Rezydencja w Puszczy Kampinoskiej

mazowieckie, sochaczewski, Brochów, Lasocin

3 600 000 zł

7 200 zł/m2

0% PROWIZJI

Dom na sprzedaż - 500,00 m2, 10 pokoi

Powierzchnia:
500,00 m2
Liczba pokoi:
10 pokoi
Numer oferty:
13192/DS/MAX

Pomieszczenia

Powierzchnia salonu:
57,00 m2
Rodzaj kuchni:
Oddzielna
Powierzchnia kuchni:
23,00 m2
Liczba łazienek:
4
Liczba toalet:
0
Garderoba:
Tak
Komórka:
Nie

Budynek

Rok budowy:
2019
Liczba kondygnacji:
2
Powierzchnie dodatkowe:
  • 2 tarasy 30,00 m2

Działka i otoczenie

Powierzchnia działki:
16 800,00 m2

Rezydencja w sercu Puszczy Kampinoskiej
1,68 hektara prywatnej przestrzeni – absolutna cisza, las i luksus
Wyjątkowa posiadłość rezydencjonalna położona bezpośrednio przy granicy Kampinoskiego Parku Narodowego – w jednym z najbardziej unikatowych i chronionych przyrodniczo obszarów w Polsce. To miejsce, w którym architektura spotyka naturę, a codzienne życie toczy się w rytmie lasu, światła i ciszy.
Nieruchomości o takiej skali działki, prywatności i lokalizacji praktycznie nie pojawiają się na rynku.
REZYDENCJA
Dom wybudowany w 2018 roku zaprojektowany został jako pełnowymiarowa rezydencja – z myślą o komforcie, reprezentacyjności i ponadczasowej elegancji. 
Już od pierwszego kontaktu z budynkiem widać, że jest to nieruchomość o ponadstandardowej klasie – przestrzenie są duże, proporcjonalne i pełne naturalnego światła, a kontakt z otaczającym lasem stanowi integralną część wnętrz.

Powierzchnia mieszkalna to o ok 365,50 mkw

budynek gospodarczy 67,10 mkw

PARTER – PRZESTRZEŃ, ŚWIATŁO, NATURA
Reprezentacyjna strefa dzienna zajmuje znaczną część parteru i zachwyca skalą:
Salon 57 m² z panoramicznymi przeszkleniami i oranżerią, w której las staje się naturalnym tłem wnętrza
Kominek tworzący centralny punkt przestrzeni i nadający wnętrzu wyjątkowy charakter
Otwarta jadalnia 28 m², idealna do rodzinnych spotkań i przyjęć
Kuchnia 23 m², przygotowana pod zabudowę klasy premium
Z salonu prowadzi wyjście na przeszklony taras, który płynnie łączy wnętrze z ogrodem i otaczającą zielenią. To miejsce stworzone do porannej kawy, wieczornych kolacji i odpoczynku w absolutnej ciszy.
Na parterze znajdują się również:
elegancka łazienka
pomieszczenia gospodarcze i techniczne
garaż na dwa samochody w bryle budynku
PIĘTRO – PRYWATNA STREFA WŁAŚCICIELA
Piętro domu stanowi idealną bazę do stworzenia ekskluzywnej, prywatnej przestrzeni:
położone podłogi
rozprowadzone wszystkie instalacje
tarasy z widokiem na las
Możliwość dowolnej aranżacji:
imponująca sypialnia master z garderobą i prywatną łazienką
pokoje gościnne
gabinet lub biblioteka
strefa wellness: spa, sauna, siłownia, pokój relaksu
Łazienki i tarasy na piętrze pozostają do wykończenia – co daje przyszłemu właścicielowi pełną swobodę kreacji wnętrz zgodnie z własną wizją luksusu.
DZIAŁKA – 1,68 HEKTARA PRYWATNEGO ŚWIATA
To właśnie działka stanowi o absolutnej wyjątkowości tej oferty.
Powierzchnia: 1,68 ha (16 800 m²)
teren w całości ogrodzony
bezpośredni, prywatny dostęp do lasu Kampinoskiego Parku Narodowego
częściowo zadrzewiona, zapewniająca naturalną izolację i intymność
Taka powierzchnia daje niemal nieograniczone możliwości:
stworzenie ogrodu rezydencjonalnego
basenu lub naturalnego stawu
kortu tenisowego
prywatnej strefy rekreacyjnej lub wellness
przestrzeni eventowej lub retreatowej
Na terenie posesji znajduje się także budynek gospodarczy z drugim garażem, idealny jako zaplecze techniczne, dla ochrony, ogrodnika lub obsługi nieruchomości.
LOKALIZACJA – CISZA, KTÓRA STAJE SIĘ LUKSUSEM
Rezydencja położona jest w jednym z najbardziej prestiżowych i unikatowych miejsc w okolicach Warszawy – bezpośrednio przy Kampinoskim Parku Narodowym, w sąsiedztwie Żelazowej Woli.
To lokalizacja, która oferuje:
absolutną ciszę
czyste powietrze
brak intensywnej zabudowy
bezpośredni kontakt z naturą
Jednocześnie:
dojazd do centrum Warszawy zajmuje ok. 50 minut
To idealny kompromis pomiędzy życiem w rezydencji leśnej a dostępem do miasta.
POTENCJAŁ INWESTYCYJNY
Nieruchomość doskonale sprawdzi się jako:
prywatna rezydencja klasy premium
luksusowa posiadłość weekendowa
butikowy hotel lub rezydencja retreatowa
ekskluzywna przestrzeń eventowa
Dostępne są pełne plany i rzuty budynku.
Cena: do negocjacji
To oferta dla osób, które szukają nie tylko domu ale przede wszystkim prywatnej przestrzeni, wolności i życia w harmonii z naturą.
Zapraszam na prezentację tej wyjątkowej rezydencji.

                                                                                                                         

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Zapraszamy do kontaktu

Piotr Orłowski

Ekspert ds. Nieruchomości

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

Tylko u nas
1 400 000 zł

10 000 zł/m2

140 m2

5 pokoi

0%
777 000 zł

4 317 zł/m2

180 m2

4 pokoje

0%
860 000 zł

4 778 zł/m2

180 m2

4 pokoje

0%
1 519 001 zł

13 809 zł/m2

110 m2

5 pokoi

Tylko u nas
199 000 zł

5 452 zł/m2

37 m2

2 pokoje

1/29