Wyjątkowy śliczny pensjonat butikowy

śląskie, cieszyński, Wisła, ul. Spokojna

2 390 000 zł

9 598 zł/m2

TYLKO U NAS 0% PROWIZJI

Dom na sprzedaż - 249,00 m2, 8 pokoi

Powierzchnia:
249,00 m2
Liczba pokoi:
8 pokoi
Numer oferty:
13343/DS/MAX

Pomieszczenia

Powierzchnia salonu:
32,00 m2
Rodzaj kuchni:
Otwarta
Powierzchnia kuchni:
19,00 m2
Liczba łazienek:
8
Liczba toalet:
1
Garderoba:
Nie
Komórka:
Nie

Budynek

Rok budowy:
2015
Liczba kondygnacji:
2

Powierzchnia działki:
1 200,00 m2

Opis

Przedstawiamy na sprzedaż gotowy biznes, sprawdzoną inwestycję z klimatem.

Butikowy Pensjonat Hajnica Górski to kameralne i przytulne miejsce położone w malowniczej części Wisły, idealne dla osób szukających wypoczynku blisko natury, z dala od miejskiego zgiełku. Otoczony lasami i górskimi szlakami, stanowi doskonałą bazę wypadową zarówno dla miłośników aktywnego wypoczynku, jak i gości ceniących ciszę oraz relaks w komfortowych warunkach wśród górskiej natury.

Prezentujemy do nabycia  bardzo dobrze prosperujący Pensjonat z dużym potencjałem inwestycyjnym.

Klimat i komfort, który przyciąga gości.

Uroczy dom gościnny, tak możemy go nazwać, wyróżnia się przytulnym, górskim stylem oraz wysokim standardem utrzymania. Każdy apartament ma swoją stylistykę Zróżnicowana aranżacja wnętrz nadaje obiektowi unikalny charakter i zwiększa jego atrakcyjność na tle konkurencji.

Pensjonat  oferuje 18 miejsc noclegowych w 7 wygodnych pokojach: dwu, - trzyosobowych, rozmieszczonych na dwóch kondygnacjach. Każdy pokój został zaprojektowany z dbałością o komfort i estetykę, oferując gościom idealne warunki do wypoczynku. Pokoje są przytulne, zadbane i urządzone w ciepłym, górskim stylu. Każdy pokój zapewnia wygodne warunki do odpoczynku i piękne widoki na okoliczne wzgórza i lasy. Przemyślana organizacja przestrzeni pozwala na sprawną obsługę zarówno gości indywidualnych, rodzin, jak i grup zorganizowanych.

Pokoje mogą być wynajmowane zarówno w wynajmie krótkoterminowym jak i długoterminowym. , co czyni obiekt bardziej  atrakcyjnym.

Parter - znajduje się w nim mieszkanie dla gospodarzy z pełnym wyposażeniem, salon, kuchnia, spiżarka, łazienką oraz dużym tarasem. Dwa pokoje dwuosobowe, dwie niezależne łazienki.
Piętro - znajdują się pokoje dla gości – 5 osobnych apartamentów z łazienkami. Dodatkowo część wspólna z kuchnią i jadalnią dostępną dla wszystkich. Dzięki takiemu układowi jest możliwość zjazdów rodzinnych czy biznesowych. Komfortowe warunki dla gości, którzy mają swoje niezależne apartamenty oraz dodatkową część do wspólnego użytku.

Poddasze użytkowe - znajduje się pokój do pracy lub do zabaw dla dzieci oraz łazienka.

Na terenie pensjonatu znajduje się domek na narzędzia, przestrzenie wspólne sprzyjające relaksowi, miejsce do grillowania, plac zabaw oraz bezpłatny parking.

To gotowy biznes, sprzedawany z pełnym wyposażeniem, umożliwiający natychmiastowe rozpoczęcie lub kontynuację działalności bez dodatkowych nakładów.

Atuty oferty: 

  • Gotowy biznes z pełnym wyposażeniem i bazą klientów
  • Piękna działka 1200m2 – prywatna oaza spokoju
  • Bezpośrednie sąsiedztwo Natura 2000, strumień Głębiczek, szlaki turystyczne
  • Blisko do kilku wyciągów narciarskich
  • Doskonała lokalizacja w sercu Beskidów, turystyka przez cały rok
  • Wysoki potencjał inwestycyjny
  • Pensjonat gotowy do prowadzenia

Wyjątkowy i gotowy Pensjonat na sprzedaż, świetnie zlokalizowany w jednej z najbardziej rozpoznawalnych i całorocznych miejscowości turystycznych w Beskidzie Śląskim. Powstał na jednym z piękniejszych szlaków prowadzących na Wielki i Mały stożek w Wiśle. To szczyt górski, z którego rozciąga się widok na góry i doliny Beskidów.

Wisła to renomowany kurort górski, oferujący atrakcje przez cały rok: turystykę pieszą i rowerową, narciarstwo, wydarzenia kulturalne, atrakcje rodzinne.
W okolicy: Park nad Wisłą z amfiteatrem, rezerwaty przyrody, parki linowe, muzea, trasy spacerowe i rowerowe.
Doskonała komunikacja kolej i autobusy.
Bliskość innych popularnych miejscowości:
Ustroń 8,5 km | Brenna 25 km | Cieszyn 25 km | Bielsko-Biała 40 km.
Idealna propozycja dla inwestora, który szuka gotowego obiektu z charakterem i realnym potencjałem dochodowym.

Pensjonat Hajnica Górski  - to miejsce które pokochasz.......

Zapraszam na prezentację.

 

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Zapraszamy do kontaktu

Dorota Hołyńska

Specjalista ds. Nieruchomości

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

Tylko u nas
3 250 000 zł

7 738 zł/m2

420 m2

9 pokoi

2 350 000 zł

6 528 zł/m2

360 m2

8 pokoi

0%
23 000 000 zł

18 125 zł/m2

1 269 m2

13 pokoi

Tylko u nas
400 000 zł

2 500 zł/m2

160 m2

5 pokoi

Tylko u nas
0%
1 900 000 zł

9 500 zł/m2

200 m2

4 pokoje

1/21