Wyjątkowy Pałac w Budzistowie - Hotel

zachodniopomorskie, kołobrzeski, Kołobrzeg, Budzistowo

3 200 000 zł

4 776 zł/m2

Dom na sprzedaż - 670,00 m2, 20 pokoi

Powierzchnia:
670,00 m2
Liczba pokoi:
20 pokoi
Numer oferty:
12560/DS/MAX

Pomieszczenia

Powierzchnia salonu:
1,00 m2
Rodzaj kuchni:
Oddzielna
Powierzchnia kuchni:
15,00 m2
Liczba łazienek:
10
Liczba toalet:
2
Garderoba:
Nie
Komórka:
Nie

Budynek

Rok budowy:
1820
Liczba kondygnacji:
2
  • balkon klasyczny
  • taras 20,00 m2

Działka i otoczenie

Powierzchnia działki:
12 865,00 m2

CENA DO NEGOCJACJI

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości w Budzistowie — miejsca o ogromnym potencjale inwestycyjnym, które może stać się prestiżowym hotelem, eleganckim centrum eventowym lub ekskluzywną przestrzenią wypoczynkową.
Ta niezwykła posiadłość, położona na ponad hektarowej działce, stanowi idealną propozycję dla osób z wizją i ambicją stworzenia miejsca o unikalnym charakterze.
Opis nieruchomości
Rezydencja o powierzchni 670 m² zachwyca stylem, przestronnością oraz możliwościami aranżacyjnymi. Obiekt obejmuje apartamenty i studia, które pozwalają na stworzenie bazy noclegowej dla około 70 gości, co czyni go doskonałym wyborem pod działalność hotelową lub pensjonatową.
Udogodnienia i infrastruktura
Do dyspozycji przyszłego właściciela pozostaje przestronna jadalnia z tarasem — idealna przestrzeń na śniadania, kolacje oraz spotkania towarzyskie w wyjątkowej atmosferze.
Nieruchomość posiada również kompleksowe zaplecze sanitarne i gastronomiczne, przygotowane do prowadzenia działalności na wysokim poziomie.
Dodatkowym atutem jest imponująca sala bankietowa o powierzchni 350 m², która doskonale sprawdzi się jako miejsce organizacji konferencji, wesel, bankietów oraz innych wydarzeń o prestiżowym charakterze.
Lokalizacja
Posiadłość znajduje się w malowniczej miejscowości Budzistowo, w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Parsęta. Zaledwie 2 km dzielą ją od pięknych nadmorskich plaż, co zapewnia doskonałe połączenie spokoju, natury i dostępu do atrakcji turystycznych regionu.
Najważniejsze atuty
wyjątkowy potencjał inwestycyjny,
możliwość stworzenia luksusowego obiektu hotelowego lub eventowego,
ponad 1 ha terenu zapewniającego prywatność i szerokie możliwości zagospodarowania,
atrakcyjna lokalizacja blisko morza i terenów rekreacyjnych.
To nie tylko nieruchomość — to przestrzeń do realizacji ambitnych planów i stworzenia miejsca, które wyróżni się na mapie regionu.
Budzistowo oferuje idealne warunki do połączenia historii, elegancji i nowoczesnego komfortu.
Nie przegap tej wyjątkowej okazji. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oferty i umówić się na prezentację tej niezwykłej posiadłości. To miejsce czeka właśnie na Ciebie.

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Plan

Zapraszamy do kontaktu

Magdalena Kubów

Specjalista ds. Nieruchomości

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

3 629 000 zł

18 803 zł/m2

193 m2

7 pokoi

0%
7 000 000 zł

1 707 zł/m2

4 100 m2

20 pokoi

Tylko u nas
7 500 000 zł

2 741 zł/m2

2 736 m2

21 pokoi

0%
23 000 000 zł

18 125 zł/m2

1 269 m2

13 pokoi

Tylko u nas
400 000 zł

2 500 zł/m2

160 m2

5 pokoi

1/21