dzielnicy Bemowo.

Bliźniak o pow. 323 m2 usytuowany jest na zagospodarowanej działce o pow. 533 m2.

Położony w sąsiedztwie Rezerwatu Przyrody "Łosiowe Błota" i Puszczy Kampinoskiej.

Rozkład pomieszczeń:
PARTER:
Salon - 43m²
Hol - 15m²
WC - 2m²
Kuchnia - 17m²
Spiżarnia - 5m²
Hol wejściowy - 22m²
Garderoba - 2m²
PIĘTRO:
Pokój - 25m²
Łazienka - 10m²
Korytarz - 16m²
Pokój - 11m²
Pokój - 20m²
Łazienka z garderobą - 15m²
Garderoba - 14m²
PIWNICA:
Siłownia - 15m²
Kotłownia - 8m²
Pralnia z suszarnią - 15m²
WC - 1m²
Garaż 1 - 29m²
Garaż 2 - 27m²
Pom. gospodarcze 1 - 7m² 
Pom. gospodarcze 2 - 1m²

Dom posiada wewnętrzny jak i zewnętrzny system alarmowy z monitoringiem oraz kamery. W salonie oraz sypialniach zastosowano klimatyzację. Ogrzewany piecem gazowym sterowanym zdalnie. Istnieje możliwość zrobienia większej ilości sypialni oraz sauny (instalacja w jednym z pomieszczeń). Dom częściowo umeblowany, z szafami wnękowymi i wyposażonymi garderobami. W kuchni i pralni sprzęt marki MIELE. Duży zadbany ogród z trawnikiem, starodrzewem i drzewkami liściastymi oraz iglastymi nawadniany automatycznie. Na podjazdach do garaży i dojścia do domu system podgrzewania kostki brukowej (brak konieczności odśnieżania). Odległość do najbliższego sklepu i przystanku autobusowego ok. 200 m. Na osiedlu 2 linie autobusowe, w tym bezpośrednio na pętlę autobusowo-tramwajową Os. Górczewska, gdzie wkrótce powstanie stacja metra. Dodatkowo szybki i bezkorkowy dojazd samochodem do trasy S8. W pobliżu szkoły, przedszkola i plac zabaw.

Serdecznie zapraszam na prezentację tego uroczego domu.

Zapraszam na prezentację.

Jeśli masz pytania dzwoń, pisz.

Pracuję 7 dni w tygodniu.

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Zapraszamy do kontaktu

Małgorzata Grabowska

Ekspert ds. Gruntów inwestycyjnych i działek

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

Tylko u nas
50 m od Lasu Bemowo Wolnostojący
Warszawa, Bemowo , Galileusza
2 890 000 zł

14 745 zł/m2

196 m2

8 pokoi

1 500 000 zł

11 364 zł/m2

132 m2

5 pokoi

0%
2 700 000 zł

8 079 zł/m2

334 m2

11 pokoi

Tylko u nas
Przestronny Elegancki Blisko PKP
Warszawa, Ursus , ul. Przemysława II
2 990 000 zł

6 040 zł/m2

495 m2

7 pokoi

Tylko u nas
0%
Segment nowoczesny działka 224 mkw 0%
Zielonki-Parcela , ul. Południowa
1 200 000 zł

6 813 zł/m2

176 m2

5 pokoi

1/0