Dom dla rodziny gotowy do wprowadzenia

łódzkie, skierniewicki, Kowiesy, Wędrogów

1 199 000 zł

6 040 zł/m2

TYLKO U NAS 0% PROWIZJI

Dom na sprzedaż - 198,50 m2, 5 pokoi

Powierzchnia:
198,50 m2
Liczba pokoi:
5 pokoi
Numer oferty:
13545/DS/MAX

Pomieszczenia

Powierzchnia salonu:
29,17 m2
Rodzaj kuchni:
Oddzielna
Powierzchnia kuchni:
9,08 m2
Liczba łazienek:
2
Liczba toalet:
2
Garderoba:
Nie
Komórka:
Nie

Budynek

Rok budowy:
2020
Liczba kondygnacji:
2
  • balkon klasyczny
  • taras 22,00 m2

Działka i otoczenie

Powierzchnia działki:
1 268,00 m2

Opis

Nowoczesny dom rodzinny tuż przy Bolimowskim Parku Krajobrazowym – gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów!

Szukasz miejsca, które połączy komfort nowoczesnego życia z ciszą, naturą i szybkim dojazdem do miasta? Ta wyjątkowa nieruchomość spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającej rodziny.

Dom jest położony w spokojnej, zielonej okolicy, a bliskość jeziora oraz malowniczej rzeczki Chojnatki sprawia, że każdego dnia możesz cieszyć się relaksem, spacerami, aktywnym wypoczynkiem i kontaktem z naturą.

Najważniejsze informacje:

  • Powierzchnia całkowita domu: 198,5 m²
  • Powierzchnia użytkowa: 127,4 m²
  • Działka: 1200 m²
  • Liczba pokoi: 5

Stan nieruchomości: bardzo dobry – gotowy do wprowadzenia.

Parter - to funkcjonalna strefa dzienna, na którą składają się:

  • przestronny i jasny salon o powierzchni 29 m² z bezpośrednim wyjściem na duży, słoneczny taras (22 m²) z widokiem na las,
  • oddzielna kuchnia - zapewnia wygodę w codziennym użytkowaniu,
  • gabinet lub pokój gościnny, który świetnie sprawdzi się jako przestrzeń do pracy zdalnej,
  • łazienka z prysznicem,
  • kotłownia ze spiżarnią.

Piętro – to prywatna strefa domowników, na którą składają się:

  • trzy ustawne i dobrze doświetlone pokoje, które można zaaranżować zgodnie z potrzebami rodziny. Jeden z nich posiada dodatkową przestrzeń idealną na dużą garderobę lub domową siłownię,
  • duża łazienka z wanną,
  • schowek do przechowywania.

Garaż -w bryle budynku.

To miejsce stworzone dla osób, które bardzo cenią sobie odpoczynek od miejskiego zgiełku, ale nie chcą rezygnować z szybkiego dojazdu do większych miast, jaką daje bliskość trasy S8:

  • Warszawa – ok. 40 minut
  • Mszczonów – ok. 10 minut
  • Skierniewice – ok. 20 minut
     

Serdecznie zapraszam na prezentację.

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Plan

Zapraszamy do kontaktu

Katarzyna Leśniak

Ekspert ds. Nieruchomości

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

0%
1 519 001 zł

13 809 zł/m2

110 m2

5 pokoi

Tylko u nas
0%
1 900 000 zł

9 500 zł/m2

200 m2

4 pokoje

Tylko u nas
1 250 000 zł

6 881 zł/m2

182 m2

3 pokoje

Tylko u nas
199 000 zł

5 452 zł/m2

37 m2

2 pokoje

0%
777 000 zł

4 317 zł/m2

180 m2

4 pokoje

1/29