3 pokoje biurowe - Rondo Daszyńskiego.

Warszawa, Wola, Prosta

2 210 eur

26 eur/m2

0% PROWIZJI

Powierzchnia biurowa na wynajem

Podstawowe

Powierzchnia
85,00 m2
Piętro
6
Numer oferty
25421/PBW/MAX

Warunki handlowe

Koszty eksploatacyjne m2
45,00
Czynsz m2
26,00 EUR
Min. okres najmu (lata)
5
Parking podziemny - miejsce
160 EUR

Rok budowy
2011
Pow. biurowa netto
5 663 m2
Pow. typowego piętra
300 m2
Współ. pow. wspól. (%)
4,85 %
Kondygnacje naziemne
19
Kondygnacje podziemne
5
Winda
Dostępne w budynku
kantyna
Współ. miejsc parking.
87,00

Budynek

Rodzaj budynku
Biurowiec

Opis

Wspaniałe, nieduże biuro w jednym z najbardziej rozpoznawalnych i oryginalnych budynków biurowych w Warszawie!

Wyjątkowy moduł, unikatowy metraż w tej klasy budynku!

  • Open space ok 50 mkw, + 2 pokoje biurowe po 15 mkw. każdy 
  • Powierzchnia netto - 85 mkw 
  • Powierzchnia brutto - 124,34 mkw. zawiera współczynnik powierzchni wspólnych.

Piękny widok!

Bardzo dobry standard, zadowoli najbardziej wymagających najemców!

Koszty:

  • Czynsz: 26 € / 1 mkw = 3 232,84 € 
  • Service charge: 45.5 PLN / 1 mkw = 5 657,47 PLN 
  • Całkowity koszt najmu (przy 1 € = 4,26 PLN) = 19 429,37 PLN

Budynek

Prosta Tower to prestiżowy, wysokiej klasy obiekt biurowy klasy A zgodnej z oczekiwaniami najbardziej wymagających klientów, oferujący powierzchnie biurowe na 19 piętrach. Atutem Prosta Tower jest jego lokalizacja - prestiżowa, eksponowana i oddalona zaledwie kilkaset metrów od stacji metra Rondo Daszyńskiego. Zaletą budynku są "płytkie" powietrzchnie, a to oznacza dobry dostęp do światła dziennego.
Doskonale rozwinięta infrastruktura komunikacyjna pozwala na łatwe i szybkie połączenia z każdą częścią miasta.

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości na mapie może być przybliżona

Zapraszamy do kontaktu

Dorota Leszczyńska

Dyrektor Działu Komercyjnego

Zadzwoń:

Oferty w pobliżu

Biuro 3 pokoje przy ul. Pańskiej.
Warszawa, Wola , ul. Pańska
3 224 zł

52 zł/m2

62 m2

Gotowe, świetny standard
Warszawa, Wola , Żelazna
37 500 zł

100 zł/m2

375 m2

Biuro przy Rondzie Daszyńskiego
Warszawa, Wola , Rondo Daszyńskiego
86 200 zł

105 zł/m2

819 m2

Gotowy powierzchnia - podnajem, Rondo Daszyńskiego
Warszawa, Wola , Rondo Daszyńskiego
70 455 zł

102 zł/m2

694 m2

Biuro, Rondo Daszyńskiego
Warszawa, Wola , Rondo Daszyńskiego
90 628 zł

106 zł/m2

857 m2

1/5