Warszawa, Ursus, Gołąbki

3 000 000 zł

7 371 zł/m2

0% PROWIZJI

Dom na sprzedaż - 407,00 m2, 5 pokoi

Powierzchnia:
407,00 m2
Liczba pokoi:
5 pokoi
Numer oferty:
2899/DS/MAX

Pomieszczenia

Powierzchnia salonu:
50,00 m2

Rok budowy:
2008
Liczba kondygnacji:
3

Powierzchnia działki:
1 620,00 m2

Opis

Wyjątkowy dom położony w cichej, zielonej kameralnej części Ursusa- Ursus Gołabki.
Dom w stanie idealnym. Elegancka, nowoczesna bryła.
Dom pięknie doświetlony. Wszystkie okna od podłogi do sufitu.
Dodatkowo klatka schodowa i hol na piętrze doświetlone oknami w dachu.
Parter to przestronny 50 metrowy salon połączony z biblioteką, kuchnia, jadalnia , hol, gościnna szatnia i toaleta. Dodatkowo garaż na dwa samochody.
Piętro to 4 pokoje, 2 łazienki oraz garderoba. Na piętrze dwa przestronne tarasy.
Dom wykończony z dużym gustem i smakiem. Wnętrze utrzymane w przyjemnej, ciepłej tonacji. W łazienkach ponadczasowy kamień, podłogi parkiet egzotyczny.
Ogrzewanie podłogowe. Rekuperacja.
Dom podpiwniczony.
Działka 1600m2. Elegancko zaaranżowany ogród. Automatyczne nawadnianie.

Warszawa, Ursus , ul. Przemysława II
2 990 000 zł

6 040 zł/m2

495 m2

7 pokoi

0%
1 550 000 zł

9 497 zł/m2

163 m2

6 pokoi

0%
1 250 000 zł

10 246 zł/m2

122 m2

5 pokoi

0%
1 250 000 zł

10 246 zł/m2

122 m2

5 pokoi

1 500 000 zł

11 364 zł/m2

132 m2

5 pokoi

1/0