DOM wolnostojący na gruncie o pow. 2850 mkw..

mazowieckie, piaseczyński, Piaseczno, Gołków, ul. gen. Józefa Zajączka

1 649 000 zł

6 596 zł/m2

TYLKO U NAS

Dom na sprzedaż - 250,00 m2, 6 pokoi

Powierzchnia:
250,00 m2
Liczba pokoi:
6 pokoi
Numer oferty:
12578/DS/MAX

Pomieszczenia

Powierzchnia salonu:
38,00 m2
Rodzaj kuchni:
Otwarta
Powierzchnia kuchni:
20,00 m2
Liczba łazienek:
2
Liczba toalet:
1
Garderoba:
Tak
Komórka:
Nie

Budynek

Rok budowy:
2000
Liczba kondygnacji:
1
  • balkon francuski
  • taras 16,00 m2

Działka i otoczenie

Powierzchnia działki:
2 850,00 m2
Kształt działki:
Nieregularny
Szerokość działki:
45,00 m
Długość działki:
63,00 m

Opis

Dom wolnostojący, jednokondygnacyjny z dużym mieszkalnym poddaszem na trzech działach ( Mn oraz R ) wybudowany na bryle starego domu z lat 50-tych.

PARTER: salon z kominkiem i wyjściem na taras i ogród od strony południowej, połączony z otwartą kuchnią z miejscem jadalnianym w małym wykuszu, strona północno-zachodnia. Na parterze dwa pokoje ok 15 i 17mkw., łazienka z WC oraz garaż na jeden samochód.

PODDASZE mieszkalne: trzy pokoje ze skosami po ok. 18 do 20 mkw. oraz duża łazienka z wanną narożną, WC, umywalka.

Pomieszczenie z węzłem cieplnym.

W odległości kilkuset metrów znajdują się - Poczta, Szkoła, Apteka,
Przychodnia, Netto, Żabka, Rossmann, Masarnia Gołków i inne sklepy. Przystanki autobusowe. Cicha, zielona okolica.

Wszystkie przyłącza - woda miejska oligocen, prąd, gaz, kanalizacja, światłowód 1G i alarm.

Powierzchnia sumaryczna trzech działek to 2850 mkw. z 70% powierzchnią biologicznie czynną.

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Zapraszamy do kontaktu

Joanna Rzepczak

Starszy Specjalista ds. Nieruchomości

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

0%
3D
1 164 510 zł

8 696 zł/m2

134 m2

5 pokoi

0%
1 150 000 zł

5 476 zł/m2

210 m2

5 pokoi

0%
1 620 000 zł

7 431 zł/m2

218 m2

5 pokoi

Tylko u nas
Chylice dom blisko parku REZERWACJA
Chylice , ul. Starochylicka
1 750 000 zł

6 656 zł/m2

263 m2

6 pokoi

0%
1 099 000 zł

9 148 zł/m2

120 m2

4 pokoje

1/9