Komfortowy dom wolnostojący, Konstancin-Jeziorna

mazowieckie, piaseczyński, Konstancin-Jeziorna, Bartosza Głowackiego

3 990 000 zł

12 091 zł/m2

TYLKO U NAS

Dom na sprzedaż - 330,00 m2, 5 pokoi

Powierzchnia:
330,00 m2
Liczba pokoi:
5 pokoi
Numer oferty:
13449/DS/MAX

Pomieszczenia

Powierzchnia salonu:
40,00 m2
Rodzaj kuchni:
Otwarta
Powierzchnia kuchni:
20,00 m2
Liczba łazienek:
2
Liczba toalet:
1
Garderoba:
Tak
Komórka:
Tak

Budynek

Rok budowy:
1925
Liczba kondygnacji:
3
Powierzchnie dodatkowe:
  • taras 20,00 m2

Działka i otoczenie

Powierzchnia działki:
1 920,00 m2
Kształt działki:
Prostokąt
Szerokość działki:
40,00 m
Długość działki:
60,00 m

Opis

Zapraszamy na prezentację  niezwykłej rezydencji w Konstancinie-Jeziornie. To oferta skierowana do osób poszukujących nie tylko domu, ale miejsca z duszą, które stanie się ostoją ich bezpieczeństwa i komfortu na długie lata.

Urokliwy dom w stylu wiejskich dworów prowansalskich, o powierzchni całkowitej 330 mkw. został wzniesiony w 1925 roku. 

Na przestrzeni lat był wielokrotnie modernizowany, zachowując swój historyczny charakter, przy jednoczesnym zapewnieniu wygody korzystania z nowoczesnych rozwiązań i urządzeń, takich jak m. in. instalacja fotowoltaiczna i pompa ciepła. 

Nieruchomość wyróżnia się doskonałym, bardzo funkcjonalnym układem pomieszczeń, który zapewnia komfort życia na najwyższym poziomie.

Do dyspozycji mieszkańców jest 5 pokoi, a także dodatkowy, niezależny dom gościnny na terenie posesji, o powierzchni ok. 90 mkw.,  2 pokoje z kuchnią, idealny dla bliskich lub jako przestrzeń do pracy.

Całość dopełnia stylowy taras i pięknie zagospodarowany ogród, tworzące prywatną oazę spokoju.

Główna rezydencja, rozłożona na trzech kondygnacjach, oferuje przemyślany podział stref. Na parterze znajdują się reprezentacyjne przestrzenie dzienne, idealne do przyjmowania gości i spędzania czasu z rodziną.

Piętro mieści komfortowe sypialnie, zapewniające prywatność i spokój.

Dodatkowo, dom posiada praktyczną kondygnację -1, a w niej saunę, pralnię, suszarnię, kotłownię oraz duży pokój do wykorzystania na pokój kinowy, siłownię, pracownię lub dodatkową przestrzeń do przechowywania.

Na posesji dostępne są trzy miejsca postojowe pod wysoką, zbudowaną dziesiątki lat temu wiatą.

Położenie w Skolimowie, w zachodniej części Konstancina-Jeziorny to gwarancja życia w otoczeniu zieleni i spokoju, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z łatwym dostępem do pełnej infrastruktury.

Konstancin-Jeziorna to ceniona, cicha i spokojna sypialnia miasta, słynąca z terenów zielonych, bliskości parków, lasów i rzeki Jeziorki. To idealne miejsce dla tych, którzy pragną połączyć prestiżową lokalizację z bliskością natury i możliwością aktywnego wypoczynku.

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia prywatnej prezentacji tej wyjątkowej nieruchomości.

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Zapraszamy do kontaktu

Jolanta Jędrzejak

Ekspert ds. Nieruchomości

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

0%
2 500 000 zł

12 500 zł/m2

200 m2

6 pokoi

Tylko u nas
Chylice dom blisko parku REZERWACJA
Chylice , ul. Starochylicka
1 750 000 zł

6 656 zł/m2

263 m2

6 pokoi

0%
Zabytkowa willa, Konstancin-Jeziorna, strefa "A"
Konstancin-Jeziorna , ul. Sanatoryjna
6 500 000 zł

5 417 zł/m2

1 200 m2

0%
1 620 000 zł

7 431 zł/m2

218 m2

5 pokoi

0%
8 950 000 zł

12 095 zł/m2

740 m2

10 pokoi

1/22