Bliźniak w otulinie zieleni - obok Piaseczna !

mazowieckie, piaseczyński, Prażmów, Jaroszowa Wola, Wrzosowa

1 095 000 zł

8 067 zł/m2

TYLKO U NAS 0% PROWIZJI

Dom na sprzedaż - 135,74 m2, 5 pokoi

Powierzchnia:
135,74 m2
Liczba pokoi:
5 pokoi
Numer oferty:
13546/DS/MAX

Pomieszczenia

Powierzchnia salonu:
27,66 m2
Rodzaj kuchni:
Otwarta
Powierzchnia kuchni:
9,25 m2
Liczba łazienek:
2
Liczba toalet:
0
Garderoba:
Tak
Komórka:
Nie

Budynek

Rok budowy:
2026
Liczba kondygnacji:
2
Powierzchnie dodatkowe:
  • taras 800,00 m2

Działka i otoczenie

Powierzchnia działki:
800,00 m2

Opis

Zapraszam na prezentację tego niezwykłego bliźniaka !!!

OPIS NIERUCHOMOŚCI :

Na sprzedaż połowa bliźniaka realizowanego według projektu Archon „Dom w Malinówkach 5B”. Każda część domu znajduje się na oddzielnej działce o powierzchni 800 m² i będzie posiadała oddzielną księgę wieczystą.

Dom budowany był z myślą o własnym zamieszkaniu, dlatego wszystkie etapy realizacji zostały wykonane z dużą starannością, często w standardzie wyższym niż przewidziany w projekcie.

Najważniejsze informacje i wykonane ulepszenia :

Konstrukcja i wykonanie :

strop wykonany z betonu B30 (zamiast B20 przewidzianego w projekcie),
wzmocnione zbrojenie stropu wykonane na całej powierzchni jak na obrzeżach, co zwiększa nośność konstrukcji,
schody wykonane z podmurowanym zbrojeniem w ściany,
pełna dokumentacja zdjęciowa z każdego etapu budowy.

Ocieplenie i izolacja :

styropian elewacyjny o grubości 20 cm (zamiast 15 cm z projektu), zastosowany styropian grafitowy o lepszym współczynniku przenikania,
podbitka wykonana z wełny mineralnej 2 × 15 cm układanej na krzyż.

Instalacje :

przygotowane okablowanie pod monitoring,
wykonane wejście światłowodu do budynku,
światłowód znajduje się w drodze – wystarczy podpisać umowę i doprowadzić przewód,
wykonane kanały pod wentylację mechaniczną / rekuperację (centrala nie jest w cenie),
ogrzewanie podłogowe z możliwością rozbudowy,
termostaty na każdej pętli dzięki zastosowaniu większej skrzynki rozdzielczej,
garaż zaprojektowany dodatkowo na temperaturę 20°C z możliwością regulacji oraz dodatkowym grzejnikiem,
wyprowadzone instalacje elektryczne i wodne pod system automatycznego nawadniania ogrodu.
Źródło ciepła
pompa ciepła z zasobnikiem CWU.
Stolarka i wyposażenie
brama garażowa Hörmann z siłownikiem,
okna DRUTEX Iglo EDGE:
szyby: TPM 4 / float 4 / TPM 4 (-gi),

Dodatkowe rozwiązania:

przygotowana możliwość montażu kominka – wykonana czerpnia i komin,
oświetlenie zewnętrzne,
szambo wyposażone w czujnik napełnienia oraz zewnętrzną złączkę do odbioru ścieków bez konieczności wjazdu na posesję.

Teren i zagospodarowanie :

ogrodzenie - boki i tył: panelowe 3D,
front: ogrodzenie murowane z wypełnieniem z drewnianych sztachet,
furtka oraz brama przesuwna 4 m,
możliwość montażu siłownika do bramy,
wykonana kostka brukowa,
podjazd,
ścieżka od furtki do drzwi wejściowych,
opaska wokół budynku,
wyjścia z obu drzwi balkonowych na parterze,
teren wyrównany – nawieziono ponad 300 ton nowej ziemi.

To dom realizowany bez kompromisów, z naciskiem na trwałość, funkcjonalność i komfort codziennego użytkowania. Idealna propozycja dla osób, które szukają solidnie wykonanego domu z nowoczesnymi rozwiązaniami i dużą działką.

Atuty lokalizacji – Jaroszowa Wola :
spokojna, zielona okolica w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej,
lokalizacja idealna dla osób szukających kompromisu pomiędzy ciszą a szybkim dojazdem do miasta,
blisko terenów rekreacyjnych i lasów Chojnowskiego Parku Krajobrazowego,
kameralna okolica z niską zabudową i dużą ilością zieleni,
wygodny dojazd do Piaseczno oraz Warszawa,
w pobliżu szkoły, przedszkola, sklepy oraz punkty usługowe,
rozwijająca się infrastruktura i zabudowa nowych domów,
światłowód dostępny w drodze przy działce,
dobra lokalizacja dla osób pracujących w Warszawie i ceniących spokojniejsze życie poza miastem.

Odległości i dojazd :
ok. 10 km do centrum Piaseczno,
ok. 26 km do centrum Warszawa,
dogodny wyjazd w kierunku ul. Puławskiej i trasy S7,
możliwość dojazdu komunikacją podmiejską do Piaseczna i Warszawy,
przystanki autobusowe w okolicy miejscowości. 

Dla kogo będzie idealny ten dom?
dla rodzin z dziećmi, które szukają większej przestrzeni, własnego ogrodu i spokojnego miejsca do życia poza miastem,
dla osób pracujących w Warszawie lub Piasecznie, które chcą po pracy odpoczywać w cichej, zielonej okolicy,
dla osób ceniących solidne wykonanie i ponadstandardowe rozwiązania techniczne,
dla klientów, którzy nie chcą budować domu od podstaw i przechodzić przez stres związany z ekipami oraz kontrolą jakości,
dla osób szukających energooszczędnego i nowoczesnego domu przygotowanego pod rekuperację, monitoring oraz światłowód,
dla rodzin planujących komfortowe użytkowanie przez wiele lat dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom i możliwości dalszej rozbudowy instalacji,
dla osób, które marzą o domu z dużą działką, prywatnością i pełną infrastrukturą zewnętrzną już przygotowaną,
dla klientów szukających nieruchomości „budowanej dla siebie”, a nie typowej inwestycji deweloperskiej wykonywanej minimalnym kosztem.

Wszystkie zdjęcia na stronie www.maxon.pl

OPCJONALNIE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU DWÓCH POŁÓWEK !

Tylko u nas
1 699 000 zł

4 471 zł/m2

380 m2

6 pokoi

0%
1 620 000 zł

7 431 zł/m2

218 m2

5 pokoi

Tylko u nas
1 740 000 zł

8 325 zł/m2

209 m2

5 pokoi

Tylko u nas
0%
2 150 000 zł

8 269 zł/m2

260 m2

6 pokoi

Tylko u nas
Chylice dom blisko parku REZERWACJA
Chylice , ul. Starochylicka
1 750 000 zł

6 656 zł/m2

263 m2

6 pokoi

1/77